Maybelline

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. október 29.

Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Csökkenti a stressz bőrre gyakorolt hatásait - a szürkeséget, a bőrpírt, és a puffadtságot.

Nem komedogén.

Ár: Ingyen elvihető , Eladó: wd1102
Állapot: használt, még 1/3-ig van, Helyszín: Budapest, Széll Kálmán tér vagy MOM-park, fizetés: személyes átvétel, Foxpost

alexandra_domotor

2019. június 8.

Legvilágosabb árnyalat van meg. Állaga sűrű, krémszerű. Parabén mentes (igen, ez a mániám). Önmagában nem szeretem, mert nem szuperál, mind eloszlatásban, mind árnyalatban és mind tartósságban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 8.

Lina13

2018. november 14.

Én személy szerint meg vagyok vele elégedve. Általában nem használok alapozót de amikor úgy érzem élettelem az arcom színe olyankor felviszem szivacs segítségével bedolgozom, rá pici púder és tök jó az eredmény! Viszont nem hidratál valami jól, ez tény. ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Nitus90

2018. július 20.

Nekem csalódás volt :( a színe sem passzol az arcszínemhez, de ami leginkább zavar az az, hogy rettentően szárít és rossz viselet számomra. Gyorsan kell vele dolgozni, mert különben foltos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Cosette

2018. április 9.

Akciósan vettem, és igazából így megérte. A 005-ös árnyalat van meg belőle, ami a tavaszi arcszínemnek tökéletes is. Viszont nagyon szárít, és kiemeli a száraz részeket, muszáj aláhidratálni. Valamint szerintem jellegzetes finom illata van, nem tudom más is tapasztalt e ilyet. El fogom használni, de nem hiszem, hogy újra veszem.

UP: nagyon csúnya pattanásaim jöttek ki és bár mostanság ritkán használtam, rémlett hogy jó a fedése. Tényleg mindent elfedett, de nagyon kiemelte a száraz részeket és maszkos is volt, rögtön le is mostam. Nem valószínű, hogy megromlott, szaga, állaga oké volt még. Most a nagyobb pattanásaimra használom, korrektor gyanánt jobban beválik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Bonnie13

2018. február 21.

Nem, nem, nem és nem!
Mikor megvettem, szerettem. Egész jó a fedése és a színét is eltaláltam, ezért gondoltam jóbarik leszünk, de idővel elkezdett mindenféle csúnyaság kijönni az arcomon. Először azt gondoltam mástól van, de mikor megelégeltem a tükörképem félretettem és láss csodát, elmúlt. A kukában landolt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Nem, nem, nem és nem!

Femme

2017. december 28.

Jajj nekem. Mennyi szenvedtem emiatt az alapozó miatt. Hol sárgás volt, hol sápasztott, hol maszkos volt, hol nem fedett semmit se. Mindennap meglepett! Már csak ezért megérte ha másért nem is...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Leander

2017. december 22.

A 020 Cameo árnyalatot használtam és szerettem. Nincs szükségem erős fedésre, ez a termék pedig nem képez komoly vakolatot, mégis szépen egységesíti a bőrt. Számomra a tartósságával sem volt gond, az elvárásaimnak megfelelt. Egyedül azért nem 5 csillagos, mert nem rendelkezik olyan ápoló tulajdonságokkal, mint sok másik alapozó - erősen hidratálnom kellett alá. Jelenleg az Estée Lauder Double Wear Nude Water Fresh alapozóját használom, ami csak minimálisan teljesít jobban a bőrömön, míg az ára a sokszorosa, így azt hiszem elmondható, hogy ár-érték arányban ez egy messzemenőkig korrekt termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

moni92

2017. november 1.

Szépen fed, és tartós is, viszont nekem hamar kifényesedik tőle a bőröm, és így az összkép nem túl szép.

Vanille

2017. október 12.

Vegyes érzéseim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban. Az árnyalat, amit választottam, szerencsére bejött, a fedése nagyszerű, nálam a tág pórusokat, kialvatlanság jeleit, egyenetlenségeket elfedi. Viszont ezért cserébe többet kell kenni, és ettől meg maszk hatása lesz. Bár elviekben mattítania kéne, csak ideig-óráig teszi, ha nem használnék hozzá púdert, akkor úgy fénylene a bőröm, hogy azt kilométerekről bárki észrevenné, ráadásul a nap folyamán többször korrigálnom kell.
Plusz pont, hogy illatanyagmentes, és kevesebb mitesszerem van, mióta használom, de két nap után már átesik a ló túlsó oldalára, és nagyon szárítja a bőrömet.
Elég sokáig kitart egy üvegcse, még megvan legalább a fele annak, amit használok, pedig naponta kenem, és több hete, úgyhogy ilyen szempontból gazdaságos. Viszont most leteszem egy időre, és áttérek a Helia-D BB krémjére, kíváncsi vagyok, hogy milyen érzés lesz a Maybelline után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 12.

edi01

2017. szeptember 8.

Most vettem learazason. A fedese nagyon jo. Az eddigi legeslegjobb alapozom fedes +korrektor kisebb fedest biztosit mint ez egymaga.Nagyon tartosnak ereztem. Nem nehez es egy pumpalasnyi pont eleg nekem. Eldolgozasa nehezkesebb de szerintem eddig jonak tunik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.