Maybelline

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 6.

Kiszerelés:   9,6 g

12 árnyalatú szemhéjfesték paletta, 2 matt és 10 szatén színnel.

[VIDEO] Őszi smink a Maybelline The Burgundy Barral

Ár: 3000 Ft , Eladó: pixybaba
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel (Corvin negyed)
Ár: 2500 ft , Eladó: Dortya
Állapot: Új, Helyszín: Jászberény, Budapest, fizetés: Posta, FoxPost
dorimeow

2019. november 11.

Szuper pigmentált , gyönyörű színek! 😊 Igazi csoda!

Update: Úgy vigyáztam rá , mint az életemre és 2-3db színkocka fogta magát és kipottyant a helyéről így egy év alatt.
Természetesen próbáltam megjavítani de az már nem az igazi.

Pénteken vettem meg a Joy napok alkalmával a másik ugyan ilyen palettámat remélem , hogy csak az elsővel volt valami probléma és ez többet nem fordul elő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

Szuper pigmentált , gyönyörű színek! 😊 Igazi csoda!

Természetesen próbáltam megjavítani de az már nem az igazi.

mlexa

2019. október 26.

Glamour napok alkalmával vettem meg, kb 2000 forintért. Rengeteg palettát nézegettem előtte, de ez tetszett a legjobban. Csodálatos színei vannak, pont ilyen őszies árnyalatokra vágytam. Számos lehetőség van a palettában, minden szín remekül használható! Valóban kissé porolnak, de nekem a drágább palettáim is porolnak, szóval engem ez nem ijeszt meg. A The balm márka szemhéj primerével használom mindig, és így abszolút intenzívek a színek, és 10 órát is kibírnak moccanás nélkül. Primer nélkül még nem próbáltam, önmagában nem tudom, hogyan viselkednének a színek. Elégedett vagyok, és örülök, hogy a kollekcióm része, hiszen nagyon gyakran nyúlok érte! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 26.

dunaimano

2019. október 9.

Néhány alkalommal volt lehetőségem használni. Az általános hype miatt sokkal-sokkal többet vártam ettől a palettától. A színek kicsit kevésbé pigmentáltak, mint amit vártam tőlük - ami egyrészt jó, mert hétköznapokra is szép visszafogott sminkek készíthetőek belőle, de én mostanában kifejezetten az erős sminkeket preferálom, munkanapok ide vagy oda. A színek nagyon szépek egyébként, kellemes ősziesek, jó az összeállítása a palettának, de már őszintén örülök, hogy magamnak nem szereztem be. Kicsit porol, de nem vészes. Sajnos én is találkoztam a felső sor kieső panjével, szerintem ez elég nagy hiba, tekintve, hogy nem frissen dobták piacra, évek alatt ezt lehetett volna kezelni. Sikerült azért bulisminket készítsek vele, de nem olyan sok a lehetőség sajnos, mint első ránézésre. Ajánlom ezt a palettát, ha hétköznap is szívesen használnád, nem készítesz erős sminkeket, de visszafogott és kicsit kevésbé visszafogott sminket is szeretnél belőle kihozni. Egy jó szemhéjalap minimum kell hozzá, hogy a színek igazán érvényesülni tudjanak. Ha be tudod szerezni akciósan, akkor megérheti, egyébként az eredeti árát szerintem nem érdemes kiadni érte (sokkal-sokkal jobb paletták is kaphatóak ennyiért).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

marbi

2019. szeptember 26.

Szépek a színei, viszont én nem vagyok megelégedve vele. Bőrön halvány és az én szememről hamar eltűnik sajnos :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

TimiEger

2019. augusztus 25.

Szuper paletta! Nem potyog a csillám, nagyon tartós, nem kell hozzá használnom sem primert sem fixálót. A boltban picit drágának éreztem (mert csak időszakosan vagyok ráállva a sminkelésre és féltem hogy nem használom ki) de nem bántam meg, minden szín kombinálható, alaposan ki lehet élni vele a kreativitást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Alaya

2019. július 16.

Az egyik kívánságlistás termékem volt, amit egy Glamour-napon sikerült is beszereznem. Nagyon szeretem, nem porzik, tartós, és a színek is gyönyörűek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 16.

annabngr

2019. július 16.

mivel nude-párti vagyok ritkán kerül elő nálam, de nem tudok rá rosszat mondani. szépek a színek és tartósak is

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 16.

tmelcsi73

2019. június 2.

Nagyon szeretem ezt a bordós színvilágú palettát. Nagyon jó a minősége, nappali és esti sminket is lehet vele készíteni. A zöld szememhez nagyon jól áll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 2.

Oila

2019. május 14.

Nagyon szépen összeválogatott színek. Mivel nekem kissé puffadt-dülledt és rejtett, hja és ki ne felejtsem, hogy öregedő szemhéjam van:):):), személy szerint még jobban beválna egy több matt színt tartalmazó változata, de a sötétebb színek olyan enyhén szaténos fényűek csak, hogy még én is gond nélkül tudom használni őket, nem keltenek túl fényes hatást. Az sajnos igaz, hogy főleg a világos, highlighter színek viszont porzanak és a nagyobb csillámdarabok hajlamosan lepotyogni. Én összességében azt mondanám, hogy drogériás viszonylatban ízléses, nem rossz minőségű, különleges színkombinációkat lehetővé tevő paletta, a színek éppen annyira pigmentáltak, hogy nappalra vagy építve alaklomra is készíthetünk velük sminket, de az eredeti árát azért nem éri meg (bár én nem tudtam ellenállni, és ennyiért vettem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Neleta

2019. április 14.

Alig vártam, hogy akciósan megvegyem. Egyelőre csak pár színt próbáltam ki, de úgy látom, szép a pigmentje ennek is, mint a Nude testvérének. A színei ennek még gyönyörűbbek szerintem. A tartósságát még nem tudom, a másiknál nap végére szinte teljesen lejön, ennél is számítok ilyesmire, de talán jövőhéten megérkezik a szemhéjalapozóm, az elméletileg tartósabbá teszi. Majd jövök update-re.
Update: Kb. 9 óra használat után mostam le, végig tartott, de az infóhoz hozzátartozik, hogy a szemhéjpúder alá tettem korrektort, rá alapozót, illetve a végén lefújtam egy kis oriflame-es smink fixálóval. Eddig ok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 14.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.