Maybelline

Ár:   2895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   2,8 g

• zselés állagú
  • akár 24 órán keresztül tart
  • intenzív szín, egyszerű használat
  • professzionális ecset jár mellé

Ár: 2000 Ft , Eladó: Lunacska
Állapot: Párszor próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen Budapesten XVI.ker., utalás után postazok vagy kuldom Foxposttal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Emma23

2021. június 10.

Ajándékba kaptam és nagyon szeretem. Nagyon sokáig elég és szépen lehet vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 10.

Edina71

2021. április 16.

Most keltem rá, és nekem bejött. Könnyen használható. Tartósnak tűnik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 16.

Most keltem rá, és nekem bejött. Könnyen használható. Tartósnak tűnik.

smikal.regina

2021. március 17.

Én a hozzá járó ecsetet nem igazán használom, mert inkább a ferdefejű ecseteket preferálom tushoz. Maga a termék nagyon tartós, mattra szárad, és száradás után elég nehéz korrigálni a hibát. Duraline-nal kombinálva szinte lerobbanthatatlan kombót alkotnak. Én mindenképp olajat lemosót ajánlanék hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

her6

2021. február 6.

Úgy 3-4 éve vettem meg, mint életem első zselés tusa, a ceruzás megoldásokkal sosem voltunk barátok, viszont ez ecsettel tökéletes. Nagyon tartós, egyszer nem kenődött el nekem, még akkor sem, amikor véletlenül a szememhez értem. Az elmúlt évben már Duraline-nal kellett hígítanom, mert beszáradt, nemrég rendeltem újra Notino-ról, több drogériában is kerestem és nem találtam, pedig anno ott vettem. Remélem nem akarják megint a kedvenc termékeimet kivonni a forgalomból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 6.

jud1t

2021. január 15.

Nagyon szép tusvonalat lehet vele készíteni, szuper hozzá az ecset! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Nagyon szép tusvonalat lehet vele készíteni, szuper hozzá az ecset! :)

Nika23

2021. január 9.

Az első gél szemhéjtus amit használtam, de rögtön meggyőzött. Egyszerűen felvihető, élénk fekete színe van. Nagyon tartós, előfordult már hogy egy házibuli után alvásnál is magamon hagytam, de még akkor sem kopott le teljesn, csak kicsit megfakult, minimálisan elkenődött, de még abszolút vállalható egy hazaútra. Már majdnem egy éve használom napi szinten és egy kevés még mindig van belőle. Kicsit már nehezebben kenhető, én mindig sminklemosóval lemosom az ecsetet kicsivel hasznalat előtt majd vízzel leöblítem, és így a nedves ecsettel nagyon egyszerűen felvihető, mint újonnan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 9.

Pamela13

2021. január 6.

Egyszerű és nagyszerű az ára tökéletes, sokáig elég! Tartós és nem lesz tőle panda szemem mint sok mástól. Nagyon fekete, jól pigmentált. Sajnos a szemem elég érzékeny és szinte mindentől könnyezik még egy kis széltől is, de szerencsére ez nem maszatolódik el és nem is csíp. Eleinte féltem attól, hogy mit fogok a szememre rajzolni de könnyen hozzá lehet szokni és szép sminket lehet vele készíteni. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

vikimaja

2020. december 25.

Egyszerűen zseniális ez a tus! Használtam már sok félét, de ez vált be igazán. Nagyon tartós, nem kenődik és én az ecsetet is teljesen jól tudtam használni. Ha egy ideig nem nyúlok hozzá akkor se áll össze vagy szárad be, ha egyszer elfogy fixen újravevős lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

DittaS

2020. október 21.

Évek óta használom
Nagyon sok szemhéjtust kipróbáltam de csak is ez vált be bár ez sem tökéletes.
Rendszeresen könnyezik a szemem az allergia miatt, ezért sokszor elkenődik a tus a szememen. De ez a termék bírta eddig a legjobban eddig a megpróbáltatást!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 21.

Évek óta használom
Nagyon sok szemhéjtust kipróbáltam de csak is ez vált be bár ez sem tökéletes.

noodles

2020. október 10.

Én nagyon szeretem használni. Sajnos, eléggé zsírosodik a szemhéjam, így nem marad fent nap végéig a cicaszem :( Kissé nehézkes használni az ecsetet amit adnak hozzá, de azt is meg lehet szokni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 10.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.