Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viraag, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hidratáló báziskrém hialuronsavval.

Ár: 1500 HUF + posta , Eladó: monica102
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Győr, fizetés: --
Ár: 1100 , Eladó: Adec56
Állapot: párszor próbált, Helyszín: Komárom, fizetés: fizetés banki átutalással, postán maradó ajánlott vagy foxpost

Hajnacinci

2020. július 30.

Nem tudom hogy más hogy van vele, de azt veszem észre 40+ ként, hogy bármilyen jó vagy kevésbé jó az alapozóm, valahogy primerrel mindig szebb a vége. Egységesíti, nincsenek nagy pórusok, tartósabb egész nap a sminkem. Nekem ez jól hidratál, megfizethető, minden napi, semmi fakszni, szerethető darab és praktikus az adagolónyílása. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 30.

póniló

2020. július 3.

Meglepően jó kis cucc, tényleg érzem a hidratáló hatását, és ami a legfontosabb, nem bántja az ekcémára hajlamos érzékeny bőrömet, viszont nap végére átfényesedik sajnos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 3.

KerteszAnna

2020. június 15.

Egy két hete használom, de egyszerűen isteni egy termék. A sminkem nem mozdul el a bőröm tökéletesnek tűnik tőle és még szerintem tisztább is lett. Elég belőle nagyon kevés is így sokáig kitart és árban még jobb. Egy szóval tökéletes csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 15.

szilvia.bano

2020. február 25.

Pozitívum, hogy nem szilkonos, valóban hidratáló, tehát nem szárít-nekem különösen télen nagyon száraz a bőröm-, a smink is egész tartós vele. Viszont nem vettem észre, hogy a bőrfelszín szebb és egyenletesebb lenne tőle. Nem rossz, de nem is igazán jó. Lényegében én is azt mondhatom, hogy nem tapasztaltam eget rengető változást, pedig kézfejen kipróbálva sokat ígérőnek tűnt. Az Astor Skin Match Protect primert továbbra is sokkal jobban szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 25.

Noncsy920829

2020. február 21.

Először megijesztett az ára, de megvettem és nem bántam meg! Nagyon jó termék és sokáig elég! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Zafina

2019. október 27.

Szeretem, mert jól hidratál, gyorsan beszívódik és szebb lesz tőle a sminkem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Szeretem, mert jól hidratál, gyorsan beszívódik és szebb lesz tőle a sminkem.

Lina14

2019. június 18.

Nincs száraz bőröm, de én is nagyon élvezem ezt a primert. Hidratál, nagyon puha és sima arcot hagy maga után anélkül, hogy elnehezítené vagy eláztatná a bőröm. Igaz, hogy nem marad matt a bőröm nap végére, de ez teljesen érthető. Nagyon szépen lehet rá alapozni, nem pereg vagy ragad vagy kukacosodik. Árkategóriában teljesen jó, nem is kell belőle sok, így sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Frani10

2019. május 4.

Nagyon szeretem ezt a primert, száraz a bőröm és mindig megjelennek a száraz foltok alapozás után. Ez a termék segít, hogy tényleg hidratált maradjon a bőröm egész nap. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

nemethanna196

2019. április 18.

Ez a termék isteni! Ezelőtt egy szilikonos finisű primert használtam, aminek a hatását nagyon szerettem, de nem volt túl komfortos, úgy éreztem, hogy elneheziti az arcbőrömet és eltömíti a pórusaimat. Örülök, hogy ratalaltam erre a változatra. Amit a legjobban megszerettem benne, az az, hogy szuperül hidratál. Az utóbbi hetekben, hónapokban nagyon száraz volt az arcbőröm, de ez megoldotta a problémát. A szokásos reggeli hidratáló krém és az alapozó felvitele között vittem fel a bőrömre. Számomra csodaszer lett. A száraz részeket hidratálja, az arcom egészet egységesíti, így sokkal jobban mutatott rajta a smink, illetve tartósabbnak is bizonyul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

DodoSztmkls

2019. március 11.

Nekem ebből a fényvédős van meg! ( Master Primer SPF 30) Igazából nem tartom kifejezetten primernek, hanem inkább fényvédős hidratáló amire lehet sminkelni. Pont jó így tavasszal-télen, amikor nem bajlódsz sokat a fényvédelemmel a reggeli rutinban. Felkenem, és mehet is a smink rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).