KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Maybelline

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,6 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 6.

Kiszerelés:   9,6 g

12 árnyalatú szemhéjfesték paletta, 2 matt és 10 szatén színnel.

[VIDEO] Őszi smink a Maybelline The Burgundy Barral

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

viviennoo

2018. május 13.

Glamour napon sajnos nem volt már belőle, de most joy napon lecsaptam rá. Szép, pigmentált színek, tartósnak is tűnik. De ez majd ősszel kiderül, ugyanis nyáron nem hiszem, hogy fogom használni. Az eredeti ára szerintem is túlzás. Féláron mindenképp megérte.

viviennoo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 13.

Ticsinky

2018. május 2.

Csoda kis paletta. Nagyon jól pigmentált, tartós, nem porzik és remekül kombinálható színek találhatóak benne.
Hétköznapokon is előszeretettel használom. :)

Ticsinky
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Hétköznapokon is előszeretettel használom. :)

fokidora

2018. április 23.

Glamour napos szerzeményem :) Már legutobb is vágytam rá, de bárhová mentem mindehol elvitték :( De most végre megkaparintottam és tökéletesen elégedett vagyok! A színek gyönyörűk,pigmentáltek!

fokidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

pasztibarbi9

2018. április 21.

Végre sikerült nekem is beszereznem Galmour napokon! Már olyan régen kinéztem magamnak, de egyrészt sehol se lehetett kapni, másrészt azért 4000 forintért kicsit sokallom, úgyhogy most extra boldogan megvettem féláron. Imádom nagyon , annyira gyönyörűek a színek! Az fura nekem, hogy felkenve kicsit mások az árnyalatok, de szerintem még szebbek is mint aminek tűnnek:) még nem próbáltam ki mimdegyik színt, inkább csak a bordósakat a közepén, de tényleg nagyon szépek és a barna szememhez meg különösen jól passzolnak:p

pasztibarbi9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 21.

dorimeow

2018. április 20.

Szuper pigmentált , gyönyörű színek! 😊 Igazi csoda!
Azért 4* , mert szerintem kedvezmény nélkül egy kicsit borsos az ára.

dorimeow
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 20.

Szuper pigmentált , gyönyörű színek! 😊 Igazi csoda!
Azért 4* , mert szerintem kedvezmény nélkül egy kicsit borsos az ára.

Blackxentric

2018. április 19.

Glamour napi szerzeményem. Kettő volt kint belőle, mikor nyitáskor odaértem, az egyik landolt is a kosaramban. Sokáig győzködtem magam arról, hogy ez nekem nem kell. Nemrég jelent meg nálunk a dmben és mikor először megláttam egyből beleszerettem. Csodálatosak a színek és szépen pigmentált, könnyen eldolgozom őket bármilyen ecsettel. Hihetetlen, hogy kétezer forintért egy ilyen szuper palettát tudtam venni.

Blackxentric
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

zsofia960217

2018. április 17.

ÚRISTEN! Ez a paletta valami csoda!!! Pigmentált, nem porzik, nem mozdul el, egyszerűen imádom!

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

bucccoka

2018. április 11.

Ez a paletta tényleg maga a megtestesült csoda! Gyönyörű, tartós színek, röviden és tömören összefoglalva :)

bucccoka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

kalmankitti

2018. április 11.

Ez a paletta álom. Egy kész csoda... Elég sok palettával büszkélkedhetek (drogéria és high end) de ez magasan a legkedvesebb a szívemnek. Ár-érték arányban magasan vezet a jelenlegi piacon!

kalmankitti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

zita.herkovics

2018. április 7.

Na. Elértünk idáig. Megszereztem magamnak a múlt hónap végén ezt a kis szépséget. Nagyon vágytam rá, és amikor beléptem a közeli városban található dm-be, aznap kapta meg az üzlet ezt a palettát. (Rohadtul sokára a megjelenéséhez képest.) Szóval tudtam, hogy kell.

Nagyon-nagyon szépek a színek, szeretem a csillogó és metálos dolgokat. De. Ez a paletta önmagában nehezen vagy csak túl alkalmi sminkhez használható. Másik palettához kell nyúljon az ember lánya, ha satírozó színt keres, például. De kiemeléshez és 1-1 duó árnyalatú sminkhez tökéletes. Van olyan árnyalat benne, ami sajna potyog, ha a kivételkor nem is, - akkor felvitelkor mindenképp. Kicsit bosszantó, de még mindig azt mondom, hogy az összkép rendben van, és jó ez a paletta. Vannak egymáshoz nagyon hasonló színek benne, helyettük inkább valami komoly kis matt barna, szürke árnyalat kellett volna. Szerintem. Elhasznalom, gyakran nyúlok hozzá, de nem lett kedvenc.

Ja, és még valami: A hátulján lévő segítség egy nagy kalap k.ki. Baromira nem így szoktam feltenni, meg ha nincs kéznél jó ecset, akkor nem is nagyon látszik a dolog. Szóval inkább ösztönösen és kreatívan vigyétek fel.

zita.herkovics
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.