Maybelline

Ár:   2899 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 24.

Kategória:   Sminkek szájra

Matt ajakrúzs, mely összetétele nem nehezíti el az ajkakat. A rugalmas tintatechnológiának köszönhetően vékony, pigmentált réteget képez az ajkakon.

Ár: 1000 Ft plusz posta , Eladó: pirolusz
Állapot: csak próbált párszor, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyesn Újszeged v. posta
Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs
Ár: 1500 Ft , Eladó: deezsina
Állapot: 4-5-ször próbált, Helyszín: Budapest (Kolosy környéke, Fővám környéke), fizetés: Személyesen, kp vagy utalás (postával is mehet, úgy rájön a postaköltség)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kattal

2021. április 30.

Meg vagyok vele elégedve, nem hiper szuper tartós, picit szárít is, de a színe nekem nagyon tetszik, könnyű felvinni, ritkán rúzsozom magam ugyan, de ha mégis akkor szívesen nyúlok érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 30.

Jucccc

2021. március 27.

A 35-ös, Treat yourself van meg nekem. Nos, nem egyszerű jellemezni... A színe feltűnő pink - nekem tetszik nyilván-, a felvitele könnyű, javítgatni is nyugodtan lehet, és nem kopik olyan csúnyán. Nem szárít elviselhetetlenül (nyilván nem is hidratál). Ami viszont fura, hogy a szám széléről, a kontúrról teljesen eltűnik minden egyes használat esetén, és ezt időnként ismételten újra kell kennem, mert utána sem marad ott. Bár szép színei vannak, biztosan nem veszek többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 27.

preka

2021. március 19.

Szuper színek, nagyon kellemes illat egy picit viszont tényleg szárít, amiért le kell vonjak egy pontot. viszont, nagyon szépen fent marad, tartós és meglepően sok dicséretet kaptam már értük, mindennapi használatra is tökéletes, ha csak valami színt szeretnél a szádra, de különlegesebb alkalmakra is találsz színt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

matyasflora

2021. március 17.

Meglepődtem de nagyon tetszik,könnyű felapplikálni és nekem nagyon kényelmes érzés is az ajkaimon.Eddig két árnyalatban van meg de szerintem még be fogok szerezni belőle többet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

veci

2021. február 13.

Megvettem a Hustle in Heels, a Change Is Good és a Keep It Fun árnyalatokat. Azt gondolom, hogy a világosabb árnyalatokat jobban sikerült eltalálni, de igazából mindegyiknek jót tesz, ha több rétegben kenem fel. Az evést egyátalán nem bírja, ivásnál diszkréten fog, de az ajkakon egyenletesen kopik napközben és lemosás után is látszik, hogy megszínezi az ajkakat. A folyékony társánál klasszisokkal kényelmesebb, bánom is, hogy nem ezt fedeztem fel előbb. Nagy szívfájdalom viszont, hogy a netes swatchok alapján kinézett két szín egyikét sem árulják itthon. Remélem ez változik, mert szívesen megvennék belőle még pár árnyalatot.

Update: megvettem a Lead the Way és Reach High árnyalatokat, amik nagy kedvencek, viszont elkezdett nagyon idegesíteni, hogy mennyire oxidálódnak ezek a rúzsok. El fogom használni a meglévőket, de többet már biztos nem veszek, inkább megpróbálom pótolni ezeket a színeket más formában, és egy csillagot is levonok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Guppi

2021. február 13.

Könnyen kenhető a formula, nekem hidratálás után is egy kicsit szárít, de nem vészes. Evés-ivás után javítani kellene, de ahelyett, hogy kitöltöm a kopott részeket, inkább újrakenem teljesen. A hegyezőért pluszpont jár, precízebben lehet így dolgozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 13.

Diaaa

2021. február 12.

Nem terveztem megvenni ezt a rúzst, mert valahogy nem voltam kibékülve a ceruzás verziókkal de ki volt árusítva, így mégis beszereztem 2 színt. Kellemeset csalódtam :) szerencsére nem túl vékony viszont a hegyező mégis jó ötlet a tökéletes felvitel érdekében. Könnyebben korigálható mint a folyékony matte ink, de egy idő után ahogy megszárad lerobbanthatatlan lesz :) ki sem szárította az ajkaim.

25-stay exceptional: hétköznapokra tökéletes szín
35-treat yourself: egy erős kihívó pink

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

25-stay exceptional: hétköznapokra tökéletes szín
35-treat yourself: egy erős kihívó pink

Lina14

2020. november 15.

Először is a hegyező egy nagyon jó húzás volt, ugyanis sokszpr az tántorít el a ceruzás ajakravalók megvételétől, hogy nem lesznek precízek egy idő után. A színek amiket vettem:
15 lead the way: pinkes nude, egy árnyalatnyi barackkal
25 stay exceptional:mályvás sötétebb pink, hideg alaptónussal
Nem mondanám, hogy nincsenek hasonló színeim itthon, az egész vonalban klasszikusnak monható színek vannak, de ez a kettő az, amit gyakran használok, így ezek jöttek velem haza.
Az illata a terméknek vaníliás, nekem tetszik, nem túl édes és el is illan. Az állaga krémes, aztán bemattul az ajkon, precízen lehet vele felvinni és eloszlatni.
Ha már egyzer megszáradt, akkor már nehezebb újrakenni, kicsit vaskosabban ráül az ajkakra és mivel bemattul, nemigen akar mozdulni. Az ivást bírja, az evést már nem annyira. Észrevettem, hogy oxidálódik, sötétebbé válik az ajkakon nap végére. A szám közeépől leettem a rúzst, újrakentem, és más színe volt a frissen felkentnek, mint ami még a szám kontúrjában csücsült. Vártam egy pár órát, de nem tudott annyira besötétedni, mint az első réteg. Érdemes az egészet leszedni, és újrakenni, mint toldozni-foltozni. Minimálisan szárít, de mivel matt, ez várható, ajakbalzsammal ki lehet küszöbölni.
Nem rossz, de a sima maybelline matt rúzsok is tudnak ennyit.

Update: Megvettem 2 sötétebb árnyalatot is, a 35 treat yourself és 45 hustle in heels landolt nálam. A 35 egy erős pink, a 45 pedig egy klasszikusabb piros. A 45 nagyon kényelmes, olyan, mint a 2 nude árnyalat amit először vettem, a 35 viszont nagyon más. Darabos, foltos, építeni kell, amit nehezen tűr ez a formula és nem tartós.

Update 2:
Megvettem meg:
55 make it happen : sotet burgundy-voros
65 settle for more : sotet burgundy-lila
Sajnos ezek foltosak, latvanyosan kopnak napkozben, ugyan szineznek, de sokkal vilagosabb a szin, amit hatrahagy
Ezek is oxidalodnak napkozben es kicsit szaritanak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 15.

15 lead the way: pinkes nude, egy árnyalatnyi barackkal
25 stay exceptional:mályvás sötétebb pink, hideg alaptónussal
Nem rossz, de a sima maybelline matt rúzsok is tudnak ennyit.

Update 2:
Megvettem meg:
55 make it happen : sotet burgundy-voros
65 settle for more : sotet burgundy-lila
Ezek is oxidalodnak napkozben es kicsit szaritanak

Zsuzsiii19

2020. november 9.

Kényelmes viselet, és nagyon könnyű felvinni. Vékony rétegben is szép pigmentált,és nem szárít. Még fogok más színeket is beszerezni belőle. Érdemes kipróbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 9.

edespanna

2020. október 28.

En régebben csakis a márka Super stay matte ink rúzsaira esküdtem (nagyon utalom ujra kenegetni a rúzsokat fel orankent), aztán amikor az üzletek polcaira került az “ink crayon” verzió, azota csak ezt használom!
Az állaga “kremesebb”, könnyebb felvinni es nem szaritja le az ajkaid. Igy sokkal könnyebb lemosni is (ettol függetlenül nagyon tartos). Ha egy könnyed tartós rúzst keresel, ez jobb választás szerintem.
A hegyező is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 28.

A hegyező is praktikus.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Hidratálók: Aluminum Hydroxide