Mel Merio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. május 30.

Lelőhely:   Rossmann

Illatjegyek: narancs, fehér virágok

sada

2015. július 15.

Én ma vettem egyet, csak ebből nem volt kint teszter, és hogy miért pont ezt választottam...magam sem tudom :D
Ennek rajtam nulla, de tényleg nulla illata van. Egyébként kellemes lenne, de egyszerűen olyan halvány, leheletnyi illata van, gyakorlatilag egyáltalán nem érezni a bőrömön. Lehet, hogy máson ez jó, de rajtam...Semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 15.

Bunnylove92

2014. december 9.

Szerintem a széria legrosszabbja. Az illata nekem kimondottam gyerekes. Tartósnak tartós, ár érték arányban megéri, csak az illatával vannak bajok szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

rosa.love

2014. október 20.

A mel meriok közül ennek van a leg "felnőttesebb" illata. Meg is lepődtem,mikor kifújtam, mert meglepően mély és gazdag illatnak tűnt. 1500ft-ba kerül, szerintem vállalható a maga kategóriájában.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 20.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Citronellol, Geraniol, Citral, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.