REN

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Tinamu   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: martikacica, Módosítva: 2010. október 23.

Lelőhely:   Tinamu
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

boreee

2013. április 23.

Hirtelen kezdettel erosen elkezdett zsirosodni a borom, mindent kiprobaltam ra, aztan jott ez a lemoso, es bar nem egy het utan hanem kb egy egesz tubus utan de erezhetoen csokkent a zsirosodas. Kitarto (3 havi hasznalattal) majdhogynem tokeletes lett, csak aztan elfogyott es nem tudtam beszerezni, mivel elveszett a rendelt csomag. Jol tisztit, egysegesit, finomabba tesz, nem szarit (!!!) es persze csokkanti a faggyutermelest, a porusokra viszont nem hat semmit, bar nekem arra meg eddig semmi sem valt be.. A REN mondjuk ugy hat a legjobban ha kombinacioban hasznalod a robbi termekkel, dehat az egy vagyon lenne :D

boreee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

UnVraiAnge

2011. június 17.

Szinte az összes arclemosóját kipróbáltam már ennek a márkának. Ez a kevésbé favorizáltak közé tartozik az én listámban. Nagyon híg, tiszta illatú gél, ami arra hivatott, hogy eltávolítsa a felesleges faggyút, szennyeződéseket és természetesen összehúzza a pórusokat. Nos nekem sajnos nem hozta a várt eredményt, pedig nagyon hűségesen használtam a krémmel együtt.Se jó, se rossz nem volt. Amit a védelmére felhoznék, hogy legalább nem szárította ki a bőrömet, nagyon jók az összetevők, valamint van benne tejsav (Lactic Acid)!
Én azoknak ajánlom akiknek normál bőrük van és csak nyáron érzik szükségét egy frissítőbb arclemosó használatának.

UnVraiAnge
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 17.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!