Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kova, Módosítva: 2016. április 10.

Dúsító spirál, új, szív alakú kefével.

pillacskak

2018. március 30.

Tökéletes!! Minden pillát elér, hosszabbít, dúsít! :) Sajnos ezt a fajta kiszerelést már alig kapni. Első “komolyabb spirálom volt! Bevezetésnek/kezdőknek is tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 30.

Narbeleth

2018. február 11.

Túl folyékony, többször kell felvinni, hogy legyen valami hatása, a keféjével nekem nagyon nehéz dolgozni. Nem pereg, egy kicsit hosszabbít, de nekem annyira nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

kklaudia

2017. június 20.

Régen nagyon sokáig ezt a spirált használtam, aztán valamiért elfelejtődött. Minap találtam meg ismét, és még mindig oda-vissza voltam/vagyok érte. Csodás pillákat varázsol, és árban is nagyon baráti. Szomorúan látom, hogy már nem gyártják... nagy kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

nikolettsteiner

2016. február 17.

Valaki segítsen, hol lehet beszerezni? Örök kedvenc és a legjobb spirál, amivel találkoztam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

HeniM

2016. február 16.

Mostanában én se látom, külföldön pótoltam. Szeretem, mert nem ken vastagon, szeparálja a pilláim.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

scene14

2016. február 1.

Jelenleg kedvenc,hosszabbít,dúsìt ès minden pillàmat elèr! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

Jelenleg kedvenc,hosszabbít,dúsìt ès minden pillàmat elèr! :)

Vvera

2016. január 24.

Kedvenc szempillaspirálom! Én ezzel tudom a legjobban göndöríteni a szempillámat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

okroseva

2015. december 16.

Lányok, hol lehet ezt még kapni? Láttátok valahol? Nagyon király spirál, a kis tesójával egyetemben, de egy ideje SEHOL nem láttam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 16.

pkata12

2015. augusztus 22.

Nagyon szeretem ezt a termeket. Regen csak ezt hasznaltam, majd volt egy ido amikor inkabb kiserleteztem, de most visszatertem hozza. Be kell valljam, siman legyozi a l'orel manga spiraljaimat, mindekozbe majdnem harmadannyiba kerul.. Kifogastalan, csakis 5*☺️😎

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

margirovics

2015. augusztus 15.

Leges legjobb !!! Mostanaban viszont sehol sem talalom csak a testvereit de azok nagyon gagyik :( ha valaki tudja hol lehet kapni akkor nagyon szerencses

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 15.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.