Maybelline

Ár:   699 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: wifey, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. március 10.

Ildi71

2019. február 26.

38 brown szín, egyébként mindegy mert nem ajánlom. Kenődik, maszatolódik. Soha többet ezt a márkát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 26.

Kinga79

2019. február 13.

2017-es adventi kalendáriumban volt, amibe szerintem dirket rossz termékeket tettek, mert a két körömlakk és az egyik Babylissen kívül egyik sem volt használható.
Ez barna színben volt benne, a színe , állaga szép, tartós is. Viszont nem lehet meghegyezni normálisan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 13.

nagynomy

2018. szeptember 4.

Nekem nagyon nem vált be. Nehezen lehet felvinni, akkor sem szépen. Elmosódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

Nekem nagyon nem vált be. Nehezen lehet felvinni, akkor sem szépen. Elmosódik.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. augusztus 10.

36 Blue - nagyon szép,sötét indigókék szín, vízálló és soft verzióban. Nem rossz szemceruza ezért az árért, bár a tartóssága lehetne kicsit jobb is.
Érdekes, hogy vannak, akik keménynek érzik, ezt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Érdekes, hogy vannak, akik keménynek érzik, ezt nem tapasztaltam.

birdnerd

2018. március 22.

Rettenetesen kemény, fájdalmas vele dolgozni. Kuponnal vettem féláron, de ígyis sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

HFanni22

2017. november 17.

Sajnos nagyon kemény, nagyon nehezen lehet eldolgozni, ezért nagyon irritálja a bőrömet. A színe viszont telitalálat, nekem a 38-as brown árnyalat van meg. Újra nem veszem, puhább, és könnyebben eldolgozható ceruzát szeretnék. A tartóssága még teszt alatt van, ezért egyelőre 4*.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 17.

DaniLiliana

2017. január 23.

Nem rossz, nem rossz, de nekem kicsit kemény és eldolgozni nem lehet túlságosan jól. Fél áron vettem, de szerintem ennél többet nem is ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 23.

dandy

2016. április 12.

Féláron vettem fillérekért a barna színűt. Szép, erőteljes szín, sajnos kicsit kemény. Szintén végszükség esetére.:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Hydrogenated Soybean Oil, Caprylyl Glycol

Nano (vagyis nagyon kicsit részecskéjű) szilicium dioxid. Lásd silica.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.