Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 24.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt ajakrúzs, mely összetétele nem nehezíti el az ajkakat. A rugalmas tintatechnológiának köszönhetően vékony, pigmentált réteget képez az ajkakon.

Ár: 1300, de csere is lehetséges , Eladó: hedip
Állapot: 1x próbált, Helyszín: Szekszárd, fizetés: személyesen, vagy postázom levélként (előreutalás + pk)
Ár: 1500 Ft/db , Eladó: Ildu
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges.
Ingi

2020. február 14.

A 15-ös Lead the way árnyalat van meg, ami tökéletes nude szín, csak egy leheletnyivel sötétebb, mint a szám természetes színe :D Könnyű felkenni, szépen fed, és elég tartós is. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Alsace

2019. december 14.

UPDATE:
Sajnos le kell, hogy vonjak egy csillagot. Megvettem még a settle for more árnyalatot, egy csodás sötétbordó árnyalatot. De nagyon csúnyán kopik, foltosan és szinte lehetetlen visszaépíteni. Emiatt nem fogok sminklemosót is még magammal cipelni, nem mintha az segítene, hogy félóránként vagy evés-ivás után újrakenjem. Sajnálom, pedig a színe tökéletes (lenne.) A világosabb színekkel nem volt ilyen problémám.

A világos és a vad rózsaszín van meg, szépek nagyon, és sokkal kényelmesebb a viselése mint a folyékony verziónak. Ellenben nem olyan matt és nem is olyan tartós. Ennyi pénzért inkább a folyékonyt venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

UPDATE:

ziza27

2019. december 13.

A 15 Lead the way és 25 Stay exceptional színeket vettem meg, egyik szebb, mint a másik. Nagyon könnyű vele dolgozni, nekem bejön ez zsírkréta formátum. :) Kevésbé tartós, mint a Super Stay folyékony rúzs, viszont sokkal kellemesebb viselni, mivel nem szárít annyira és nem ragad egész nap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 13.

rekabeauty

2019. december 8.

Nagyon szeretem. Több márkájú és kifejezetten drágább márkák piros rúzsai is birtokomban vannak, mégis ez az amit rendszerit használok. Legyen hétköznap, akár buli, rendezvény mindenhol megállja a helyét. Hihetetlen tartós, nem kenődik, és szeretem, hogy nem szárítja a számat. Nem mondom, hogy ha eszel, iszol kicsit a száj belső része nem kopik, de azt is inkább akkor, amikor véknyabb rétegben vitted fel. Ha szép, élénk pirosat szeretnél, ami még tartós is és jó áron van ne gondolkozz rajta. Vedd meg. Más árnyalatba is merészkedtem a piros után megvásárolni, szintén bejött az is. Ha tudnék több csillagot adni azt adnám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 8.

floralbird

2019. december 7.

Nagyon bevált! Én valahogy nagyon béna vagyok a folyékony rúzsokkal (mint a SuperStay-jel), ezzel viszont sokkal könnyebb dolgoznom. Könnyű állaga van, nagyon szép színe (15-ös van meg), és tényleg egész nap tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

marlu

2019. december 5.

Hétköznapokon nem szeretek rúzst használni, viszont ennek annyira könnyű a felvitele, hogy gondoltam teszek egy próbát. 2 árnyalatban is beszereztem:
15 lead the Way - ez egy nudos árnyalat, egy kis vanília illattal.
25 stay expectional - ez egy erősebb,mályvás szín; szintén vanília illattal.
Mindkét árnyalat nagyon szép, könnyű felvinni, viszonylag tartós.
Ár-érték arányban elég jó, pláne hogy 50%-os kuponnal szereztem be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

15 lead the Way - ez egy nudos árnyalat, egy kis vanília illattal.
25 stay expectional - ez egy erősebb,mályvás szín; szintén vanília illattal.
Mindkét árnyalat nagyon szép, könnyű felvinni, viszonylag tartós.
Ár-érték arányban elég jó, pláne hogy 50%-os kuponnal szereztem be.

silence

2019. december 3.

Eddig nem igazán használtam rúzsokat, nagy ritkán inkább csak szájfényt használgattam (azt is csak kb. havonta egyszer)...... és ennek az volt az oka, hogy utálom, amikor napközben lekopik a rúzs, nekem egyszerűen nincs türelmem kétóránként a mosdóba rohangálni és újrakencézni magam....
Amióta rátaláltam erre a rúzsra, megváltozott a hozzáállásom a rúzsokhoz....
Nekem nagyon pozitív a benyomásom róla, nem gondoltam, hogy egy drogériás rúzs ilyen szuperül teljesít!
Szuper ez a vékony, ceruza kiképzés, így könnyű a felvitele, nem kell pluszban szájkontúr ceruzát használni és mégsem kenem ki a szájszéleken kívülre. Jó ötletnek tartom a végében található hegyezőt is, bár azt még nem próbáltam, nem volt rá szükség eddig.
Nagyon tetszik az illata is! Szerintem édes kávés (vagy cappucino-s?), nekem kávé rajongónak ez is plusz pont....
A 15-ös Lead the way színt vettem meg, nekem nagyon tetszik maga a színe is és a szuper matt hatása is...
De legjobban mégis a tartósságát imádom ennek a rúzsnak! Szinte számomra is hihetetlen, de EGÉSZ NAP tart, a reggel 7 órási felvitel még délután 6-kor is tökéletesen tart! Pedig egész nap iszok-eszek vele, sehol nem hagy nyomot, (na jó, a Strabucks-os papírpoháron igen, amikor meleg kávét ittam)....
Pedig én egész nap folyamatosan iszok, hol pohárból, hol üvegből, mégsem kopik le.
Tényleg hihetetlen számomra, hogy ilyen árkategóriában ennyire szuper rúzsra bukkantam!
Azt hiszem ezek után kedvet kaptam a sűrűbb szájkencézésre és újabb rúzsok kipróbálására is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 3.

Amióta rátaláltam erre a rúzsra, megváltozott a hozzáállásom a rúzsokhoz....

Szil10987654321

2019. november 26.

Bár könnyű a felvitele, nekem csomósodik, foltokban pereg le a számról, nagyon csúnyán. De ami fent marad, azt legalább alig tudom lemosni, mert tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

Platina890413

2019. november 18.

15-ös Lead the way van meg. Gondoltam a simább nyugisabb hétköznapokra jó lesz, amikor nincs kedvem semmi "színeset ( piros, magenta, burgundi)" viselni. Mű vanília illata van amit nem értek, hogy miért kellett ennyire erős illatra megalkotni, nekem kicsit zavaró. Kopása átlagos , ivással még ahogyan elvan, viszont az evés már kifog rajta. Mattra szárad, én nem vettem észre, hogy az ajkaimat szárította volna. Amint elfogy , nem hiszem, hogy újra veszem, ennél jobbak is vannak már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

Lina14

2019. november 17.

Először is a hegyező egy nagyon jó húzás volt, ugyanis sokszpr az tántorít el a ceruzás ajakravalók megvételétől, hogy nem lesznek precízek egy idő után. A színek amiket vettem:
15 lead the way: pinkes nude, egy árnyalatnyi barackkal
25 stay exceptional:mályvás sötétebb pink, hideg alaptónussal
Nem mondanám, hogy nincsenek hasonló színeim itthon, az egész vonalban klasszikusnak monható színek vannak, de ez a kettő az, amit gyakran használok, így ezek jöttek velem haza.
Az illata a terméknek vaníliás, nekem tetszik, nem túl édes és el is illan. Az állaga krémes, aztán bemattul az ajkon, precízen lehet vele felvinni és eloszlatni.
Ha már egyzer megszáradt, akkor már nehezebb újrakenni, kicsit vaskosabban ráül az ajkakra és mivel bemattul, nemigen akar mozdulni. Az ivást bírja, az evést már nem annyira. Észrevettem, hogy oxidálódik, sötétebbé válik az ajkakon nap végére. A szám közeépől leettem a rúzst, újrakentem, és más színe volt a frissen felkentnek, mint ami még a szám kontúrjában csücsült. Vártam egy pár órát, de nem tudott annyira besötétedni, mint az első réteg. Érdemes az egészet leszedni, és újrakenni, mint toldozni-foltozni. Minimálisan szárít, de mivel matt, ez várható, ajakbalzsammal ki lehet küszöbölni.
Nem rossz, de a sima maybelline matt rúzsok is tudnak ennyit.
Update: Megvettem 2 sötétebb árnyalatot is, a 35 treat yourself és 45 hustle in heels landolt nálam. A 35 egy erős pink, a 45 pedig egy klasszikusabb piros. A 45 nagyon kényelmes, olyan, mint a 2 nude árnyalat amit először vettem, a 35 viszont nagyon más. Darabos, foltos, építeni kell, amit nehezen tűr ez a formula és nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

15 lead the way: pinkes nude, egy árnyalatnyi barackkal
25 stay exceptional:mályvás sötétebb pink, hideg alaptónussal
Nem rossz, de a sima maybelline matt rúzsok is tudnak ennyit.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide