KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 6.

Kiszerelés:   9,6 g

12 árnyalatú szemhéjfesték paletta, 2 matt és 10 szatén színnel.

[VIDEO] Őszi smink a Maybelline The Burgundy Barral

dreammiyss

2019. január 4.

Több mint egy éve vadászom erre a termékre, aztán a barátnőmmel megrendeltük amazonról. Féltem, hogy sérülten érkezik, de végül ezzel nem volt probléma, így épségben jutott el hozzám ez a kis csoda. :D
Imádom a benne lakó színeket, hihetetlenül szépek és pigmentáltak! Összességében olyan színek, amelyekből több gyönyörű sminket is össze lehet dobni, anélkül, hogy más palettát kellene használnunk, emellett szerintem minden szemszínhez találunk benne olyan színt, ami kifejezetten passzol. Az én zöld szememhez mindegyik színt örömmel fogom használni, az már biztos! :D
Hatalmas kedvenc már most, pedig csak egyszer-kétszer használtam.-nagy szívecske-

dreammiyss
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

nemethanna196

2018. december 29.

Nagyon jól kihasználató termék, hétköznapi és alkalmi smink egyaránt készíthető vele, mindig elővehető.
A paletta színei csodálatosak, kiválóan kombinálhatók, kiegészítik egymást. A termék minősége is szuper, a szemhéjfestékek nagyon pigmentáltak és tartósak. Mindegyik színnel szépen lehet dolgozni.
Nagyon kedvelem ezt a bordós, rose goldos színvilágot, szerintem ezek az árnyalatok mindenkinek jól állnak. Én személy szerint örülnék, ha valamivel több matt finisű árnyalatot tartalmazna a paletta, nem csak azt a kettő nude-ot, de így is nagyon tetszik.

nemethanna196
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

Tothxheni

2018. november 30.

Második kedvenc palettám a márkától. Color tattoval a leghatásosabb, akkor lerobbanthatatlan, nem ül bele a ráncokba, mióta megvan kb csak ezzel sminkelek. Megvételre én csak akciósan ajánlom. Sajnos minusz pont, mert nem strapa bíró és a két kedvenc színem félúton megadta magát és kitört a palettából.

Tothxheni
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

cigarettamacska

2018. november 17.

Nagyon nagyon gyönyörű színekkel rendelkezik ez a paletta! Teljesen kielégíti a csillogós szemhéjfesték mániámat, és gyönyörű sminkeket lehet vele csinálni, az egészen egyszerűtől a nagyon vadig! Icipicit potyog a csillám, de nem olyan hogy rátapad az ember bőrére és hatszori lemosásra se jön le. Az ecset ami hozzá jár abszolút használható. Összességében nekem 5* a termék, és egész biztos hogy nem fog megporosodni a polcomon.

cigarettamacska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 17.

bettiii

2018. november 16.

Szerelem volt első látásra. Gyönyörű, pigmentált, de mégis szofisztikált árnyalatokat tartalmaz. Nude és látványos sminkek készítésére egyaránt alkalmas. Nagyon tartós, nem pereg.

bettiii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

marysidehouse95

2018. november 12.

Nagyon szép paletta. Jó vele dolgozni, és gyönyörűek a színei.
Az ára is megfizethető, és egy elég jó minőségű terméket kapunk a pénzünkért.

marysidehouse95
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Nagyon szép paletta. Jó vele dolgozni, és gyönyörűek a színei.
Az ára is megfizethető, és egy elég jó minőségű terméket kapunk a pénzünkért.

bujdosokyra

2018. november 11.

Kedvenc palettám! A színek yönyörűek, jól pigmentáltak. Nem ül bele nagyon a ráncokba és szép tartós eredményt lehet vele elérni.

bujdosokyra
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 11.

Milva07

2018. november 11.

Ez a paletta nem túl népszerű/nem agyon hypeolt , mégis nagyon szeretem. Ritkán festem a szemhéjamat, mivel még mindig nem találtam meg azt a színkombinációt, ami nekem is tetszik és komfortosan is érzem benne magam. Mivel szemeim nem egyformák (sötétbarna és világoszöld) még profi sminkes segítségét is kértem már, de nem jutottunk dűlőre. ami nekem is tetszett volna azt ő nem ajánlotta, amit a színeim alapján ajánlott, az meg nekem túl harsány és feltűnő volt. Szerintem pont elég a maga natúr látványában a szemszínem én nem szeretek ráerősíteni. Summa summárum, marad a szuper minőségű szempillaspirál és a nude-os rúzs. Viszont ez a paletta, ha mégis nagggggyon sminkelhetnékem van, pont elég. Passzolnak a színek minkét oldalhoz, nem pereg, nem porzik, főleg szemhéjalappal kiváló. És, mivel nem napi téma nálam a szemhéjsmink, árban is megfelelő. Szóljon valaki, ha hasonló "problémája" van, mi az ő tippje/megoldása! :) Ja, van persze no-make up-make up palettám, de az meg totál unalmas, nekem...

Milva07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 11.

dpanni

2018. november 4.

Kedvenc palettám! Gyönyörűek a színek, és a minőség is kifogástalan!

dpanni
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Kedvenc palettám! Gyönyörűek a színek, és a minőség is kifogástalan!

nikfekete

2018. október 24.

Glamour napokon szereztem meg féláron. Nagyon szép színekkel rendelkező paletta, könnyen használható meseszép jól kombinálható színekkel.
Nem potyog, amivel engem mindképpen megnyert :)
Ajánlom mindenkinek ;)

nikfekete
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 24.

Nem potyog, amivel engem mindképpen megnyert :)
Ajánlom mindenkinek ;)

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.