Mel Merio

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szepjulia, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Rossmann

Egy elbűvölő és titokzatos illat, mely meleg pacsulit és vaníliát, friss mandarint és narancsvirágot tartalmaz.

fayless

2017. március 4.

Az elején (a fejillatnál) tényleg borzasztóan tucat tinicsajos... Aztán egy óra elteltével ezek a tini kedélyek elkezdenek lecsillapodni (ekkor még a szívillat eléggé érezhető), majd két óra elteltével előjön a várva várt fejillat (a pacsuli és a vanília keveréke), ami teljesen vállalható 25 év felett. Még most tavasszal az esti bulikon el lehet használni, de nyáron kifejezetten taszító a fülledt melegben az ilyen cukorkás, tündibündi illat. Kegyelemből 3 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Elinor95

2017. január 11.

Sajnos nekem is le kell húznom szegénykét, de hát tény,hogy nem lett egy jól sikerült darab. Mikor magamra fújom nekem iszonyat édes, nagyon mű, olyan,mint az autóillatosító gyöngyök illata,amit anyum szokott a kocsijában tartani. Ajándékba kaptam. Ilyen party parfümnek elmegy,ha valami olyat akarok magammal vinni,amit biztosan nem fogok sajnálni,ha elveszik,vagy ellopják...Valahogy majd elhasználom,de eddig leginkább csak kallódott a polcomon,nekem szenvedés felfújni...volt már ennél rosszabb parfümöm is, ezért 2 csillagra értékelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

LPE

2017. január 4.

Hát nem tudom...első szaglásra finom gyümölcsös illat, de amolyan 12 egy tucat. Szóval semmi különös. Erre megint azt mondom, hogy kár volt megvennem. Nem a 900 forintot sajnálom, amit ráköltöttem, hanem a helyet, amit foglal, mert tudom, hogy sokszor nem fogom elővenni. Egyébként fura volt számomra, hogy fóliázott példányt kaptam, de mégis olyan, mintha hiányozna belőle. Mondjuk ez a képen is látszik, hogy nincs csurig az üveg. Na de ez legyen a legnagyobb baj.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 4.

Loona

2016. július 7.

Nem volt kitéve teszter, de valaki előttem még nálam is kíváncsibb volt: volt a polcon egy bontott, nyitott doboz, celofán sem volt rajta már, így kipróbáltam én is azt.
Már az elején éreztem, hogy nem leszünk barátok. Az első pár percben még volt az illatban az alapillat mellett egy enyhe fanyarság, talán még egy pici fűszeresség is, amitől akkor még úgy éreztem, hogy, ha nem is lesz az én illatom, legalább kicsit kilóg a sorból, de maximum tíz perc után ez teljesen eltűnt, és helyette egy émelyítően édes, naponta szembejövő tucatillat maradt, ami indokolatlanul erősen és dominánsan lengett körbe annak ellenére, hogy csak egyetlen fújás landolt a bal csuklómon. Fél óra után elkezett megfájdulni tőle a fejem, így lemostam... volna, mert szappannal sikálva sem jött le teljesen, a csuklómat megszagolva még órákon át ott volt az illat, de szerencsére legalább a körbelengést sikerült kiiktatni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 7.

szabopetra

2016. május 8.

Az illata nagyon jó viszon nekem egyáltalán nem volt tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 8.

Az illata nagyon jó viszon nekem egyáltalán nem volt tartós.

rdm

2015. október 16.

Szerintem teljesen LVEB! Olcsó és tartós! Ár-érték arány mindenképpen 5-ös! Többféle LVEB-hez hasonló illatot szaglásztam, drágábbakat is, úgyhogy ez mindenképpen megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

senskin

2015. június 29.

Jujj, de nagyon orrfacsaró. Olyan tinis, olyan első,legyen már parfümöm, és olcsón megkapom darab. Neee.......Olcsónak hat, ne legyünk mi olcsók. Nők...ne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 29.

Lory

2015. június 21.

Édes,vaníliás illat,pici gyümölcsösséggel tarkítva.Van ettől jobb parfümöm is de kifejezetten bejött az illata.Ha nem vágyom valami csavaros nagyvadra,akkor ő tökéletes választás.Szeretem az édes jegyeit,jó érezni ha viselem.Ha a bőrön nem is de a hajamon szinte egész nap kitart,ami ebben az árkategóriában igencsak ritka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 21.

Arabellara

2015. április 12.

Én ezt a parfümöt a barátomtól kaptam húsvétra és imádom! :) Szerintem egy nagyon finom csajos illat és nagyon tartós is :) A Guess Seductive mellett ő a kedvencem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 12.

Bnemrita

2014. október 7.

Ma megszagoltam a Rossmannban ezt az "izét". Hú, de nagyon nem jön be. Hol van ebben a "glamour"? Édeskés, harsánnyá válni próbáló valami, mert az illat nekem nem itt kezdődik. Olcsónak olcsó, de ez nem mérvadó nálam (vannak olcsó, akár utánzat kölnijeim is...). Jóindulattal 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Limonene, Linalool, Dipropylene Glycol
Színezékek: Ci 60703
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol