Maybelline

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsizska, Módosítva: 2021. január 15.

Kiszerelés:   0,6 g

Egységes színt adó hegyének köszönhetően egyenletes a szemkontúr. A festék a kéz mozgási sebességégének megfelelően adagolódik. Felvitel közben a hegy a szem formájához idomul, így biztosítva a gyönyörű eredményt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

pickwicktea_00

2023. február 25.

Én teljesen véletlen vettem,siettségben voltam,és rossz helyre volt rakva.Szóval szemceruzáért indultam,és tussal jöttem ki.Visszavinni már nem tudtam,mivel van rajta egy vékony csomagolás( ilyen fólia).Nem is használtam akkor,életembe nem volt tusvonalam még.Aztán elkezdtem gyakorolni,és kezdőként,otthonra olyan gyönyörű tusvonalakat csináltam vele!Szépen lassan élesben is,és imádom!Kibírt egy szallagavatót ellenőrzés vagy bármi gond nélkül,és mindenki csak dicsérte. Pedig nem vagyok valami nagy sminkes.:)Gyönyörűen pigmentált,vízálló,és nagyon minimális dörzsölést is kíbir.Amire figyelni kell előtte,hogy letisztított arcbőrre vigyük fel,mert ha zsíros,nem csoda,hogy elmaszatolódik.Nekem nem száradt ki,pedig már nagyon sokat használtam. CSODA :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 25.

KaradyAnn

2023. február 10.

Ez nálam sajnos kuka. Eső használatakor oda voltam érte, könnyen, precízen lehetett vele dolgozni. Második alkalommal pedig mintha kiszáradt volna. Egyik szememet tudtam vele elkészíteni és utána hiba ráztam fel, tároltam fektetve, semmi sem segített. Pedig nagyon megörültem neki először.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. február 10.

random

2022. június 25.

2021 okt
Nekem a barna van meg, szóval a feketeségéről nyilatkozni nem tudok, de maga a tus megéri a pénzét. Szerintem az ecsethegyű tusfilcek a legjobbak, és ha nem találkoztam volna életem tusával ebben a kategóriában (egy japán indie márka terméke, isteni, de amennyiért meg amire áthozzák a világ másik feléről...), szerintem ez lenne az igazi. A hegy rövidebb, kicsit keskenyebb és hajlékony, de van tartása, nagyon könnyű kezelni (ebben a szögletes test is közrejátszik). A tintát is jól adja le, nem ömlik, nem is szárad ki. Maga a tinta is jó, telt színű, nem áttetsző, nem szalad, tartós, gyorsan szárad, nem kopik. (Egy hangyányival sötétebbre számítottam, de így is szép). Újravevős, sokszor is!

2022 jún
Hát mindent összevetve mégis ez lett az igazi. Ugyan nem használom mindennap, akkor se túl sokat, de hogy ez (az októberi tubus) még mindig úgy fogy mint a legelején, azt nem hittem volna... mondjuk fejjel lefelé nem szabad tárolni mert akkor folyik, de fektetve tökéletes, illetve ha a neszeszeremben véletlenül heggyel felfelé kerül, elég finoman felrázni és újra úgy fog ahogy kell. Illetve ami kimaradt az első véleményből: én általában csak nagyon vékony vonalat húzok vele a felső szempilláim tövébe és így nem ér hozzá a vonal a mozgó szemhéj feletti bőrhöz. Plusz szemhéjalapon, szemhéjpúderen használom (enélkül megkopik azért, könnyezős vagyok), de ha nagyon szemhéjpúderes lesz a vége, meg szoktam törölgetni papírtörlőn, és olyan mint újkorában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 25.

2021 okt

2022 jún

Fannnya

2022. február 24.

Hűha, lehet, hogy velem van a baj? Tegnapelőtt vettem, azóta kétszer használtam, tegnap és ma. Tegnap mindenféle alap nélkül, ma szemhéj primerrel. Mind a két alkalommal csúfosan elvérzett, szinte egy-két óra alatt elkenődött, lepergett, felkenődött a szemhéjra is... Az ecsete egyébként jó lenne, de kevés a boldogsághoz, ezért nem adok plusz pontot. Két nap után kuka, ami nálam személyes rekord.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 24.

Svetlana

2021. december 29.

Nálam csillagos ötös, könnyű vele dolgozni, gyorsan, szárad, nem kenődik, szép a színe.Árban is többet tud, mint egy 10-20ezres tus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 29.

ronivarga2001

2021. december 7.

Nagyon nagy reményekkel álltam neki a használatának, de a megvétele utáni második hónapban kijelenthetem, hogy életem egyik legnagyobb sminkes csalódása. Gyönyörű, precíz vonalakat lehet vele húzni, tartós és nem mállik le. Ha ennyinél meg is állnánk, tökéletes 5-ös lenne az értékelés, viszont egy és fél hónap (nagyjából 4-5 használat) után már majdnem ki van száradva, folyamatosan húzogatnom kell a kezemen, hogy bármennyi pigment is kijöjjön belőle és rajzolásnál is alig bírja.
Nem húzok sokszor tust, így úgy gondoltam, hogy jó befektetés lesz egy 2500 forintos, mert sokáig kihúzza, de már-már ott tartok, hogy hamarosan ki kell dobnom. Ha valaki eszi a tusokat és gyorsan kivégez egyet, annak szívesen ajánlanám, de aki olyan mint én, annak azt tanácsolom, hogy kerülje el, ha nem akar csalódni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 7.

Emma23

2021. november 21.

Kezdő tudnak nagyon jó a hegye miatt. Mivel nem túl tartós ezért ezzel csak a tus szárát és formáját szoktam megrajzolni és egy vízálló tssal szoktam kitölteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 21.

Szeos

2021. november 4.

Szuper könnyű vele dolgozni, elég kis béna vagyok, de ezzel totál egyenes és leheletvékony vonalat lehet húzni, eddig ilyet más tussal nem sikerült. Sajnos egyáltalán nem tartós önmagában, totál elmászik, így kell alá bázis. A kupakját atombrutál rápattintani, sokszor kiesett a kezemből a ceruza miatta - ez nyilván az én bénaságom, ezért pontot nem vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 4.

Candy21

2021. november 1.

Nagyon könnyű vele dolgozni precíz vékony a hegye kezdőknek is jó lehet. A színe igazi mély fekete viszont a tartóssága nekem nem a legjobb pár óra alatt megkopik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 1.

Tiaothin

2021. október 25.

Nem vagyok tapasztalt a tusok terén, első próbálkozásom egy Catrice tus volt amit meg is bántam... Úgy csípte a szememet, hogy elképesztő, ráadásul 1 óra után darabokban potyogott. Még gyakorló tusnak is pénzkidobás. Aztán rátaláltam erre, és te jó ég, mennyire megérte az árát. Simán lehet vele szép tusvonalat húzni akár kezdőként is. Rendkívül tartós, pedig elég zsíros a szemhéjam, első tesztemen 8 órát kibírt maszat nélkül. Biztos hogy ennél fogok maradni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 25.

Hidratálók: Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, PEG-40

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.