Maybelline

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fairynorah, Módosítva: 2016. május 12.

Kiszerelés:   9,6 g

12 rózsás, mályvás színből álló szemhéjpúder paletta.

"Próbálj ki egy merészen romantikus sminket az új Maybelline New York Blushed Nudes palettával. 12 lenyűgöző árnyalat, végtelen lehetőség. Selymes bézs, buja rózsaszín, csábító barna, a döntés a te kezedben van."

Újdonság teszt: Maybelline tavaszi sminkújdonságok

Talc 1 0Triisostearin eo Hydrogenated Polydecene eo Magnesium Stearate sz I h 1 0Synthetic Wax eo Calcium Sodium Borosilicate Synthetic Fluorphlogopite HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Caprylyl Glycol eo I h Silica Calcium Aluminum Borosilicate Alumina Perlite Tin Oxide Magnesium Silicate Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz CI 77400 sz Ultramarines sz 0 0Manganese Violet / CI 77742 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz CI 42090 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz CI 77400 sz Talc 1 0Synthetic Fluorphlogopite Nylon-12 Triisostearin eo Phenyl Trimethicone szil Magnesium Stearate sz I h 1 0Dimethicone eo I szil 1 0Silica Caprylyl Glycol eo I h Calcium Sodium Borosilicate Synthetic Wax eo Cetyl Dimethicone eo I szil Calcium Aluminum Borosilicate Hydrogenated Polydecene eo Trimethylsiloxysilicate eo I szil Perlite Alumina HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Tin Oxide Magnesium Silicate Mica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz CI 77947 / Zinc Oxide sz 1 0Ultramarines sz 0 0Manganese Violet / CI 77742 sz Aluminum Powder / CI 77000 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0CI 77400 sz Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510 sz Chromium Oxide Greens / CI 77288 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz CI 77400 sz CI 42090 sz Ferric Ferrocyanide sz

Ár: 1500 Ft , Eladó: andi990
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Szeged, fizetés: személyes átvétel
Ár: 2000 Ft+posta , Eladó: PPetra99
Állapot: jó állapotú, párszor használt, Helyszín: Tiszaújváros, fizetés: előre utalás után postázok.
annasara82

Korcsoport: < 18
2019. október 4.

Nagyon szép színek. Egyből beleszerettem. K lehet hozni egy egyszerű hétköznapi sminket, vagy akár egy extravagáns bulis sminket is. Könnyen eldolgozható, és ha lerázzuk az ecsetről a fölösleget, akkor nem hullik a szemünk alá. Csak egy jó ecset kell hozzá és némi tapasztalat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 4.

bugeyes

2018. október 11.

Nagyon tetszenek a színei, gyönyörűen pigmentáltak. Csak azért nem 5 csillag, mert hiányolom a tükröt a csomagolásból és kicsit pereg felvitel során, pedig ügyelek rá, hogy ne szedjek fel egy kg festéket.

2017.12.12. update:
Most már elég régóta használom, és egyszerűen imádom. Ennél a palettánál abszolút kijön, hogy a kevesebb néha több. Nagyon szép natúr sminket lehet vele készíteni, de a sötétebb színeivel fel is lehet turbózni. Szóval 5*. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

2017.12.12. update:

vkata96

2018. szeptember 28.

Anyukám kapta ajándékba, de ő nem használ ilyesmit, úgyhogy lenyúltam. Hangsúlyos alkalmi sminket nem igazán lehet belőle csinálni, ahhoz túl visszafogott színei vannak, és nem is túl pigmentált, de a hétköznapokban szeretem használni, akkor csak 1-1 színt használok az egész szemhéjamra. Kell hozzá szemhéj primer, anélkül nem túl tartós. A Burgundy változatát szívesebben kipróbálnám, azok a színek közelebb állnak hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

malexandra25

2018. szeptember 17.

Szép, szép, de ennyi pénzért inkább veszek egy MUR-t, ami ezerszer jobban pigmentált!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Valerie13

2018. szeptember 9.

A világosabb színei nekem nagyon bejöttek: fehér, rózsaszín, rosegold, champagne árnyalat ami nálam nagyon hasznos, a többit nagyritkán használom sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

caty

2018. augusztus 3.

Nem is tudom miért vettem meg, nem illik a neve a tartalmához. Nem valami blushed. De valamivel mégis megfogott, ritkán használom de nem bánom, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Lizinka

2018. június 15.

Sajnos utánanézés nélkül vettem meg ezt a fajta Maybelline palettát, mert ebben találtam megfelelő színeket, de sajnos nem túl jó minőségű az árához képest:( A világos színek alig látszanak és borzasztó gyorsan kopnak, alacsonyabb árkategóriában sokkal jobbat találtam: CATRICE THE PRECIOUS COPPER PALETTA nagyon jól pigmentáltak a színek bátran ajánlom, illetve a sima The Nudes paletta is jobb ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

cicamokusz

2018. május 16.

Nagyon kedvező áron jutottam ehhez a palettához, így arra panaszom nem lehet. Használom is egy ideje, viszont nem venném újra. Az alapból szép színek, hosszas pepecselés után is csak alig látszódnak a szemhéjamon. Ha napközben tükörbe nézek, már nyomát sem találom a reggeli sminkelgetésnek. Természetes hatást szerettem volna, de nem azt, hogy semmi se látszódjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

AnisiaBella

2018. május 12.

Elég gyenge. Egyetlen szín van benne ami a többihez képest kiemelkedő minőségű, az pedig a bordó. A többi szín az én bőrömön nem igazán látszik. A matt szín pedig a mélyítővonalba használva foltos, és elmászik. Összességében nem eléggé pigmentált és nem is tartós. Ahhoz képest meg elég drága.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

Kispitypang

2018. április 21.

Elolvasva az itteni a sok véleményt, valahol azt hiszem igaza van azoknak, akik azt írják, hogy nem ez a legpigmentáltabb, legegyedibb paletta a világon, azonban mégis nagyon megszerettem. Igazából pont azt adja, amire egy álmos reggelen szükségem van (munka előtt), mikor ki sem látok a fejemből és nem mindig tudom megkülönböztetni a barnát a hupililától. Szóval egy átlagos reggelen nekem tökéletes, valami világos a szemhéjra, valami sötétebb a mélyítővonalba, az sem zavar ha fényes, csak ne legyen túl csillámos, és kész. Átlagos reggel pont ennyire van szükségem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol, Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Emolliensek: Triisostearin, Hydrogenated Polydecene, Synthetic Wax, Caprylyl Glycol, Triisostearin, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Synthetic Wax, Cetyl Dimethicone, Hydrogenated Polydecene, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Phenyl Trimethicone, Dimethicone, Cetyl Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: Magnesium Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77400, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, Aluminum Powder / CI 77000, Carmine / CI 75470, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Yellow 5 Lake / CI 19140, Chromium Oxide Greens / CI 77288, CI 42090, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, CI 77400, Magnesium Stearate, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77947 / Zinc Oxide, Ultramarines, Manganese Violet / CI 77742, Aluminum Powder / CI 77000, Carmine / CI 75470, CI 77400, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510, Chromium Oxide Greens / CI 77288, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 77400, CI 42090, Ferric Ferrocyanide

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.