Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 24.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt ajakrúzs, mely összetétele nem nehezíti el az ajkakat. A rugalmas tintatechnológiának köszönhetően vékony, pigmentált réteget képez az ajkakon.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

pomme

2022. július 2.

Régóta szerettem volna megvenni, mert olyan kis puha, poros dolgonak tűnt, mint a Mac poros hatású rúzsai :D Hogy miért, azt nem tudom, de az sem jött át, hogy ez tartós. Na mindegy, a 25 - Stay exceptional és az 55 - Make it happen jött velem. Amikor rájöttem, hogy tartós, néztem nagyokat, hogy azt mégis hogy, mert egy eléggé krémes, "vastagon" (minden értelemben) fogó szájceruza végeredményben. És valahogy mégis megköt, nagyon szép lesz, bár tudom, hogy nem igazán nekem való, mert matt, én meg szétszáradok az ilyentől fél perc alatt, de mégis jó terméknek tartom. Mindkét árnyalatot ha direkt maszatolom, akkor azért elmozdul, de poháron és kézfejen semmi sem látszik, szóval ha nem dörzsölöm, akkor marad a helyén és ami nekem külön fura, hogy ha kicsit beljebb kenem, mint a "száraz" szám belső fele, akkor sem mászik le/el. A 25-ös árnyalatnál egyébként világosabbra számítottam, elég sötét, rajtam már szinte dámás, de majd napozok még egy kicsit és jó lesz. Az illata nagyon szuper, de gyorsan elillan. A termék egyáltalán nem kevés, ebben az árkategóriában meg aztán külön ajándék. Veszek majd más színben is, mert ha jól számolom, jobb helyeken 22 árnylatban van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 2.

vadvirag919

2022. június 17.

Kezdhetném azzal, hogy a márkát magában utálom (nem igaz, a color tattoo 3 árnyalata alap), vagy hogy 1,5 g termékért 2300-4500 Ft kész rablás, esetleg, hogy csak a hype… de egyik sem igaz, utóbbi már csak azért sem, mert ezeket a lippieket legalább 2 éve dobták piacra. Fogalmam sincs honnan jött ez a kattanásom, hogy nekem most ebből kell, valószínűleg láttam egy akciós hirdetést, de nagyon nem bántam meg.
Főleg nyáron szeretem a nude/szájfény/kétmozdulat szájravalókat, egyszerűen nincs kedvem a melegben vacakolni a tökéletes kontúrral - asszimetrikus száj. Olyan nude, mauve színeket akartam, amit reggel 20 mp megcsinálni, nem érzem, jól kopik és általában nincs vele gond. Erre tökéletesen megfelelnek. Gondoltam majd belekötök a másfél gramm per 2-3 ezer forintba, de tulajdonképpen kevés mennyiséget kell felvinni, ami eleinte krémes, majd mattra szárad, így lassan is kopik szóval korrekt. Persze hegyezni nem fogom. Szerintem ez kicsit CP lippie stix koppincs akart lenni, aminek én örülök, lévén a hülye új vámszabályok, a covid és egyebek miatt évek óta nem jutottam friss lippie stixhez. Sőt, ezek egy fokkal jobbak. Nincs meg az anyagvastagság, hogy felvittem valamit az ajkaimra, az kopik, kenődik, hanem egy vékony réteg van fent, ami elhanyagolhatóan ragad, majd azt sem, és nap végén is csak belül kopott valamennyit. Nyilván az olaj, a víz, a dörzsölés oldja stb stb, aki tudja viselni annak 10 óra, aki meg nem, az könnyen lemoshatja. Nagyjából.
Az extra élénk színekre ez nem biztos, hogy áll, de nude vonalon ez egy nagyon kényelmes és pénztárcabarát megoldás arra, hogy reggel felkenem, este pedig még vállalható. Le vagyok nyűgözve. (Lead the way, seek adv., stay ex., on the grid, keep it run)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

KisTigris

2022. június 17.

Viszonylag tartós, könnyű felvinni, sokáig kitart ez a vékonyka rúzsceruza. Kiárusítva vettem a zodiak változatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 17.

DancsiTheUnicorn

2022. május 25.

Két szín van meg belőle, egy rózsaszínesebb és egy nude árnyalat. Még nekem is egészen könnyű felvinni (nagyon béna vagyok), és viszonylag tartós is, ha újra kell kennem, nem kell leszedni az előző réteget, csak simán felkenem rá, ezt nagyon szeretem benne, nem kell pepecselni vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 25.

ylexe

2022. május 2.

A folyékony társához képest egy fokkal kevésbé tartós, de még így is nagyon jól teljesít. Szépek a színek, nagy a választék. Könnyű felvinni, kontúrt is könnyedén húzok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 2.

lipstickfan

2022. április 11.

Kellemes viselet és viszonylag tartós is. Elég jól pigmentált. Könnyű használni és nem szárít.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

kkami211203

2022. április 8.

Egy árnyalat van meg belőle, de tökéletesen teszi a dolgát! Jól bírta a napi gyűrődést, a dohányzást, és nekem nem kopott le estére, viszont egy mozdulattal letörölhettem. Igazítani nem kellett rajta, fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 8.

Szabina565

2022. március 29.

Egyszerűen imádom, fent marad, szépen kopik le, nem úgy, hogy csak az ajkajaim szélén marad csak. Eddig három árnyalat van meg, change is good, laugh louder, know no limits. Az első kettőt imádom, szép pigmentált, viszont az utolsó egy nagy csalódás, sokat kell kennem, hogy valami látszódjon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 29.

sarria

2022. február 23.

A Lead the way árnyalatot kerestem, lévén Pillow talk dupe-nak van kikiáltva... Hmm talán a színében valóban van hasonlóság. Viszont annak ellenére, hogy a Color Stay nevet viseli abszolút nem tartós. A folyékony rúzsai mindenállóak. Ez viszont rövid idö után elkezd lekopni. Pozitív viszont hogy nagyon finom az illata és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 23.

PSz

2022. február 14.

Két színem van, a 15 Lead the Way, ami egy természesetesebb, tompább rózsaszín, és a 45 Hustle in Heels, ami egy korallos világos vörös. Az utóbbi tévedésnek bizonyult, túlságosan harsogó, szinte neon, nem tudok olyan alkalmat, amikor megfelelne. A rózsaszín kifejezetten szép, hétköznapra szuper. Eléggé tartós, a ceruza formátum miatt pontosan lehet felvinni, illata, állaga felvitelkor kellemes. Egy idő után szárazzá válik, ha balzsamot kenek rá, lejön, szóval nem tökéletes, de elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 14.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide