Maybelline

Ár:   899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2016. február 25.

• Hatékony: az összetevők gyorsan és könnyedén eltávolítják a szemfestéket.
  • Friss: ellazít és megnyugtat, kellemes bőrérzetet nyújt.
  • Kíméletes: különösen kímélő, tökéletes a szemkörnyék érzékeny bőrére.

A pH értéke a könny pH-jához igazítva. Szemészek által tesztelt.

DittyCat

2016. augusztus 7.

Nagyjából semmit nem szed le. Babaolajjal turbózva el tudom használni, de amúgy nem egy értékelhető cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 7.

Erina

2016. május 20.

Hatékonyan eltávolítja a sminket, sokáig elég, enyhe illata van, de nem veszek többet mert a micellás víz is elég az én sminkem eltávolítására.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 20.

dorcus89

2015. március 25.

Én pár hete vettem az Europeumban található Müllerbe. Már évek óta a bourjois kétfázisú lemosóját használom, de most egy olcsóbb terméket kerestem és végül erre esett a választásom. Egyáltalán nem bántam meg, mert van olyan jó mint a bourjois és jóval olcsóbb. Nagyon jól lehozza a vízálló sminket, nem túl olajos, jól összerázható a két fázis, nem maszatol és ami a legfontosabb nem csípi a szemem. Nagyon sok szemfesték lemosó csípett ezért nem is mertem váltani korábban. Át fogok térni erre a termékre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Picieri

2013. augusztus 4.

Sajnos itthon még nem láttam a hazai Müllerekben, de a bécsi Müllerekben beszerezhető, én is ott vettem. A meglepően alacsony ára miatt nem hagyhattam ott és szerintem abszolút használható, szépen leszedi a sminket. Nem okozott pattanásokat, nem olajos és nem szárít. Jó kis lemosó, olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin