Maybelline

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2014. november 24.

Ultra fekete szín, 16 órás tartósság.

hedigaga

2016. június 24.

Egyszerűen imádom ezt a szemceruzát. :) Tartós, extra intenzív színekkel, gyönyörű szemeket lehet varázsolni vele. Eddig háromszor vettem újra, a tekerős része egyszer sem működött, ami hallom, nem csak nálam probléma, de lehet rajta segíteni, én simán meghegyezem, mint a többi szemceruzámat. Ajánlom a többieknek is, próbáljátok ki így, ha nem működik a tekerő. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

gumibogyo11

2016. május 3.

Glamour napos beszerzes, eleinte tetszett hogy nagyon konnyen lehet vele dolgozni es tartos, szep szine van. Aztan jott a fekete leves, elkopott a cezura hegye, a vegen a tekero pedig nem mukodik (pedig a boltban direkt leellenoriztem). Igy hogy nicns meg a hegye mar csak ossze vissza maszatol es nem is tartos, szoval kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

marryjane

2015. október 10.

Nagyon kényelmes ceruza és ahhoz képest, hogy puha a ceruza fej, nagyon tartós is. Igazi mélyfekete tekintetet kölcsönöz. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 10.

Tunderviragos

2015. július 13.

Meg Németországban vettem őt is, ocean blue árnyalatban imádom őt is, mert nagyon szép kék, puha a ceruza, sokkal jobban mint at essence es ha nem piszkalom a szemem, akkor o bizony egesz nap fenn marad. Imádom őt tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 13.

rekag

2015. január 3.

Nagyon nagyom pigmentált cerka, igazi mélyfekete színben, de annyira irritálja a szemem, hogy nem tudom használni, könnyezik, kipirosodik és ha 1-2 órán belül nem mosom le még be is dagad a szemem tőle. Kuka...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 3.

Abigail986

2014. december 17.

Sajnos nekem nem vált be...Vízvonalra nagyin gyenge,gyorsan kopik,ráadásul irritálja a szemem,kivörösödik,és könnyezik.Persze valószínűleg én vagyok rá érzékeny.Arról nem is beszélve,hogy a csavarós vége nem ér semmit,kb.dísznek van rajta....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 17.

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: Peg/Ppg-19/19 Dimethicone
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Színezékek: Iron Oxides, Ferric Ferrocyanide, Carmine / CI 75470, Manganese Violet / CI 77742, Ultramarines, Aluminum Powder / CI 77000, Chromium Oxide Greens / CI 77288

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.