Medifleur

Ár:   849 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 999 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kolesgolyo, az összetevőket feltöltötte: Sunfleur, Módosítva: 2017. október 9.

Kiszerelés:   200ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Samponok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 999 Ft

Zsálya, cickafark, nyírfa, bojtorján és csalán gyógynövények hatóanyagait tartalmazza. Rendszeres használata csökkenti a hajhullást, fokozza a fejbőr vérellátását. A gyógynövények mellett alkalmazott speciális komponensek és vitaminok, együttesen gátolják a haj újrazsírosodását és korpásodását.
A megnedvesített hajra felvitt sampont kb. 5 percig hagyja hatni, majd bő langyos vízzel öblítse le. Célszerű legalább kétszer megismételni.

Ár: 999 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Ár: 849 , Eladó: Medifleur.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Rezefy

2018. április 6.

Én nagyon szeretem, kicsit korpás a hajam, amit enyített, de mivel kicsit szárít nem tüntetett el rendesen. De lényegében a hajhullás a nagyobb problémám, amit viszont teljesen megszüntetett. Régóta most először tudok úgy beülni a kádba, hogy nincs tele a víz a hajammal :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 6.

mafalda

2017. augusztus 3.

Szerintem jó kis sampon, kicsit szárít ugyan, de az balzsammal orvosolható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Szerintem jó kis sampon, kicsit szárít ugyan, de az balzsammal orvosolható.

Kmerci

2017. április 29.

Eleinte jónak tűnt saját magam kezelésére próbáltam ki (mert a doki nem szándékozta közölni velem hogy pontosan mitől korpásodom ennyire...) de hozzászokott a bőröm elég gyorsan. A hosszú hajamnak nem is tett jót összeragadt, filcesedett, fésülhetetlen lett. 2-3x kellett vele hajat mosnom leírás szerint így eléggé elhúzódott a hajmosás..inkább cseréltem Babéra azt már a doki ajánlotta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 29.

_-Mia-_

2013. november 18.

Én samponként sem szerettem: kettő helyett háromszor kellett samponoznom a hajam mire méltóztatott mérsékelt mennyiségű habot adni. Nem éreztem, hogy eléggé tisztítaná a fejbőröm, a hajam meg kezelhetetlenné vált tőle. Alapvetően hajhullás miatt vettem én is, de nem vagyok benne biztos, hogy arra használt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

NagyG

2013. január 5.

Hajhullásra használtam,de úgy vettem észre semmit sem segített.
Átlagos samponnak bizonyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 5.

Hajhullásra használtam,de úgy vettem észre semmit sem segített.
Átlagos samponnak bizonyult.

Vitaminok: Panthenol

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.