KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 6.

Kiszerelés:   9,6 g

12 árnyalatú szemhéjfesték paletta, 2 matt és 10 szatén színnel.

[VIDEO] Őszi smink a Maybelline The Burgundy Barral

Ár: 1500 , Eladó: casa17
Állapot: 1-2x próbált, Helyszín: Lábatlan, fizetés: Utalás

shatzy

2018. október 12.

Meglepően jó! Szuperul pigmentált, és nem hullik alá darabokban, mint a felső kategóriás Tarte paletták! Eldolgozható, fed, és tartós. Azért 15-16 órákat nem tart olyan állapotban, mintha most kentem volna fel, de primerrel, make up fixxel ezen is lehet segíteni. Egy két szín simán elmegy hétköznapi viseletnek, egy-kettő pedig mesésen csillogós. Az eredeti Maybelline nude palettához képest hatalmas fejlődés, az egy kiszáradt, non-pigmentált ócska próbálkozás volt ehhez képest. Ajánlott! Bően megéri az árát!

shatzy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Vivienn05

2018. szeptember 15.

Leárazva vettem meg egy Rossmannban, tartottam a csillámosságától, illetve attól, hogy a bordó színek nekem nem állnának túl jól. Jelentem mindkét dologgal kapcsolatban tévedtem. Ez a paletta egyszerűen csodálatos, mindenkinek ajánlom.

Vivienn05
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

szabo123

2018. szeptember 11.

Gyonyoruen pigmentalt,tartos szinek.Egy egesz napot kibir,meglepodtem amikor a tukorbe neztem nap vegen,:D Minimalisan ul csak be.

szabo123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2018. szeptember 9.

Elképesztően pigmentált paletta, gyönyörű színei vannak.

lexyweaver
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Elképesztően pigmentált paletta, gyönyörű színei vannak.

nemethbe

2018. augusztus 22.

Imádom ezt a palettát! Szerintem teljes áron is megéri, hétköznapokon is nagyon szeretem használni. Az utazást nem igazán kedveli, nekem sajnos eltört benne egy szín, hiába vigyáztam rá, de ezt elnézem neki, mert nem az volt a kedvencem.

nemethbe
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

Trutex

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 8.

Gyönyörű színek, pigmentált, tartós.

Trutex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Gyönyörű színek, pigmentált, tartós.

viviiisanta

2018. július 17.

A Burgundy Bar paletta jó választás. Csodálatos árnyalatok, maximális tartósággal. Akár egy visszafogott, hétköznapi smink és egy elegánsabb smink is elkészíthető ezáltal. Nagyon szeretem!

viviiisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

0505

2018. július 6.

Ez a paletta egy álom! Csodaszépek a színek benne, jól párosíthatóak és nem potyognak. Természetes és extra sminket is el lehet vele készíteni. Nagyon ajánlom mindenkinek mert baromi jó termék! Az eredeti árát is megéri, bár egy kicsit túlárazott de akciósan pláne megéri megvenni!

0505
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

kissveraa

2018. július 3.

Abszolútt 5*. Építhető, pigmentált színek, jó kombinációkkal,viszonylag könnyű összeválogatni. Ráadásul nekem több szempontből hiánypótló, sok színt nem találtam eddig a polcokon.

kissveraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Regina271

2018. július 1.

Gyönyörű színei vannak, egésznap tartós és intenzív. Kedvenc palettám :)

Regina271
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Gyönyörű színei vannak, egésznap tartós és intenzív. Kedvenc palettám :)

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.