Maybelline

Ár:   3999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: blessed, Módosítva: 2016. szeptember 22.

12 gyönyörű fémszín egy palettában a heavy metal jegyében fémes és rockos sminkekhez.

Tothxheni

2018. november 30.

Testvéreihez képest teljes csalódás pigmentáltság és tartósság szempontjából is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 30.

Valentina0930

2018. július 3.

Főleg a fekete színeket használom, amik rendben is vannak. Az applikátort már cseréltem egy másik márkára, mert azt nem szerettem. De a legnagyobb gondom, hogy nekem egy utazás során ripityára törött 2 szín is, ami teljesen befogta a többi színt, és azóta is folyamatosan potyog ki a tartójából. Most már kézi táskába teszem utazáskor is, de továbbra sem bírja a helyváltoztatást, mert további 1 szín kiesett a helyéről, és az egész táskámat összekente. Nekem ez így teljesen használhatatlan, ezért levonom a három pontot mert úgy gondolom, ennyit bírnia kellene. Mellette utazik még MAC termék is a táskámban, és semmi baja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 3.

agica10

2018. március 14.

Ajándékba kaptam, magamtól eszembe nem jutott volna megvenni, nem igazán veszek sminktermékeket ebbôl a kategóriából. Hálás is vagyok az ajándékozónak, mert ez valami eszméletlen jó. Míg mondjuk a Naked szemhéjfestékei csíkokban lekoptak a szemhéjamról egy buli végére, ez maradt pont ott és úgy, ahova felkentem. Írják páran, hogy porol - én ezt nem tapasztaltam, lehet, hogy azért, mert betartom a sminkelés alaplépéseit, minimum alapozó megy a szemhéjra is, ha épp lusta vagyok primerrel vacakolni. Meglepôen jó az ecsete is, bár azért nem árt, ha több ecsete van az ember lányának otthon... Ár-érték arányban ennek a palettának adnék 5-nél több csillagot is, pedig némelyik szín nekem kicsit túl csillámos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 14.

Pocok96

2018. március 7.

Szeretem a színeit! Kicsit poroznak, de nem vészes, tartósak, jól pigmentáltak. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 7.

AngieAnne

Korcsoport: < 18
2018. január 6.

O.M.G.
I.M.Á.D.O.M
A legjobb!Nem porzik, pigmentált, szemhélypúderprimerrel meg egénsz nao fent van!(Amúgy is, de mindegy)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. január 6.

O.M.G.
I.M.Á.D.O.M

Theodora

2017. október 17.

Szeretem ezt a palettát, sőt, igazából szerelem volt első látásra, mivel ennek a Maybelline palettának állnak hozzám a legközelebb a színei. Ugyanaz az érzésem van vele kapcsolatban, mint a The Nudes társával: jó paletta, de azért vannak apróbb hibái. Alap nélkül senki ne próbálja meg felvinni, mert egyrészt porol, másrészt, a színek pár óra után hajlamosan összemosódni. Alappal viszont egész jól bírja.
A sötétebb színeket nehezebb satírozni, viszont az ecset szőrös vége meglepően jó. Necces, hogy megéri-e az árát. Ha azt nézzük, hogy 12 csodás színt kapunk, amelyek tökéletesen variálhatók és a minősége is egész jó, megéri. Azért akciósan érdemesebb beszerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

rekacska24

2017. július 22.

Némelyik világosabb szín alig látszik, némelyik túl erős :D de legalább nem pereg le a szemről. A krémes szemhéjfestékek szerintem jobbak mint a por állagú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Lena2000

2016. december 22.

Nem használok szemhéjpúdereket, és ez az egy palettám van, elvétve használom, ha megyek valami nagyobb eseményre.
Egyébként egy rézvöröst még hiányolok belőle. Ngyon szép színei vannak, nagyon pigmentáltak és az ár-érték aránya nagyon kedvező.
Egyetlen probléma van vele, hogy nagyon porol és ezért mindig sötétbarna lesz az a bőrszínű árnyalat

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 22.

Tesa

2016. október 12.

Ez egy tök jó kis paletta, bár azt a 4000 forintot kicsit túlzásba vitték, de sebaj. :) A festékek nagyon szépen pigmentáltak, természetesen alappal (tanuljuk meg egyszer s mindenkorra, hogy a szemfestékeket alappal használjuk! :) ), néhány elég nehezen eldolgozható. A világosak nem különösebben extrák, az alsó sor első két árnyalata nagyon gyenge, tényleg csak satírozásra jók.
Szeretem, de nekem a sima The Nudes pozitívabb élmény volt. Viszont aki szereti az ilyen színeket, az tegyen vele egy próbát, ha van rá egy jó kis akció, vagy valami. :)
Egy picit porol is, és a hozzá kapott ecset nem valami, de vészhelyzetben még jól jöhet.

Egyenlőre négy pont, aztán később meglátjuk, hogy mennyire borítanak ki a makacsabb, nehezebben satírozható színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate