Maybelline

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: account001, Módosítva: 2021. augusztus 2.

Kiszerelés:   9,6 ml

• Vízálló szempillaspirál
  • Az erős és hosszú szempillákért
  • Bambuszkivonattal és különleges rostokkal
  • Intenzív dúsítás
  • Végtelen hosszabbítás elnehezítés nélkül

Ár: 1900 , Eladó: jud1t
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --

Puszedli83

2022. június 6.

Még akkor vettem meg, amikor a sima verziót vadászni kellett. Gondoltam olyan nagy különbség nincs köztük és ez is jó lesz.
Nem lett az, sőt... Számomra hatalmas csalódás, a végeredmény nem rossz,de ezt egy Essence spirál is tudja. Már az első pár használatnál olyan érzésem volt, hogy alig van benne termék. Eltávolítani katasztrófa, micellás víz semmit nem csinál vele. Csak olajos lemosóval lehet leszedni,de még annak is kihívás.
Biztos nem veszem újra és ezek után a sima verziót sem akarom már kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 6.

Biztos nem veszem újra és ezek után a sima verziót sem akarom már kipróbálni.

B.Sempervivum

2022. május 20.

Nagyon régóta kerestem, mire végre sikerült beszereznem egyet. Sajnos szörnyen nagy csalódás lett a vége. Nekem egyáltalán nem vált be. Semmivel nem tud többet, mint bármelyik másik drogériás szempillaspirál. Nem választotta szét a pillákat, a nap végére pedig elkezdett lehullani. A kefe már pár használat után csomós volt .Több olajos lemosóval is megpróbáltam eltávolítani ,de volt olyan része, ami csak a szempilláimmal együtt jött le. Előfordult, hogy napokkal később is a maradékot próbáltam lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Vira87

2022. május 14.

Nem vagyok nagy spirálos, de ez megfogott! Egy barátnőm ajánlotta így kipróbáltam. Nagyon, NAGYON tartós, nem maszatol, fent marad. Nem "nehezíti el" a pillákat és könnyedén, egyenletesen lehet felvinni. A lemosás már egy más kérdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 14.

Fruzsina0620

2022. május 3.

Ez aztán tartós spirál! Csak olajos lemosóval lehet leszedni, de úgy is meg kell vele birkózni! Amikor tudom, hogy könnyezni fogok vagy eső lesz, mindig ehhez nyúlok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

annuss9

2022. május 2.

Régóta megszerettem volna vásárolni, de eleinte sajnáltam rá a pénzt.De amikor megvettem és kipróbáltam nagyon meglepődtem hogy mennyire nem látszik meg a pilláimon. Számomra nagy csalódás, és egyáltalán nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 2.

mppl

2022. április 19.

Nagyon szép pillákat csinál, miközben tényleg bombabiztos, alig lehet lemosni. És ezt utáltam benne, gyakorlatilag 20 perc olajos, micellásvizes kombóval jött le úgy nagyjából a pilláimról. Ha valami fontos alkalom lenne pl melegben mondjuk egy esküvő akkor tuti ehhez nyúlnél, viszont nekem így a mindennapos használat után kihullottak a pilláim tőle, szinte alig maradt.. Valószínűleg az esti mosási "rituálé" tett be nekik.
Szóval újravenni nem fogom maximum ha tényleg olyan alkalomra kell amikor fontos, hogy tartós legyen a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 19.

Zindi

2022. február 19.

Tartósságra, pigmentációra jó, viszont kicsit rövidek a sörtéi és NAGYON puha a feje, gyakorlatilag nem tudod a sörtéket a szempilláid közé nyomni mert inkább elhajlik az egész fej és csak a szempilláid alsó felét simized vele, ekkora hype mellett csalódás volt, ha keményebb szilikonból és esetleg picit hosszabb sörtékkel csinálnák egy kifejezetten jó spirál lenne de így ebben az árban (vagy még alatta is) jobbakat találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 19.

gyongyikeolasz

2022. február 16.

Nem egy rossz termék, de hasonló végeredményt egy olcsóbb szempillaspirállal is el lehet érni. Nem hiszem, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 16.

Viktoria_fks

2022. január 17.

Update: Gyűlöltem :D

Iszonyat tartós, alig lehet le mosni. Szép hosszú dús szempillákat csinál, de egy essence spirál is pont ennyit tud.
A dm-ben 2500Ft-ért lehjet hozzá jutni.
Nem bántam meg, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

Update: Gyűlöltem :D

A dm-ben 2500Ft-ért lehjet hozzá jutni.
Nem bántam meg, hogy megvettem.

Edooo

2022. január 14.

A DM-ben dolgozó hölgy ajánlotta, miszerint naponta sokat adnak el belőle, így megvettem.
Csalódás, többször kell felvinni a pillákra, mire értékelhetően ott marad. Leszedése rémálom, másnap reggel is látszik, pedig olajos lemosót használok régóta, más vízálló szempillaspiralt simán lehozott. Eddig Yves Roche spirált használtam, az egy évig sem száradt be, ez 3 hónap után használhatatlan sajnos. Nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.