Maybelline

Ár:   2895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   2,8 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

• zselés állagú
  • akár 24 órán keresztül tart
  • intenzív szín, egyszerű használat
  • professzionális ecset jár mellé

Ár: 2899, Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 ft , Eladó: Bella88
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta vagy foxpost
Ár: 1000 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: Keveset használtam, kép szerint ecset nélkül, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó
Lill123

2019. március 22.

A LEGJOBB tus! IMÁDOM!!! Örök kedvenc. Szuper fekete, szuper tartós.Gyorsan szárad. Nagyon könnyű vele dolgozni. Én egy vékony ferde fejű ecsettel használom. Rejtett szemhéjam van és nem kenődik fel😊😍

Lill123
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

bujdosokyra

2019. március 22.

3 év használat után örömmel mondhatom, hogy nem fogok másik szemhélytust venni. Jó az ecset, könnyű felvinni és nagyon tartós, nem kenődik. Ha valakinek picit zsíros a bőre érdemes alá tenni egy kis púdert, így könnyebben fennmarad. Egyedül a winget nehéz vele elkészíteni, de lehet ez csak az én gyakorlatom hiánya. Nagyon sokáig elég, ha el is kezd picit száradni, a legfelső réteget óvatosan eltávolítom egy fülpiszkával és már úgy is működik mint az új!

bujdosokyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

koosung

2019. március 19.

Még a glamour napokon szereztem be. Könnyű felvinni, jó fekete, az ecset is jó hozzá. Viszont valahogy nekem is nap végére elfolyik :/

koosung
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

HeniM

2019. március 5.

Megvettem, mert több youtuber ajánlotta, tartósnak tartották meg könnyen kezelhetőnek.
Ami pozitív, hogy fekete tényleg, meg krémes.
Ami miatt negatív, hogy túl krémes, ióígy kenődik, lefolyik, nem tartós. Ennek így nincs értelme.
Sminkekhez, szemöldökhöz használom (néha), alapvetően ennyi is volt a karrierje nálam,

HeniM
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 5.

Ami pozitív, hogy fekete tényleg, meg krémes.

Lovemyhair

2019. március 3.

Rengeteg tust próbáltam, egyik sem vált be, így megvettem ezt, mert szinte csak jó vélemények vannak róla. A pigmentáltságával nincs baj, a hozzá való ecset is jól használható. Sajnos önmagában nem működik, de ha rakok primert alá és a végén fixálom, akkor kibírja az egész napot, de súrolni és hozzáérni semmiképp nem szabad, mert azon nyomban lejön.

Lovemyhair
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 3.

franciska.papp18

2019. február 27.

Én ezt régen imádtam, biztos elhasználtam már belőle vagy 3-4 tégelyt. De a mostani mintha nem a régi önmaga lenne, nekem egyáltalán nem tartós. Kenődik össze vissza, a szemem alá, a szemhéjamra mindenhova. Nem tudom, hogy változtattak e rajta valamit, de most így nem vagyunk barátok.

franciska.papp18
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 27.

Zuri001

2019. február 19.

Mindig hadilábon álltam a tusvonal húzással, szerintem ezzel nem vagyok egyedül. Sokáig kerestem a megfelelő terméket, amivel elfogadható végeredményt tudok elérni, így bukkantam rá.
Nem csalódtam! Könnyű vele dolgozni, nem kenődik, tartós és igazi fekete színe. Engem meggyőzött!

Zuri001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 19.

timimimi

2019. február 19.

Én csak novemberben leltem rá erre a termékre akciósan 2000 forintért, kolléganőm ajánlására vettem meg és azt kell hogy mondjam nagyon jó döntést hoztam. Nekem egyáltalán nem kenődik el, akkor sem ha edzés előtt nincs lehetőségem lemosni. Amit reggel felviszek a szememre az ott is marad, nem pereg le. És nem utolsó sorban az ecset mindkét végével nagyon nagyon könnyű dolgozni, pedig én nem vagyok ebben gyakorlott egyáltalán. Szóval én mindenképp javaslom, szerintem megéri az árát. És úgy saccolom minimum egy évig elég lesz ez a kis tégely.

timimimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 19.

Babooca

2019. február 14.

Használom már egy pár éve. Nem mondom, hogy tökéletes, mert sajnos hamar beszárad ez a nagy tégely, és a benne lévő anyag sajnos mind megy a kukába, de egyébként szép fekete színe van, minőségi szemhéjpúder alapozóval még tartós is. A régi Essence szemhéjtust nem körözi le semmiképp, az volt a favorit. Ecsettel könnyű használni, olajos szemfesték lemosóval könnyű eltávolítani. Csak kupon napokon szoktam venni, akkor éri meg a legjobban, egyébként én drágának találom.

Babooca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Cdorcci

2019. február 10.

Itt olvastan róla,és a sok pozitív hsz miatt vettem meg,és azt kell mondjam nem bántam meg.
Gyönyörű színe van,jól lehet dolgozni vele,nem maszál,simán bírja estig a strapát.
Jó vétel volt mindenképpen.

update: nem tudom mi tortent vele, de kb masfel honap utan elkezdett maszalodni, szetkenodik, mindegy mit kenek ala. borzalom az egesz, soha tobbe hasznalom. ennel meg a bipaban vett sajatmarkas tus is jobb, sot..

Cdorcci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

Jó vétel volt mindenképpen.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.