Meis Cosmetics

Ár:   480 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: herczegno33, Módosítva: 2018. november 29.

Lelőhely:   eurós boltok

Őszi színek, négyféle alap barna szemfesték. Utazóknak ideális, kicsi dobozban.

herczegno33

2018. november 17.

Igaz, találtam már ettől jobb szemfestékeket, de ez volt az első, és mivel sokat utaztam, jó választás volt. Nedves ecsettel szoktam felvinni, úgy könnyebb dolgozni vele, és a színei is tartósabbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 17.

Antioxidánsok: BHT

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.