MediNatural

Ár:   7399 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: clairenoctuelle, Módosítva: 2021. január 19.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Ez az lifting hatású feszesítő és ráncsimító krémpakolás intenzíven hidratál, és elősegítheti a ráncok kialakulása elleni védekezést. Rendszeres használata hozzájárul az öregedés jeleinek, a ráncok kialakulásának csökkentéséhez.

mazsola

2021. április 29.

Én már 2 flakonnal elhasználtam a krémből. Nagyon szeretem az állagát és az illatát is. Én akkor szerzem be, amikor akciós és 5e Ft körül van, mert 7e Ft-ot azért nem adnék érte, már az 5 is határeset, de ezért nem vonok le pontot. A ránctalanítás, mint olyan csak egy marketing szöveg, a világon nincs olyan krém, mely valóban ránctalanítana :) Szóval ennek nem kell bedőlni, de ezért sem vonok le pontot, mert kb. mindegyik világmárka használja ezt a marketingfogást, szóval ha nekik lehet, akkor had lehessen már egy magyar cégnek is. Mindent összevetve azt tudom mondani, hogy ez egy nagyon kellemes éjszakai hidratáló krém és akciósan megéri az árát. Szeretem, hogy natúr, nekem nagyon érzékeny az arcbőröm az ilyesmire és ettől a krémtől sosem rügyeztem ki. Reggelre finom tapintású lesz az arcbőröm és nagyon komfortos viselni. A krém gyorsan beszívódik, ami nem minden éjszakai krémről mondható el. Én pakolásként nem nagyon tudom használni, mivel bármennyit kenek fel, mindet beissza a bőröm, szóval éjszakai krémként használom és ajánlom is! Ezért adtam 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 29.

clairenoctuelle

2021. január 26.

Krémes állagú maszk, kellemes a használata. Praktikus pumpás kiszerelés, kiváló ár-érték arány. A ráncokra gyakorolt hatásáról egyelőre nem tudok nyilatkozni, de megelőlegezem neki az 5 pontot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid