Maybelline

Ár:   2499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: viraag, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hidratáló báziskrém hialuronsavval.

Ár: 1700 Ft , Eladó: sateenkaarigirl
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Veszprém/Budapest, fizetés: személyes átvétel
Zafina

2019. október 27.

Szeretem, mert jól hidratál, gyorsan beszívódik és szebb lesz tőle a sminkem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Szeretem, mert jól hidratál, gyorsan beszívódik és szebb lesz tőle a sminkem.

Lina14

2019. június 18.

Nincs száraz bőröm, de én is nagyon élvezem ezt a primert. Hidratál, nagyon puha és sima arcot hagy maga után anélkül, hogy elnehezítené vagy eláztatná a bőröm. Igaz, hogy nem marad matt a bőröm nap végére, de ez teljesen érthető. Nagyon szépen lehet rá alapozni, nem pereg vagy ragad vagy kukacosodik. Árkategóriában teljesen jó, nem is kell belőle sok, így sokáig elég.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

Frani10

2019. május 4.

Nagyon szeretem ezt a primert, száraz a bőröm és mindig megjelennek a száraz foltok alapozás után. Ez a termék segít, hogy tényleg hidratált maradjon a bőröm egész nap. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

nemethanna196

2019. április 18.

Ez a termék isteni! Ezelőtt egy szilikonos finisű primert használtam, aminek a hatását nagyon szerettem, de nem volt túl komfortos, úgy éreztem, hogy elneheziti az arcbőrömet és eltömíti a pórusaimat. Örülök, hogy ratalaltam erre a változatra. Amit a legjobban megszerettem benne, az az, hogy szuperül hidratál. Az utóbbi hetekben, hónapokban nagyon száraz volt az arcbőröm, de ez megoldotta a problémát. A szokásos reggeli hidratáló krém és az alapozó felvitele között vittem fel a bőrömre. Számomra csodaszer lett. A száraz részeket hidratálja, az arcom egészet egységesíti, így sokkal jobban mutatott rajta a smink, illetve tartósabbnak is bizonyul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 18.

DodoSztmkls

2019. március 11.

Nekem ebből a fényvédős van meg! ( Master Primer SPF 30) Igazából nem tartom kifejezetten primernek, hanem inkább fényvédős hidratáló amire lehet sminkelni. Pont jó így tavasszal-télen, amikor nem bajlódsz sokat a fényvédelemmel a reggeli rutinban. Felkenem, és mehet is a smink rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 11.

kdorci

2018. október 29.

Én imádom ezt a primert.Egyáltalán nem kell belőle sok. Főleg télen ad egy plusz hidratáltságot, ha a másik 20 tonna krém nem lenne elég az arcomnak :D Sajnos 1 nap rettentő sokáig rajtam az aznapi sminkem, de ez szépen a helyén tartja, sok alapozót próbáltam ki vele és nélküle is, de mindig segített nekem. :) Nekem kombinált bőröm van és egyáltalán nem volt sok az arcomnak. Sőt, bátran ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

jadegirl

2018. október 29.

Nem vettem észre semmi kulonbseget használatkor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Nem vettem észre semmi kulonbseget használatkor.

viraag

2018. augusztus 6.

Alapozás előtt sokszor nem használok hidratálót mert ez is megteszi helyette.Tartósabbá teszi a sminket és szebb lesz az öszképe de azért nem lerobbanthatatlan főleg így a nyári melegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).