Maybelline

Ár:   2777 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: Liora, Módosítva: 2015. április 1.

lillad2000

2019. június 22.

Akciósan jutottam hozzá a DM-ben (899 Ft-ért), nem tudom, vajon nem gyártják már? De mindenesetre szeretem, szépen szétválasztja a pillákat, mellette dúsít is, és meg is emeli.Nem fel frissen sem sok festéket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

nanne

2019. január 23.

Az eredmény nagyon visszafogott, befogja a pillákat, és talán egy kicsit megemeli. Ennyi. Napközben muszáj ellenőrizni, mert ha úgy tartja kedve szeret felkenődni a szemhéjamra. Nekem nem tetszik hogy ennyire mozog a kefe, olyan esetlen lesz tőle. Talán azért, mert már nagyon szeretném ha elfogyna, de úgy érzem soha nem fogy már ki :D.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 23.

coffeegirl

2018. február 21.

Talán a festék az tényleg sok a kefén, de idővel kopik a dolog. Viszonylag könnyű eldolgozni a pillákon, de nekem már annyira egyformák ezek a mayb. termékek.. ennél mondjuk tetszik a görbített kefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 21.

Szofi

2017. november 13.

Talán a Lash Sensationalt picit jobban szerettem, de ez is egy nagyszerű termék. Szép az eredmény, eleinte kicsit lassan szárad, de úgy egy hónap után már tökéletes. Megfelelő a tartóssága is, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

lcmllxm

2017. november 3.

Nagyon nem szeretem. Osszetapasztja a pillaimat, nagyon sok festeket fesz fel es alig lehet lekaparni a keferol. Nekem undorito szempillakat csinal. Biztos, hogy nem veszem ujra

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 3.

Adrybaba

2017. július 23.

Kékes felirata miatt, abban a hitben voltam, hogy vízálló és ezért nem is olvastam el... Rosszul tettem. Vízálló spirált szerettem volna, de sajnos ez nem az... A go extreme! a kedvencem, de abból már nem kapható vízálló verzió...Sajnos. Egyébként egynek elmegy, de nekem go extreme! a nagy szerelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

LiliMinda

2017. július 22.

Szep hatast lehet elerni, bar nekem nem eleg "dramai"
Annyi a hibaja hogy kicsit pereg, de nem veszes

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 22.

Szep hatast lehet elerni, bar nekem nem eleg "dramai"
Annyi a hibaja hogy kicsit pereg, de nem veszes

Zsaninna

2017. május 26.

Már a megjelenése óta használom ezt a spirált és mindig nagyon szerettem, azóta sem vettem mást. Ha akciós, akkor többet is veszek :) Tetszik a kefe része, kezdetben esetlennek gondoltam, de nagyon szép szempillákat lehet vele varázsolni. Nem tapad tőle össze a szempillám, ívelt lesz, többször megkérdezték már, hogy műszempillám van-e.
Azonban mostanában azt vettem észre, hogy mintha romlana a minősége, sokkal hamarabb elkezd pergőssé válni, mintha be akarna száradni (pedig nem hagyok neki sok időt), pedig mindig olyat veszek amin fólia van.
Ennek ellenére még mindig csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 26.

Ennek ellenére még mindig csak ezt használom.

Krisztinaia

2017. április 17.

Nekem igazából majdnem ugyanaz mint a MAYBELLINE VOLUM' EXPRESS THE FALSIES BLACK DRAMA.. azt kicsit jobban szerettem, de ha éppen csak ez volt a polcokon, akkor jött velem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

Mariettaa

2017. március 17.

Műszempilla hatást lehet vele elérni, viszont 8-9 óra múlva elkezd potyogni. Van ennél jobb spirál is, de messze ez az egyik legjobb amiket azon kívül próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 17.

Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Corn Starch, Caprylyl Glycol, Glutamic Acid
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2