Medipharma Cosmetics

Ár:   €19   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. december 15.

Ár:   €19
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Nedvességgel látja el a bőrt 24 órán keresztül. Azonnali hatással. A ráncokat halványítja.

barilla

2018. február 25.

Véletlenül jutottam hozzá egy termékmintához. Elkezdem használni, rövid időn belül rendbe is hozta a száraz bőröm. Beszereztem a krémet, és hosszútávon azt figyeltem meg, hogy eltömíti a pórusokat, ha smink alá használtam, kipattogott a bőröm és nagyon zsírosít. Végül csak éjszakai krémként használom, csak az arcomra (az a szárazabb),nagyon vékony rétegben, T vonalra még csak véletlenül sem kenem fel. A vegyes bőrtípusú vagyok, valószínű ezért nem vált be az egész arcomra. Ha jól emlékszem a terméket primerként, alapnak is ajánlják, de smink alatt mintha megfulladna tőle a bőröm. Németországból szereztem be, nem hiszem, hogy itthon kapható...legalább is egy éve nem találtam sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol