Maybelline

Ár:   2895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   2,8 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

• zselés állagú
  • akár 24 órán keresztül tart
  • intenzív szín, egyszerű használat
  • professzionális ecset jár mellé

Ár: 2899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus Szett
Ár: 1200 , Eladó: Izuka
Állapot: használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel Szegeden, v post
KarVivien

2020. január 12.

Imádom ezt a terméket, szép tusvonal készíthető vele, sokáig fent marad és szerencsére nem irritálta a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

vivi22j

2020. január 9.

Az eddigi tusaim közül az egyik legjobb, de még mindig nem tökéletes. Angol kifejezéssel élve hooded szemeim vannak, ami azt jelenti, hogy a szemhéjam és a szemöldökcsontomon lévő bőr összeér, ezért is nehéz jó minőségű terméket találnom, ami sokáig fent marad. Ez a termék relatív fent marad egy ideig, de nem bír ki egy egész napot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Wee

2019. december 15.

Nem nagyon viselek más sminket egy laza tusvonalnál és rúzsnál egy átlagos napon.
Folyékony tusokból viszont nagyon sok félét próbáltam már. Az Artdeco-tól az Essence-ig.

A sok jó vélemény alapján vettem meg én is.
Az ecset valóban érdekes egy folyekony tushoz képest, de hozzá lehet szokni és 2 alkalomnyi bánázás után tökéletes tusvonalat tudtam vele produkálni:)
Valóban fekete és matt, de nem olyan jó 1 rétegben a fedése.
A tartóssága pedig háát hagy egy kis kivetnivalót maga után. Double-eyelid-del (mikor a felső szemhéj ráhúzódik az alsóra) felkenődik... még sminkfixálóval is!
Laza napokra nem rossz (bár így is figyelnii kell rá folyamatosan), de egy évvégi mega bulira inkább maradok a bomba biztos Catrice tusomnál (CATRICE LIQUID LINER WATERPROOF).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

A sok jó vélemény alapján vettem meg én is.
Valóban fekete és matt, de nem olyan jó 1 rétegben a fedése.

BRebi

2019. december 10.

Az itteni vélemenyek miatt vettem meg, azonban többszöri használat ellenére se tetszett meg. A hozzá tartozó ecsettel nem lehetett pontosan dolgozni, sose kaptam szép eredményt. Maga a termék nagyon darabos volt, a tartóssága se volt a legjobb. Az egyetlen, ami tetszett benne, hogy élénk fekete és matt színű volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

onecrimsonnight

2019. december 1.

Most fogyott el az a tégely, amiről még az alábbi, 2013-mas véleményemet írtam. Majdnem minden nap használtam, és még az utolsó napjain is szupertartós volt, csak picit nehezebb volt kenni. Azt hiszem mindez magáért beszél :) Remélem az új darab is ilyen szuper és megbízható kis társ lesz!

2013. október 10: Ez előtt csak folyékony tusokat használtam, és egyik sem volt tartós, amióta pedig gyakran 12 órákat dolgozom és nincs időm ellenőrizgetni a tusvonalat, inkább nem festettem a szemem. Aztán pedig az itt olvasott vélemények hatására megvettem ezt a zselés tust és nagyon bevált! Könnyen és gyorsan lehet felvinni, és 12 óra után is ugyanúgy néz ki a szemhéjamon, mint amikor reggel megcsináltam.
A barna árnyalatot használom, szép sötétbarna enyhe csillámos hatással, ami kissé selyemfényt kölcsönöz neki, imádom. Az árát pedig abszolút megéri, mert hiába pici a tégely, nagyon sokáig ki fog tartani, ha idő előtt el nem kezd beszáradni. Viszlát folyékony, elmászós szemhéjtusok,többé nem kell paráznom, hogy a semmitől is kopik a tusvonalam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

fruzsiballa

2019. november 22.

Könnyű ezzel a termékkel dolgozni, szép tusvonalat lehet vele húzni még úgy is, hogy nem vagyok profi benne :D és a tartóssága is szuper

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.

IrisHolczmann

Korcsoport: < 18
2019. november 13.

Szeretem az állagát szépen lehet vele dolgozni, jól irányítható intenzív fekete...bár néha mikor egy melegebb nap van és jobban olajosodik a szemhéjam akkor megkopik és pereg...kis javítás után ugyanúgy szép de ez azért nagy hátrány! Mindenképpen javaslok egy beton alapot és jó alapos lepúderezést használata előtt! Nekem így működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. november 13.

itsjucus

2019. november 12.

Egyszer vettem és imádtam, valahogy szuperül kézre állt az ecsete, de aztán újra leszoktam a sminkelgetésről és lusta is voltam állandóan kihúzni szemem és megkapta a kishúgom, ő is nagyon szerette.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 12.

pandarouge

2019. november 9.

Még csak egyszer-kétszer használtam, de oda vagyok érte. Az ecset meglepően jó, a pici tégely stílusos. Különösen szeretem hogy nem keni össze a szempillámat, mint a többi tus. Nagyon kényelmes viselni, közepesen tartós (ha valaki meg tudja állni, hogy nem nyulkál a szeméhez akkor elég tartós)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

Uveggalamb

2019. október 29.

Nagyon szeretem, mert egy minőségi, a gyakorlatlanabbaknak is könnyen használható tus. Én egy fekete és egy barna színben is megvettem anno, viszont sajnos nekem a fekete nagyon hamar beszáradt, így ha csak az alapján kellene pontoznom, lehet kevesebbet adnék, de emiatt is ment le a csilalgok száma egyel :)
A barnát szerintem viszont már több éve használom, és még mindig szuperül teljesít. Az én zöldeskék szememet nagyon szépen kiemeli, és nagyon tartós, minimálisan maszatolódik csak a szemem sarkában, de ez sem jellemző. A barna ár-értékarányban szerintem szuperjó , elképzelhető , hogy újraveszem. A másik, szénfekete verzió viszont nekem annyira nem állt jól, illetve a relatív gyors beszáradás miatt sem újravevős. Ja és a hozzá tartozó kis ecset nagyon tuti és minőségi darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.