KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 6.

Kiszerelés:   9,6 g

12 árnyalatú szemhéjfesték paletta, 2 matt és 10 szatén színnel.

[VIDEO] Őszi smink a Maybelline The Burgundy Barral

Danina9592

2018. január 26.

A párom "mikulása" hozta nekem a palettát, a csizmámban találtam rá, és nagyon megörültem neki, mert régóta nézegettem már. A két oldalsó barna árnyalatot a szemöldökömre, illetve szemfesték alapnak szoktam használni, de hétköznapokra nagyon szép, visszafogott sminket lehet készíteni velük. A bal oldali felső, fehéres színnel a szemöldökcsontomat szoktam kiemelni. Most, hogy jöttek az ünnepek, szinte már minden színét próbáltam, hiszen a Karácsony is (nálam legalábbis) a csillogásról szól, és ez a paletta nagyon szép, ragyogó arany színeket tartalmaz, de mégsem giccses, inkább szolid végeredményt kapunk a használatukkal. Igazából a legtöbbször szinte az összes arany árnyalat felkerül a szemhéjamra, világostól a sötétig bentről kifelé haladva. (A továbbiakban megszámozom az árnyalatokat, balról jobbra növekvő sorrendben, így könnyebb azonosítani.) Ha valakinek van kedve kipróbálni: alap szín felső 6, a külső részre és a mélyítő vonalba alsó 6, az alsó szempillák tövébe a két barnát keverve szoktam felkenni, felső 1 a szemöldökcsontra, majd bentről kifelé haladva: alsó 1, felső 5, alsó 4, felső 4. Külön említést érdemel az ecsete, amivel nagyon könnyedén lehet dolgozni, és mivel kétvégű, a másik részével könnyen ellehet dolgozni a színek közötti átmenetet, így sokkal természetesebb a vége. A felső 3-as árnyalat annyira még nem nyerte el a tetszésemet, az alsó 5-el használtam, és az sokkal jobban tetszett, az előbbi nekem kicsit narancssárgás beütéssel rendelkezik, nem illett a szemeimhez, és a ruhámhoz sem - pedig elméletileg ahhoz választottam. Az alsó 2 és 3 árnyalatot még nem próbáltam a szemeimen, nekem kicsit talán kívül esnek a komfortzónámon, de előbb utóbb úgyis le kell tesztelnem, mert hajt a kíváncsiság. Egyébként az összes árnyalatról eltudom mondani, hogy nagyon pigmentáltak, a szemhéjamon használt árnyalatok pedig lerobbanthatatlannak bizonyultak a nap folyamán, 12 órás viselés után jelent meg egy-egy csík a mélyítővonalban, de emiatt nem vonok le csillagot, mert mégiscsak 12 óráig tökéletes állapotban volt a sminkem. Talán kicsit hosszúra sikerült ez a vélemény, de szerettem volna pontosabb leírást adni erről a palettáról. Összességében nagyon jó minőség, így a meglehetősen magas ár után nem kell csalódnunk benne. Nekem a kedvenc palettámmá vált így a téli hónapokra!

UPDATE:
Sajnos egy negatív tapasztalattal is gazdagabb lettem így két hónap használat alatt. (Mondjuk hozzáteszem, hogy sokszor utazok, és a palettát is szívesen hordom magammal a kézitáskámban.) Már az elején láttam, hogy a felső 3. szín mozog a kis tégelyében... sajnos a mai napon kipottyant a helyéről, és egy része letört, próbáltam visszahelyezni, és visszanyomkodni a helyére a kis letört résszel együtt, de nem hiszem, hogy túl sokáig a helyén marad... :/ Utazáshoz nem ajánlom ... :/

Danina9592
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

UPDATE:

Vandabudai

2018. január 25.

Ez a paletta maga az álom. Árérték kategóriában szerintem a legjobb. Pigmentált, szép, meleg színek melyeket nagyon könnyen lehet eldolgozni és gyönyörűen építhetőek, nem porolnak, abszolút fantasztikus paletta.

Vandabudai
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 25.

szeszti

2018. január 24.

Gyönyörű színek, tartós, csodálatos sminket lehet vele készíteni. Véleményem szerint megéri az árát, azt hozza, amit vártam tőle.

szeszti
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 24.

Adry66

2018. január 4.

Karácsonyra kaptam már régi vágyam volt, de valahogy mindig elkerültük egymást.
Imádom, gyönyörű színek, szuper. Kissé porzik,de valahogy ez sem zavar a tökéletes színekkel összeválogatott paletta miatt.
Igazán fantasztikus ajándék!

Adry66
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Karácsonyra kaptam már régi vágyam volt, de valahogy mindig elkerültük egymást.
Igazán fantasztikus ajándék!

Anett0721

2018. január 2.

Huh, hónapokig vadásztam rá. Aztán lebeszéltem magam, mondván vannak hasonló színeim (UD ráadásul), túl csillámos, túl gagyi tok, stb.
Aztán vettem Szentesti viseletnek egy Guerlain rúzst csillámos burgundy színben és azt éreztem, EZZEL a palettával lenne igazi az összkép. Szóval újra hajtóvadászat, Rossmann webshop napi csekkolása, egyik nap ott vigyorgott a "kosárba" szó végre, ráadásul 2999-es akciós áron.
Szóval vele készült a Szentesti sminkem. És a 25-i is. Meg a Szilveszteri is. A színek valóban csillámosak, de krémesek és pigmentáltak, álomszép szemsminket lehet alkotni velük. Használtam MAC alappal és Artdeco bázissal is, mindkettővel csodás, bár én alapból mindig használom valamelyiket a szemsminkhez.
Nem ma kezdtem a sminkelést, hatalmas gyűjteményem van high-end márkák termékeiből is, de ő azt hiszem mindig becsben lesz tartva, 2017 karácsonyát jelenti számomra.

Anett0721
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

bogmir

2018. január 1.

VÉGRE!! Elhatároztam az egyik nap, hogy én bizony ma megtalálom és megveszem ezt a palettát. És egy darab ott is várt rám a Rossmannban, hihetetlenül boldog voltam, hiszen még akciós is volt. Nagyon nagyon tetszik, gyönyörűek a színek. Lehet mégsem akkora nagy szám, mert ezeket az árnyalatokat más márkától is be tudtam volna szerezni, de így egyben az igazi, szerintem megérte vadászni rá. Nagyon pigmentált és nekem csak minimálisan porzik. Szóval ne adjátok fel a keresést!

bogmir
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 1.

mina2020

2017. december 27.

Karácsonyra kaptam, nagyon régóta nézegetem, boltokba nem lehetett kapni, de a húgom megszerezte nekem :D Az a helyzet, hogy nagyon örültem neki, de aztán kipróbáltam. Iszonyatosan porzik, úgyhogy emiatt nem tudok 3 csillagnál többet adni. Most kísérletezek különböző ecsetekkel, ujjbeggyel, különböző bázisokkal, hogy mivel működik leginkább. De egyelőre nem pozitív a tapasztalatom. Swatchot néztem pigmentáltnak tűntek a színek, de a szemhéjon már nem annyira. Viszont gyönyörűek :)

mina2020
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

emeseee6

2017. december 26.

Gyonyoru szinek,nagyon pigmentalt! Szuper minoseg,megeri a 13 eurot. Sokkal jobb a sima Nudesnál.

emeseee6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Marietta1977

2017. november 6.

Nemrég kaptam kézhez ezt a palettát, imádom, nagyon pigmentált, jók a színek benne.
Hétköznapi és alkalmi sminkre is tökéletes, nekem nem is porzik.

Marietta1977
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 6.

Hétköznapi és alkalmi sminkre is tökéletes, nekem nem is porzik.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.