MediNatural

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: endzsiaj, Módosítva: 2020. március 25.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Könnyed szérum, mely láthatóan javítja a bőr minőségét, puha és finom bőrfelületet eredményezve. Nagyszerű választás  azoknak, akik egységes bőrképet szeretnének, és hatásos megoldást  keresnek a ráncok ellen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

hogolyo91

2022. május 1.

Jó ideje mindig használok valamilyen niacinamid szérumot, azóta érezhetően kevesebb a pattanásom, de persze ez egy összetett rutin része és a táplálkozásomat is folyamatosan próbálom egyre egészségesebbé tenni. De ez a szérum elég jónak bizonyult, kicsit furcsa, habos az állaga felkenés után, de pár perc elteltével ez megszűnik. Működik mind a zsírosabb, mind az érzékenyebb bőrterületeken, nem okoz kipirosodást, irritaciót.
Korábban a revoxot próbáltam, de annak az állaga nem tetszett, most g&g-t használok, meglátjuk milyen lesz, ahhoz képest ebben kevesebb a niacinamid, cserébe vannak más hatóanyagok mellette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 1.

natulcien

2022. április 24.

2.tubussal vásároltam és nagyon elégedett vagyok vele, mivel ár-érték arányban tökéletes. Magas a hatóanyagtartalma, komolyan érezni felvitel után, hogy dolgozik. A hatása is szuper, és nagyon jó együtt a saját niacinamidos hidratálójával. Magyar termék és biztosan megveszem majd a 3.üveget is.
2020. október 21

Frissítés: folyamatosan használom és újraveszem és ajánlom másoknak is. Véleményem változatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 24.

2020. október 21

Bori0231

2022. április 11.

5%os niàt szerettem volna mindenképpen. Panaszt nem okozott, nálam teljesen jól működött, ami leginkább akkor tűnt csak fel, mikor elfogyott egy üveggel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

Bolgarka

2022. március 27.

Sűrű állagú géles szérum. Az összetétele nagyon tetszik, jól működik a retinollal együtt, kellems használni. Viszont mikor felkenem, kicsit "habos" lesz, ami nekem nagyon fura, de ezt leszámítva jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 27.

Schmetterling

2021. november 24.

Nem gondoltam volna hogy ez ilyen jó cucc. A pattanások kialakulását minimalizálja, a pattanás utáni piros részeket is megszüntette nagyrészt. Anti-age részről még nem tudok nyilatkozni annyira, mintha halványított volna eddig egy kicsit a mélyebb vonalakon. Olyan jó hogy nem kell azokon a napokon full pattanásos fejjel léteznem :) A hidratáló krémet igényli a bőröm a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 24.

Aanita08

2021. március 13.

ár érték arányban a legjobb szérum szerintem a piacon, arról nem is beszélve, hogy magyar termék és a külföldi ajánlások szerinti niacinamide tartalom is stimmel (5%). az ennél magasabb niacinamide tartalom allergizálhat. az én bőrömmel csodát tett, a zsírosabb t-zónámat is szépen kiegyensúlyozta, abszolút kedvenc termék, nem tudom, mióta létezik, csak azt sajnálom, hogy nem 20-on éves korom óta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

Bragatta

2020. december 30.

Nem tudom hányadán állok ezzel a szérummal, pedig annyira akartam szeretni a sok jó vélemény miatt. Lassan két hónapja használom a niacinamidos hidratálójával együtt, minden este, de olyan hűű de nagy változást nem észlelek pedig nekem lenne min javítania. Első két használat után elég kellemetlenül bizsergette a bőröm. Elvileg jó rosaceára, nem igen látom hogy a pirosság kevesebb lenne, bár irriťálni se irritálja. Elvileg a tág pórusokat összehúzza, én ezt sem veszem észre. Az apró pici ráncokat sem mérsékli. Előnyére lehet írni hogy a zsírosságot kordában tartja, nem tocsog a homlokom azóta, valamint az épp kialakulásában lévő pattanások sem jöttek elő. Szerintem az ára aránytalanul magas, ahhoz képest, hogy nem sok mindent csinál. Elhasználom, mert rontani amúgy nem ront a helyzeten, de újra venni nem fogom.
Szerintem az első véleményezőnek is inkább a retinol miatta szebb a bőre nem emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 30.

TESA1316

2020. augusztus 17.

Örülök hogy megvettem, mert tökéletes most a reggeli rutinomba. Ebben a melegben már csak ezt viszem fel és utána egy fényvédőt. De mindenképp érdemes várni egy kicsit a felvitele után még a következő lépés előtt mert azt vettem észre hogy tovább mattít ami nálam fontos mert eléggé zsíros a bőröm. A fényvédőm is mattítós (Eucerin) de mégis vhogy úgy jobban bírja.
Nagyon, híg, vizes állagú, gyorsan kell vele dolgozni, hamar be is szívódik de mégis jobb ha várunk kicsit. Kevés kell belőle így gazdaságos.
Egységesebb a bőr, mattít, ránctalanít, szereti a bőröm és ráadásul magyar termék. Nem okozott semmiféle allergiát, kevesebb miteszer kevesebb patti mondjuk nincs nagyon pattanásom kivéve amikor kicsit megbolondul a testem de azzal együtt tudok élni, a tág pórusokat is szépen kezeli.Számomra tökéletes a retinol szérumjával együtt amit csak este használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Niacinamide, Propanediol, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Niacinamide, Sodium Ascorbyl Phosphate, Panthenol, Tocopheryl Acetate