Maybelline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. május 16.

Kiszerelés:   9,4 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

bolgika

2021. február 17.

Mindennapos használatra szerintem nem megfelelő mert borzasztó nehéz leszedni és a vatta szétdörzsöli teljesen a szemem mire leszedem akármilyen micellás vizet használok. De ha strandra szeretnéd hordani oda kiválló mert szinte leszedhetetlen. Nem csomósítja a pilláim, bár sokkal nagyobb nem lesz de szép pillákat eredményez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

Serpentina

2020. február 21.

Maybelline, kitől már évek óta megállás nélkül veszem az utánozhatatlan Lash Sensational spirált, és még számos termékéért ölni tudnék: ...MI EZ???!! 😳
Pontosan az történt, amire a legtöbben gondolnának. Éppen újra akartam venni életem nagybetűs szempillaspirálját, viszont nem találtam egy “Intense Black” árnyalatút, mert ez az, ami tényleg fekete rajtam és nem sötétszürke.
Viszont ott volt mellette ez a 2018-ban felhypeolt spirál. Mivel az üzletben a sima verzióból csak barna volt, így beruháztam a vízállóra. Egyébként is régóta kíváncsi voltam rá, hogy tud-e többet, mint az eddigi kedvencem, mert a Maybelline tényleg erős szempillaspirál fronton.
Ami azonnal szembetűnik: kibontáskor a kefe óriási, de már az a bumfordi kategória. Ergo, nem fér be szépen a pillák tövéhez, illetve a belső, rövidebb pillákhoz - vagy ha az ember megpróbálja, a szeme bánhatja. 😱
Ezen tulajdonsága által ne is csodálkozzunk, ha az egész szemkörnyékünkön szétkenődik az anyag felvitelkor, annyira irányíthatatlan ez a hatalmas fej.
Nem tudom, hogy az illata miatt van-e (ami egyébként nem zavarna), de amint közelítek vele a szememhez, - már attól könnyezni kezd, fura, irritáló érzet valami gáz halmazállapotú komponenstől, amit minden bizonnyal a termék tartalmaz.
A színe megfelelő lenne egyébként ( - azért még egy fokkal feketébb árnyalatot elbírnék), de nagyon sok festéket vesz fel még törlés után is, - ez pedig KEGYETLENÜL CSOMÓS pillákat eredményez. Nem választja szét, hanem nagyon csúnyán összetapasztja őket. Száradáskor látni a sok apró kis csomót, amik az egész szempilla felületen jelen vannak, ahová festék került.
Bár hosszít, nem választja szét őket, egy kesze-kusza bozót lesz az egész, - és ez sajnos nem pozitívum.
Úgy gondolom, állagra is teljesen más, mint a Lash Sensational. Össze sem hasonlítható, mert amíg ott a nem vízálló verzió is betonstabilan, homogénen a szempillákon marad, nagyon tartós, - addig itt a vízállónak titulált verzió (!) száradás után azonnal elkezd foszlani. 😰 Az apró fekete csomócskák rövidesen a szememben kötnek ki, ami irritálja is ezerrel.
Legalább a neve találó, - ez a szempillaspirál totális temptáció, ahogy kísérti az ember szemét egész nap.
Még lemosás után is könnyezik a szemem. És ez lenne a bombabiztos vízálló verzió?
Ha ezzel a koncepcióval a konkurens L’Oreal (szintén borzasztóan foszlós, hámlós állagú) Lash Paradise termékét akarták imitálni, akkor azt üzenem, Maybelline: Nagyon rossz irányba mész, te jobb vagy ennél.
Hiába sok az érdeklődő, - ez nem ér ennyit.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Hiába sok az érdeklődő, - ez nem ér ennyit.

stimea

2020. január 20.

Kuponos napokon vettem ès kb egyből el is kezdtem hasznàlni mert ősszel ès tèlen jobb szeretek vízàlló spiràlt hasznàlni. A csomagolàs nagyon megfogott, imàdom ezt a dizàjnt. Kibontva rögtön a kellemes illat fogadott ès egy àtlagosnak mondható kefe. Felvíve nem rossz de volt màr jobb spiràlom, kissè àtlagos hatàst lehet vele elèrni viszont nem tapasztja össze a pillàkat, nem potyog ès nem kenődik így adok neki 4 csillagot. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

orsiborsi1989

2019. december 1.

Rólam minden szempillaspirál lefolyik/lepotyog, mert vizesek/könnyen könnyeznek a szemeim, de ez tényleg vízálló. Nagyon szép hosszú pillákat csinál, most vásároltam meg másodszor.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

KittyLady

2019. augusztus 27.

Szerintem teszi a dolgát, sokáig tart, nem potyog le.Kicsit nehéz lemosni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 27.

Szerintem teszi a dolgát, sokáig tart, nem potyog le.Kicsit nehéz lemosni.

Sterc

2019. augusztus 25.

Ez előtt még nem próbáltam vízálló spirált, így nincs összehasonlítási alapom. Nyaralásra kénytelen voltam venni egyet.
Kissé szárazabb mint egy normál spirál és gyorsan szárad ami gondolom érthető a vízállóság miatt, bár nem értek hozzá, mindesetre engem nem zavart, ez csak egy megfigyelés volt.
Nekem a vizet 100%-ig bírta, igaz hogy nem voltam órákig a víz alatt, de jó párszor alámerültem és még a nap végi buliba is ebben mentem annyira nem lett semmi baja.
Dússágát tekintve olyan közepes szerintem, ami nekem teljesen megfelel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

Dússágát tekintve olyan közepes szerintem, ami nekem teljesen megfelel.

wishes

2019. július 26.

Kicsit szárazabb és nehezebben építhető, mint a sima Total Temptation, viszont valóban tartósabb. A vizet olyan mértékben állja, hogy ha az ember nem nagyon bukik alá, max néha egy-egy felfrissülés erejéig, akkor semmi baja nem lesz, wakeboardozni viszont soha többet nem teszem fel... 🐼 :))) Lemosni egyébként szerintem is könnyű, nem kell hozzá olajos lemosó sem, már egy sima habzó lemosó is teljesen lehozza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 26.

kovexti

2019. július 11.

Nyaralásra vettem, egészen elégedett vagyok. A fejemet nem tettem a vízbe, de játszottunk, pocsoltak, szóval vizes lettem teljesen és tartott. Szaunát, gőzkabint nem bírta már ki, de nem lettem panda mint egy hagyományos spiráltól, hanem darabokban lepergett (de akkor sem az egész). Lemosni könnyű volt egy kifejezetten szemhéjfestékhez való sminklemosóval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 11.

emmoshi

2019. június 16.

3 napja rendeltem és nekem eddig nagyon tetszik! :) szépen szétválasztja és hosszítja a pillákat, viszont ha dúsítást is szeretnék, ahhoz már pakolgatni kell a rétegeket rendesen. Ma 8 órát töltöttem strandon. A pillák végeiről picit lekopott de jesszus! Még ezek után is alig bírtam lemosni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 16.

Hidratálók: Propylene Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.