Mel Merio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: candus, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Rossmann

Barbizero

2017. október 4.

Nagyon jó illata van csak nekem néha nagyon édes. Hamar elillan az illata így sajnos nem lett nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Elinor95

2017. január 11.

Régen az Attractive Girl-t használtam,de azt sajnos beszüntették,így keresnem kellet valami olyat,ami szintén ugyan az az árkategória, kellemes illatú, a hétköznapokban kiválóan használható. Még tavaly tavasszal vettem, mikor olyan kicsit borongósabb idők voltak. Nekem feldobja napomat. Az elején az én bőrömön inkább citrusos ,majd utána vált át édes-virágosba,de a citrusos beütés megmarad közben. Nekem tetszik ugyan, de sajnos mégsem a jól megszokott kedvenc, nem tudtam beleszeretni annyira,mint elődjébe,plusz nem tart rajtam ki olyan sokáig, mint szeretném, így azért a nap folyamán egyszer minimum újból magamra kell fújnom. Ezért csak 4 csillag illeti. Egyébként ár-érték arányban szerintem jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Loona

2016. május 2.

Furcsa volt olvasni fannc22 véleményét, az én bőrömön (többször is próbáltam, mindegyik alkalommal) pont fordítva működött ez az illat :) az elején érezhető (és nekem tetsző) citrusosság rövid idő alatt inkább édessé, nekem már túl édessé váltott és olyan is maradt, semmi citrus... nekem pedig nem igazán tetszenek az édes illatok, így a próbálkozásokat végül nem követte vásárlás.
Sajnálom, mert az ára (pozitív értelemben) egy vicc, ehhez képest egész tartós is, és nagyon szimpatikus a táskába dobálós 10 milis kiszerelés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 2.

fannc22

2016. március 28.

Egy plazaban varakoztam, igy addig betertem a Rossmanba, nem volt jobb dolgom. Atszagolgattam a kedvenceimet, aztan meglattam ezt a kis citrusos illatot. Nekem nagyon citrusos, szinte aemmi edesseg nincs benne. Erdekes, nagyobb mennyisegben eleg jol megmarad magahoz kepest (persze nem varhato el tole, hogy orakig kitartson, par 100 ft-ert) frissito illata van, kellemes, olcso de nem tartos. 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 28.

szederke90

2015. november 23.

3 csillag: visszafogott, citrusos, hamar elillanó illat, szép kis üvegcsébe zárva. :-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 23.

sada

2015. szeptember 6.

Kislányom szülinapjára vettem, mikor magára fújta...micsoda jó kis illat :) Ennyiért... És rajtam még elég tartós is, pedig ezek az olcsó parfik hamar elillannak rólam. És valóban ott van ez az "éreztem már hasonló illatot" a levegőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

grizus

2015. július 26.

Kellemes citrusos, gyümölcsös illat. Vakon vettem meg, mert el volt fogyva a teszter. Nekem az üvege is tetszik. Simán adnék rá öt csillagot, ha tartósabb lenne, de hát erről sajnos szó sincs persze. De mit is várunk egy ezer párszáz forintos kölnivíztől? Szeretnék most már valami tartós illatot, főleg hogy jön a nyár, úgyhogy "kénytelen leszek" beruházni valami normálisabb parfümre, azt hiszem. Valami "velem nem stimmel", mert rajtam legfeljebb pár percig érezhető az illata, de az is csak közelről... de ez az összes hasonló kölnivízről elmondható. Ha egy óráig érezhető lenne, el lennék ájulva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 26.

rosa.love

2015. május 21.

A nyári hétköznapokra szánt parfümökkel szemben csupán néhány elvárásom van: lehessen kapni kis kiszerelésű, egyszerű csomagolású változatban, hogy lehessen hátizsákba-strandtáskába dobálni, legyen olcsó, hogy ne sajnáljam fújni,és hogy ne legyen tragédia ha esetleg eltűnik vagy ellopják, és legyen kifejezetten enyhe illata. Ez a parfüm az összes pontnak megfelel. A kis kiszerelés nagyon praktikus, masszív kis üvegben van, ára 700ft volt, illata pedig frissítő zöldes-virágos. Nem hasonlítanám kifejezetten a Chloe parfümömhöz, de maga az illat-élmény mégis távolról arra emlékeztet. Nekem tetszik, hogy nem tartós, én szeretem napközben többször is befújni magam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 21.

jutkaci

2014. december 8.

Hát igen. a tartóssággal gondok vannak, de ennyi pénzért. Egyébként kellemes illat, rajtam inkább citrusos jellegü.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 8.

Bnemrita

2014. november 21.

Jó illata van, de nagyon-nagyon-nagyon nem tartós, szinte nulla ideig maradt meg a papíron, a csuklómon meg kb. egy órát. Ez így nagyon kevés... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 21.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, FD&C Blue 1 Aluminum Lake

Részletesebb információ a smartskincare-en.