Maybelline

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizska, Módosítva: 2021. január 15.

Kiszerelés:   0,6 g

Egységes színt adó hegyének köszönhetően egyenletes a szemkontúr. A festék a kéz mozgási sebességégének megfelelően adagolódik. Felvitel közben a hegy a szem formájához idomul, így biztosítva a gyönyörű eredményt.

HLaura

2021. február 20.

Azért vettem meg, mert kíváncsi voltam, hogy tényleg képes-es mindarra amit ígér. Nagyon szkeptikus voltam, de tényleg nem kenődik, vízálló, nagyon egyszerűen, precízen lehet vele megrajzolni a tus vonalat, könnyű, ill. kialakítása miatt kézre áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 20.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, PEG-40