Mel Merio

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annix, Módosítva: 2017. május 30.

Lelőhely:   Rossmann

"Lenyűgöző, titokzatos, érzéki. Mutasd meg a csábító oldalad, légy magával ragadó és elérhetetlen!"

meaviolet

2015. május 29.

Nem értem miért nem lehet tesztert kitenni... Bár a trópusi gyümölcsös csomagolású parfümökben még sosem csalódtam, de na! Csak meg szeretné az ember lánya szagolni előtte...:)

Teljesen átlagos, nyárra elfújkálós illatnak vettem, finom gyümölcsös, icipicit Escadára hajazó, átlag tartósággú parfüm - csodát ne várjunk tőle tartósság terén, viszont nagyon friss, nagyon nyári, 1-2 hónap alatt a felét elfújkáltam, szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

katalinnan8

2015. május 5.

Egy hete vettem a Rossmannban 1090 Ft-ért. Természetesen a csomagolása fogott meg. Teszter nem volt, de mivel valaki felbontotta az egyiket, ezért megszagoltam azt, és nagyon megtetszett. Kicsit gondban vagyok a nyári parfümökkel, mivel az édes illatokat szeretem, de a nyáriak között nem igazán találtam még olyat, ami kedvemre való lenne. Mivel nem volt itthon nyárra valóm, ezért úgy gondoltam, hogy megveszem ezt, jó lesz addig, amíg nem találok valami kifinomultabbat. Nekem pont kellően friss, pont kellően gyümis és édes. Valamire nagyon hasonlít az illata, talán a Balea Hawaii Pineapple tusfürdőjének volt ilyen illata. Rajtam is az ananász a domináns. Nálam 3 órát bír, ami az árához képest nekem megfelelő. Munkahelyre nem fújnám magamra, de suliba, nyaralásokhoz, vagy nyáron császkálni a városban, kiülni egy parkba stb. szuper. Elsősorban fiatal lányoknak ajánlanám.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

annix

2015. április 22.

Nagyon tartós, illat. Mikor megvettem (teszter nem volt, de nálam ami trópusi azzal nem lehet mellé lőni) a Rossmannból kilépve reggel felfújtam egy picit a csuklómra. Még hazaérve este is érezhető volt. Rajtam az ananász nagyon dominál. Nem friss, inkább édes kategóriába sorolnám. Én nyáron a citrusos illatokat szeretem, ezért lehet, hogy a húgomnak adom, de ez a termék jó minőségén nem változtat. Mindent összevetve mindennapi illatok terén a Mel Merio sosem okozott még csalódást nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 22.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Színezékek: CI 42090, Yellow 5 Lake / CI 19140