Best of Beauty 2019

Maybelline

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 12.

Ár:   1999 Ft
Kiszerelés:   0,8 g

Ferde fejű szemjétus filc applikátorral, mely kialakításának köszönhetően könnyen éri el a szem bármely részét.

SminkesAnyuci

2019. június 16.

Felemás érzésem van a termékkel kapcsolatban. A nem egyenes formájától tartottam, de bejött. Ha sikerül szépen meghúznom a tusvonalat, akkor tartós és szép éjfekete. Viszont nekem sajnos túl sok termék jön ki egyszerre és elfolyik a szemhéjpúderen...... a színe is csak több rétegben igazán fekete. Picit a szemem is érzékeny rá. Hát szerintem legközelebb más márkától próbálok ki tust.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

NoraGergely

2019. március 18.

Nagyon tartós, ultra fekete és még az olyan bénák is tudják használni mint amilyen én vagyok. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Juanita91

2019. január 23.

Ajándékba kaptam drogériás vásárlás során egy szempillaspirálhoz. Az az igazság, hogy mindig is nagyon tetszettek a tusvonalak, de én nagyon béna vagyok a meghúzásában, ezért nem is erőltettem,de mikor megkaptam és kipróbáltam ezt a tust nagyon pozitív csalódás volt hogy olyan könnyű vele dolgozni hogy még én is tudtam vele egy szép vonalat húzni. :) Szép fekete, nagyon jó az állaga.
Nálam mindenképpen 5öst érdemel! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

Nálam mindenképpen 5öst érdemel! ;)

Olív

2019. január 16.

Barátnőmtől kaptam ajándékba, nagy kedvence. 3-szor használtam már, nekem is nagyon bevált! Nagyon könnyen lehet vele dolgozni, szép, egyenletes vonalat tud az is húzni, aki nem annyira gyakorlott. Nem kenődik, remekül tart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

nemzsofi

2019. január 12.

Egyelőre nem tudok szép vonalat húzni vele, vastagabb filcet használtam korábban, illetve nem is próbáltam ki még sokszor. Tartóssága viszont a próbálkozásnál is látszott, nehéz volt eltűntetni a szép hullámvonalat 😂

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

rozsaanna

Korcsoport: < 18
2019. január 2.

Nekem nagyszerűen bevált. :) Igaz nem vagyok a szemhéjtusok híve, de ezt az egyet kifejezetten szeretem magamon viselni. Könnyen tudok vele dolgozni, igaz néha kétszer is át kell húzni, azonban ez legyen a legkisebb probléma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 2.

Jemima

2018. május 13.

Zseniális tus, kedvenc :) Igaz hogy többször át kell húzni a vonalat, mert elsőre halvány, de utána lerobbanthatatlan, nem kenődik az olajos szemhéjamon sem, alapozás nélkül se.Nagyon jó a formája, nekem sokkal egyszerűbb vele dolgozni mint a hagyományos egyenes termékekkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

CeCeDrake

2018. február 24.

Update: akciósan megvettem megint. Mivel szeretem a hegyét! Ha 3 hétig tart, akkor 3 hétig tart, de a filces tusok között ennek a legjobb a hegye. Most adok rá egy hármast, aztán ha tovább bírja, mint az előző, akkor jöhet a 4, ha 2-3 hónapig is bírná, 5-öst adnék!

Nagyon jó tus. Csak az a baj, hogy kb 3 hétig! Utána kuka, mert használhatatlan. Először szaggat, aztán ha megerőszakolom, akkor sem fog. Akciósan 1700-1800 Ft volt, de nem ér annyit! Csak összehasonlításképp: egy L'Oréal az 3-4 hónapig minimum bírja, árban hasonló. Az Artdeco tusom nem volt 1 ml kiszerelésű, de az fél évig is jó volt!
Úgyhogy a 3 hetes használhatóság miatt ez csak 1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

Úgyhogy a 3 hetes használhatóság miatt ez csak 1*

kvitta.girl

2018. január 23.

Nem szoktam filces tusokat venni mert hamar beszáradtak, de ő kivétel!
Már több hónapja nyúzom és még mindig ugyanolyan intenzív, nagyon könnyű tényleg kezdők is tökéletes tusvonalat tudnak húzni vele, és egész nap tartós.
Nekem nagyon bevált, kedvenc tusom lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

Nem szoktam filces tusokat venni mert hamar beszáradtak, de ő kivétel!
Nekem nagyon bevált, kedvenc tusom lett.

originalthea

2017. december 28.

Fura alakja miatt vettem meg és nem bántam meg. Szépen be tudok jutni a szemzúgómba és a vonalat is precízebben rajzolom meg. Egyedül 3-4 hét után már szaggatni kezd és nem annyira intenzív a szín. De kezdőnek ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!