Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. február 20.

Bőrtökéletesítő korrektor

Elfedi a bőr pirosságát és a szem körüli karikákat.

Natalka

2014. május 21.

Javítsatok ki ha nagyot tévednék, de egy korrektor (ha a pirosságot és a sötét karikákat hivatott elkendőzni) nem világosabb, mint az alapozó? Mert én megvettem az ehhez tartozó alapozó legeslegvilágosabb árnyalatát, amit lehet kapni (Light Beige), és ehhez passzintottam szintén a legvilágosabb korrektort a 3 színárnyalat közül amit lehet kapni.
És nem jó.
Nem, nem és nem. Miért nem tudnak világos korrektort gyártani? Ugyanígy jártam az Astorral, meg mostanában az összes "light" árnyalattal (Helia-D, Maybelline Affinitone és még sorolhatnám). Ha már a karikáimat akarom elfedni, ahhoz jó nagy adag világosság kellene! (meg irónia...)
Most kontúrozgatok vele, de igazából kissé feleslegesnek érzem. Pedig jó az állaga (sűrű), jó a fedése, minden szuper lenne, ha teljesítené nekem, amire készült.
Persze kicsit sötétebb bőrön (csak egy hajszálnyival) remekül működhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

És nem jó.
Persze kicsit sötétebb bőrön (csak egy hajszálnyival) remekül működhet.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide, PEG-9
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Panthenol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.