Maybelline

Ár:   2895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   2,8 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

• zselés állagú
  • akár 24 órán keresztül tart
  • intenzív szín, egyszerű használat
  • professzionális ecset jár mellé

Ár: 2899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 2000 ft , Eladó: Bella88
Állapot: ÚJ, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta vagy foxpost
1000 Ft - Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
Ár: 1000 Ft+posta , Eladó: Kremcica
Állapot: Kép szerint, használt, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után ajánlott postán maradó/ MPL automata
monika91

2019. május 26.

Az elején szerettem, de pár használat után már nem volt túl hatékony. Hamar kiszárad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

zia06

2019. május 22.

2-3 éve kezdtem próbálkozni a szemem kihúzásával. Ez volt az első szemhéjtusom és azóta is csak ezt veszem! (Kipróbáltam már sokat, de nekem egyik sem vált be annyira, mint ez.)
Számomra ez a kedvenc. Az elején még volt, hogy bénáztam, de aztán megtanultam hogyan lehet vele szépen kihúzni a szemet. Nagyon tartós, egyáltalán nem kopik le nap végére sem. Szép intenzív színe van, így nagyon mutatós. Nekem fél évig is elég egy tégely :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

ildikeb

2019. május 21.

Évek óta ezt használom, egy tégely elég vagy 1 évig, így az árát is éri. Nekem nem mászik el, nyílván 8 óra után kicsit megkopik a színe, de egyáltalán nem vészes, és maszatolódni nem maszatolódik. Kb 2 perc alatt kihúzom vele a szememet, meglehet tanulni, igaz, tényleg hosszú évek óta használom. Szerintem sokkal jobb mint a L'Orealos verzió, az tényleg kenődik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

2019. május 17.

Jó kis tus,viszont ha nincs fixálva akkor elmászik pár óra után. Persze ha van,akkor 5* :)

Ui.: Sokaknál olvastam,hogy kiszáradt. Ilyenkor sminklemosóval/szemcseppel/kontaktlencse tisztítóval(stb ami nem irritál) nedvesítsétek meg az ecsetet és akkor szépen működik újra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 17.

Szofi1101

2019. április 29.

Jó tus, szépen lehet vele dolgozni. Nem szárad be, így nagyon sokáig elég. Nekem nagyon tartós is, persze ezt inkább a szemhéjpúder alapnak köszönheti mint önmagának. Egyszer-kétszer próbáltam meg szemhéjpúder (és alap) nélkül, simán csak a szememre tusvonalat húzni, és mindig elmozdult, lekopott, de nem csak ez, hanem mind. Egyébként meg minden nap használok szemhéjpúdert is így ez nem okoz gondot. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

dunaimano

2019. április 28.

Ez a tus valódi csoda! Nem számítottam rá, hogy ennyire megkedvelem. Ezelőtt filces tusokat használtam, kézre állt, és azt hittem, más formátumú tussal nem tudnék dolgozni. Aztán sok jó vélemény, KM kedvenc termék, egy jó akció és megvettem. Elképesztő, és abszolút meglepő, hogy milyen egyszerű ezzel tusvonalat húzni! Sokkal jobban megy, szép vékonyan, vagy épp szélesen, farkincával, vagy nélküle, mint bármely más korábbi tusommal. Kissé rejtett szemhéjamra nem kenődik fel egyáltalán. Tartóssága szerintem rendben van, egész nap mozdulatlan nálam alap nélkül is. Edzéshez viszont érdemes lemosni. Én a saját ecsetét használom, nagyon praktikus, pici feje van. A géles állagot is könnyű megkedvelni. Ezzel egyszerűen meg lehet a kívánt formát rajzolni. Nagyon szeretem, amióta megvan, szinte minden nap van tusvonalam, pedig korábban elég ritkán szenvedtem vele reggel - de hála ennek a csodának, már nem kihívás szépet gyorsan alkotni. Ne féljetek csajok, hogy még nem használtatok ilyen tust, érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Fooey

2019. április 25.

Tényleg hozza , amit ígér. Nem kenődik, extra tartós. Pár pillanat alatt szárad, utána nem érdemes javítgatni, mert akkor már nehéz. A hozzá tartozó ecsetet nem próbáltam. Nem szimpatikus a felépítése, túl "bumszli" ilyen precíziós dologhoz. Egy másik márkától van bevált ehhez a művelethez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 25.

Annie4

2019. április 13.

Az elején szuper volt használni, de aztán egyre rosszabb lett és szörnyen nehéz volt egy szép vonalat húzni vele. Szerintem túl sok van benne és ezért minimum a felét ki kell dobni mert beszárad. Az ecsetes tus és a szivacsos sokkal szebben pigmentált és ez nem is annyira tartós, kenődik. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Judee1

2019. április 12.

A legjobb szemhéjtus, amivel eddig dolgom volt. Jó az ecsete, könnyen felvihető és szép vonalat lehet vele húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

nnnoemi86

2019. április 8.

A legjobb szemhéjtus. Reggelente kb 5-5 másodperc felvinni, jó az ecset is, amit adnak hozzá. Nagyon gazdaságos a kiszerelése, kb. fél évig elég egy tégely, nem szárad be, így az ára is baráti, főleg kuponnapokon, akciósan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.