Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 24.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt ajakrúzs, mely összetétele nem nehezíti el az ajkakat. A rugalmas tintatechnológiának köszönhetően vékony, pigmentált réteget képez az ajkakon.

Ár: 1300, de csere is lehetséges , Eladó: hedip
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Szekszárd, fizetés: személyesen, vagy postázom levélként (előreutalás + pk)
Ár: 1500 Ft/db , Eladó: Ildu
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges.

Lipstickqueen

2020. július 29.

Nagyon szeretem!! Könnyű a felvitel, tartós az eredmény. Finom, számomra vaníliára hasonlító enyhe illata van. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

Fehereszti

2020. július 22.

Ez a termék a maga kategóriájában tökéletes. Óriási kedvencem lett! Bőven megéri az árát. A keep it fun árnyalat van meg, ami egy csoda. Rózsaszín és mályva tökéletes keveréke, nem túl erős, de egyértelműen kiemeli az ajkaim. Nagyon pigmentált, krémes és szépen mattul be, gyönyörű a textúrája. A ceruzás formula pedig olyan szuper könnyű és szép használatot eredményez, hogy konkrétan még a high end folyékony rúzsaimat sem tudom ennyire szépen feltenni. Nem köt meg teljesen csókállóra, de a formulához képest gyönyörűen a helyén marad és alig fog. Egyáltalán nem szárít. Mindenképpen be fogok még jó pár árnyalatot szerezni mert kedvencem lett, úgy hogy mellette van vagy 80 db rúzsom különböző márkáktól mert gyűjtő függő vagyok 😊😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

Snehulienka

2020. július 17.

Nagyon szeretem, valamelyik rózsaszín árnyalat van meg. Nem annyira tartos, mint a folyékony matte, de nehany orat gond nelkul kibir. Nagyon jó érzés viselni, könnyed, nem szárít (kezdetben szárított kicsit, de kb. 1 hét hasznalat utan ez elmúlt).

A faragót sosem használtam, pedig 1+ éve használom a rúzst, de nekem szépen csúcsosra kopik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 17.

zsazsix

2020. július 15.

Először a folyékony verziót próbáltam, azzal nagyon meg vagyok elégedve, tényleg lerobbanthatatlan egy hosszú nap végét is kibírja és nem kopik csúnyán. Ezen felbuzdulva gondoltam kipróbálom ezt is, mivel ennek több olyan árnyalata volt ami megtetszett, viszont a tartósság lett volna nálam a fő szempont. Nagyon szép a szín, könnyű felkenni, könnyű szép vonalakat tartani vele, de semmivel nem tartósabb mint egy másik random rúzs, úgyhogy sajnos nem fogok többet venni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. július 15.

veci

2020. július 13.

Megvettem a Hustle in Heels (tiszta neutrális vörös), a Change Is Good (pirosas közép pink) és a Keep It Fun (pinkes mályva) árnyalatokat. Azt gondolom, hogy a világosabb árnyalatokat jobban sikerült eltalálni, de igazából mindegyiknek jót tesz, ha több rétegben kenem fel. Az evést egyátalán nem bírja, ivásnál diszkréten fog, de az ajkakon egyenletesen kopik napközben és lemosás után is látszik, hogy megszínezi az ajkakat. A folyékony társánál klasszisokkal kényelmesebb, bánom is, hogy nem ezt fedeztem fel előbb. Nagy szívfájdalom viszont, hogy a netes swatchok alapján kinézett két szín egyikét sem árulják itthon. Remélem ez változik, mert szívesen megvennék belőle még pár árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

FuegoFuego

2020. július 10.

Jobban szeretem, mint a folyékony változatot. Alapvetően azt is szeretem, főleg a tartóssága miatt, ezt viszont sokkal egyszerűbb és kényelmesebb viselni.
A kialakítása miatt könnyű felvinni, és mivel nem szárad rá két másodpercen belül az ajkaimra, korrigálni is könnyű. Viselése nagyon kényelmes, olyan érzés, mintha egyeltalán semmi nem lenne a számon. Leszedni egyeltalán nem nehéz, a nagytesóval ellentétben. Igaz, ez nem bírja az evést és az ivást, de annyira ezt sem bánom, mert könnyen építhető.

Nekem a 15-ös "Lead The Way" árnyalat van meg, ami szerintem egyaránt használható hétköznapra és alkalomra is.

Én eredetileg az interneten találtam rá ezekre a Maybelline Crayon rúzsokra, és azonnal beleszerettem a 20-as árnyalatba. Mindenképp azt akartam megvenni, de Magyarországon sehol sem kapható! Ezután fedeztem fel, hogy itthon csak a színskála töredéke kapható (minden üzletben és webáruházban ugyanazok a színek...). Nagyon reménykedek, hogy ez fog változni, és itthon is eléhető lesz egy egy terméknek az egész skálája. Emiatt még természetesen jár az 5 csillag, mert a termék minőségén nem változtat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 10.

bugeyes

2020. július 8.

Nekem ezerszer jobban bejön, mint a folyékony rúzs változata. Könnyen felvihető, elég tartós, kisebb étkezést az én esetemben kibír és nem kopik csúnyán. Nekem a 15-ös Lead the way árnyalat van meg, és jelenleg ez a kedvenc matt rúzsom. Kicsit szárít, de sajnos mindegyik matt rúzs ilyen egy kicsit. Még szeretnék kipróbálni más árnyalatot is. Egyelőre egy erős 4-es.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Nicole0709

2020. június 24.

Könnyen felvihető, tartós, nem szárít. 35-ös árnylatot használom és imádom! Biztos veszek még más színben is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 24.

Lina14

2020. június 17.

Először is a hegyező egy nagyon jó húzás volt, ugyanis sokszpr az tántorít el a ceruzás ajakravalók megvételétől, hogy nem lesznek precízek egy idő után. A színek amiket vettem:
15 lead the way: pinkes nude, egy árnyalatnyi barackkal
25 stay exceptional:mályvás sötétebb pink, hideg alaptónussal
Nem mondanám, hogy nincsenek hasonló színeim itthon, az egész vonalban klasszikusnak monható színek vannak, de ez a kettő az, amit gyakran használok, így ezek jöttek velem haza.
Az illata a terméknek vaníliás, nekem tetszik, nem túl édes és el is illan. Az állaga krémes, aztán bemattul az ajkon, precízen lehet vele felvinni és eloszlatni.
Ha már egyzer megszáradt, akkor már nehezebb újrakenni, kicsit vaskosabban ráül az ajkakra és mivel bemattul, nemigen akar mozdulni. Az ivást bírja, az evést már nem annyira. Észrevettem, hogy oxidálódik, sötétebbé válik az ajkakon nap végére. A szám közeépől leettem a rúzst, újrakentem, és más színe volt a frissen felkentnek, mint ami még a szám kontúrjában csücsült. Vártam egy pár órát, de nem tudott annyira besötétedni, mint az első réteg. Érdemes az egészet leszedni, és újrakenni, mint toldozni-foltozni. Minimálisan szárít, de mivel matt, ez várható, ajakbalzsammal ki lehet küszöbölni.
Nem rossz, de a sima maybelline matt rúzsok is tudnak ennyit.

Update: Megvettem 2 sötétebb árnyalatot is, a 35 treat yourself és 45 hustle in heels landolt nálam. A 35 egy erős pink, a 45 pedig egy klasszikusabb piros. A 45 nagyon kényelmes, olyan, mint a 2 nude árnyalat amit először vettem, a 35 viszont nagyon más. Darabos, foltos, építeni kell, amit nehezen tűr ez a formula és nem tartós.

Update 2:
Megvettem meg:
55 make it happen : sotet burgundy-voros
65 settle for more : sotet burgundy-lila
Sajnos ezek foltosak, latvanyosan kopnak napkozben, ugyan szineznek, de sokkal vilagosabb a szin, amit hatrahagy
Ezek is oxidalodnak napkozben es kicsit szaritanak

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

15 lead the way: pinkes nude, egy árnyalatnyi barackkal
25 stay exceptional:mályvás sötétebb pink, hideg alaptónussal
Nem rossz, de a sima maybelline matt rúzsok is tudnak ennyit.

Update 2:
Megvettem meg:
55 make it happen : sotet burgundy-voros
65 settle for more : sotet burgundy-lila
Ezek is oxidalodnak napkozben es kicsit szaritanak

cattitude

2020. május 26.

szerintem teljesen okés ez a termék, nyilván nem annyira tartós, mint a folyékony változat, de nem is szárít annyira. nekem nincs belőle túl sötét árnyalat, szóval nem tudom, mennyire csúnyán kopik. ivást egész jól bírja, evést kevésbé, de könnyen ki lehet igazítani. nem ez a legfontosabb tulajdonsága, de az illata tök finom vaníliás. kicsit drágállom teljes áron és nem lett a kedvenc rúzsom, szóval 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide