Maybelline

Ár:   2895 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2,8 g   Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 2899-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csokiveroni, Módosítva: 2015. január 14.

Kiszerelés:   2,8 g
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 2899

• zselés állagú
  • akár 24 órán keresztül tart
  • intenzív szín, egyszerű használat
  • professzionális ecset jár mellé

Ár: 2899 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

DNM

2020. július 28.

Szép fekete, de gyorsan beszárad. Az aplikátor nekem nem szimpatikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Szép fekete, de gyorsan beszárad. Az aplikátor nekem nem szimpatikus.

Agnes91P

2020. július 26.

Én csak ezzel tudok tusvonalat húzni, se filcessel, se a másik félével nem sikerül :D A kétvégű ecsetet nagyon szeretem, ami hozzá van. Szép fekete, tartós, ahogy reggel feltettem, este úgy mosom le. Kiszáradással sincs gond, mert amíg nyitva van, fejjel lefelé teszem le az asztalra, így nem szárad ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Maya92

2020. július 15.

Teljesen elégedett vagyok ezzel a szemhéjtussal.
Nagyon szép cicaszemeket tudok vele húzni, valamint elég tartós is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 15.

Teljesen elégedett vagyok ezzel a szemhéjtussal.
Nagyon szép cicaszemeket tudok vele húzni, valamint elég tartós is. :)

2020. július 15.

Jó kis tus,viszont ha nincs fixálva akkor elmászik pár óra után.

Ui.: Sokaknál olvastam,hogy kiszáradt. Ilyenkor sminklemosóval/szemcseppel/kontaktlencse tisztítóval(stb ami nem irritál) nedvesítsétek meg az ecsetet és akkor szépen működik újra :)
Update:Hosszabb ideje megvan,de hiába higítom úgyis beszárad.Nem éri meg a sok macera vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 15.

Jó kis tus,viszont ha nincs fixálva akkor elmászik pár óra után.

Easy Come Easy Go

2020. július 5.

Nekem egyáltalán nem jött be.. Az essence-s vízálló szemhéjtus tartósságban és pigmentáltságban is messze leveri.. Arról nem is beszélve, hogy nekem borzalmasan nehéz vele dolgogni. Próbáltam más ecsettel is felvinni, de vagy túl sok vagy túl kevés anyagot vesz fel az ecset. Mindenesetre nem dobtam ki még, néha ha ráérek és alkotó kedvemben leszek talán megpróbálkozok vele, de az fix hogy a reggeli '10 perc alatt feldobok egy sminket' rutint lehetetlen végrehatani ezzel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 5.

izsuzsi

2020. június 16.

Imádom! Nagy melegben estére egy kicsit elkenődik, de összességében semmi sem bírja olyan sokáig az én olajos szemhéjamon, mint ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Martincsa

2020. május 29.

Minimum 2 rétegben szükséges felvinni, hogy szép egységes fekete színe legyen. Mivel zsíros a bőröm, nekem egyszer a nap folyamán a szemzugban korrigálnom kell, de amúgy bombabiztos. Már egyszer újravettem, nem hiába. Szép cicaszemeket tudok vele alkotni, mindig megdicsérik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 29.

piroslili

2020. május 28.

Évek óta megvan, a legjobb szemhéjtus. Sokkal jobb még a jóval magasabb kategóriájú zselés tusoknál is (Anastasia is hamarabb lejön, mint ez).
Az ecset viszont nem minőségi, ahelyett érdemes másikat beszerezni, Bobby Brown ferde ecsetével tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 28.

Biancah

2020. május 17.

Nagyon szeretem. Több, mint egy éve megvan, sokáig elég. Szép kis szárnyacskát lehet vele húzni, bár egy picit tényleg lehetne folyékonyabb, hogy egyenletesen fedjen és ne kelljen még átmennem a pici ráncaimon párszor utána, ahová nem simult be olyan szépen. Az ecsete is fullos, bár nekem sem a képen látható van, hanem a kétvégű. Egész nap nem mozdul, 40 fokban sem. Ha elfogy, újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 17.

Atiyeh

2020. május 1.

A képen látható ecset nem pontosan az, ami az én tusomhoz volt mellékelve, az én termékemnek két különböző vége van. Zselés állagnál, azért jóval sűrűbb a tus, az ecsettel viszont könnyen fel lehet vinni, nem maszatolódik, de egy húzás nem elég, többször végig kell rajta menni. Tartós, nem csomós, szép színe van, ugyanakkor lehetne kicsit folyékonyabb is, hogy ne üljön bele a redőkbe, hanem kicsit szétfolyva egyenletesen fedjen. Szerintem kezdőknek abszolút ajánlott, mivel tényleg sikerélményt okoz a felvitel és a termék maga, ugyanakkor nekem volt folyós, nehezen felvihető tusom is, ami sokkal szebb hatást biztosított az intenzívsége miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceresin 0 0

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.