Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: axandra06, Módosítva: 2014. április 11.

Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Audry1

2019. szeptember 18.

Anno amikor kipróbálás gyanánt megvettem, nekem állagra picit folyósabbnak tűnt, mint az előtte használt alapozóm. Aztán felkentem és csalódtam sajnos. Olyan hatása volt, mintha vizet öntöttem volna hozzá, nem fedett kellőképpen és fixálni sem tudtam, mivel leszedte a púder az alapozót. Nem is lehetett emiatt egyenletesen felkenni, én nem szerettem.
Már nem is lehet kapni, de én régebben sem rajongtam érte. Nálam maximum 2 csillag. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Timtim95

2016. március 22.

Első alapozóm volt ez a kis csoda nekem is. Azóta nem találok ilyen jót... sajnálom, hogy már nem gyártják! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Gyevocska

2014. május 4.

Imádtam! Sokadik próbálkozásom gyümölcse volt ez az alapozó. Előtte egyik sem vált be. Nekem nagyon jó volt. Nem maszkot akartam vele készíteni, csak pár bőregyenetlenséget eltüntetni. Nem zsírosodott tőle a bőröm, nem fénylett. De mint minden jót, ezt is megszüntették. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 4.

nszabina89

2013. december 26.

Régebben vettem egyet. De csalódnom kellett. Az illata nagyon kellemes, de abszolút nem fedett. Kb olyan mint egy színezett hidratàló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 26.

offijuditka

2013. január 18.

Mikor piacra dobták 2006-2007 között, akkor kezdtem el használni, nekem is az első alapozóm volt, nagyon szerettem. Ezt sem lehet már kapni, legalábbis nem találok sehol már. Könnyű állaga volt, el lehetett dolgozni kiválóan, de az igaz, hogy a fedése nem tartott nap végéig :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

azursatellite

2012. szeptember 18.

Az első alapozóm volt, azóta sem találtam hozzá hasonlót nekem annyira bevált, tényleg szebb lett a bőröm tőle (pattanásügyileg). 4 tubussal használtam el, 2 árnyalat tökéletes volt egész évben, hol kombinálva, hol külön-külön. Tökéletes volt az állaga, a sűrűsége, egyáltalán nem volt olajos és szerintem megfelelő fedést is biztosított. Kár, hogy már nem lehet kapni :-/ A szép emlékek miatt 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

Pille

2012. szeptember 18.

Én is még évekkel ezelőtt használtam. Olyan híg, vizes állaga volt, és alig fedett. Ma már a közelébe sem megyek az ilyeneknek. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 18.

axandra06

2012. június 9.

Pattanásos bőrre valóban ideális. Nem zsírosodik tőle a bőr és nem is pattog ki. A fedése viszont nem túl erős. Ennek ellenére évek óta használom hétköznapokon az érzékeny bőrömre. Az állaga tömény, krémesebb. Szépen el lehet dolgozni a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Aluminum Hydroxide, Dimethiconol, Biosaccharide Gum-1, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.