KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 6.

Kiszerelés:   9,6 g

12 árnyalatú szemhéjfesték paletta, 2 matt és 10 szatén színnel.

[VIDEO] Őszi smink a Maybelline The Burgundy Barral

powderwoman

Trutex

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 8.

Gyönyörű színek, pigmentált, tartós.

Trutex
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Gyönyörű színek, pigmentált, tartós.

viviiisanta

2018. július 17.

A Burgundy Bar paletta jó választás. Csodálatos árnyalatok, maximális tartósággal. Akár egy visszafogott, hétköznapi smink és egy elegánsabb smink is elkészíthető ezáltal. Nagyon szeretem!

viviiisanta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

0505

2018. július 6.

Ez a paletta egy álom! Csodaszépek a színek benne, jól párosíthatóak és nem potyognak. Természetes és extra sminket is el lehet vele készíteni. Nagyon ajánlom mindenkinek mert baromi jó termék! Az eredeti árát is megéri, bár egy kicsit túlárazott de akciósan pláne megéri megvenni!

0505
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 6.

kissveraa

2018. július 3.

Abszolútt 5*. Építhető, pigmentált színek, jó kombinációkkal,viszonylag könnyű összeválogatni. Ráadásul nekem több szempontből hiánypótló, sok színt nem találtam eddig a polcokon.

kissveraa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 3.

Regina271

2018. július 1.

Gyönyörű színei vannak, egésznap tartós és intenzív. Kedvenc palettám :)

Regina271
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Gyönyörű színei vannak, egésznap tartós és intenzív. Kedvenc palettám :)

majorcintia99

2018. június 20.

Glamour napok alkalmával sikerült megvennem féláron, 4000Ft-ért is megéri mert annyira jó, de így még nagyobb a szerelem. Nagyon szép pigmentáltak a színek, tetszik hogy sok a csillogós szín, de nem tolakodóan csillogóak. Alapnak van benne nagyon szép matt barna és krémszín, ami szintén pozitívum. Jól építhető, könnyen összedolgozható, tartós, nem potyog le. Kedvenc paletták egyike nálam, meseszép!

majorcintia99
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

mires

2018. május 29.

Gyönyörű színek, jól pigmentált, tartós :)

mires
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Gyönyörű színek, jól pigmentált, tartós :)

viviennoo

2018. május 13.

Glamour napon sajnos nem volt már belőle, de most joy napon lecsaptam rá. Szép, pigmentált színek, tartósnak is tűnik. De ez majd ősszel kiderül, ugyanis nyáron nem hiszem, hogy fogom használni. Az eredeti ára szerintem is túlzás. Féláron mindenképp megérte.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Ticsinky

2018. május 2.

Csoda kis paletta. Nagyon jól pigmentált, tartós, nem porzik és remekül kombinálható színek találhatóak benne.
Hétköznapokon is előszeretettel használom. :)

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Hétköznapokon is előszeretettel használom. :)

fokidora

2018. április 23.

Glamour napos szerzeményem :) Már legutobb is vágytam rá, de bárhová mentem mindehol elvitték :( De most végre megkaparintottam és tökéletesen elégedett vagyok! A színek gyönyörűk,pigmentáltek!

fokidora
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.