MeMeMe

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lulufej, Módosítva: 2014. július 25.

Korall színű tintúra, mely azonnal életre kelti az ajkainkat, sugárzóvá és korallos árnyalatúvá varázsolja az arcot. Hisszantartó, csinos érzést biztosít a viselőjének. A tintúra arcpírként és rúzsként is használható. A rúzzsal szemben a tintúra beszívódik a bőrbe és így is megtartja a színét. Aki nem szeret rúzst viselni, vagy mindig lenyalja annak érdemes megpróbálkoznia a tintúrákkal. A tintúrák további érdekessége, hogy nem látszik, mint a rúzs, mert beszívódik, mégis színnel, élettel, fénnyel tölti meg ajkainkat. Textúrája krémes állagú tintúra, mint egy körömlakk. Nagyon könnyen eldolgozható, építhető.

Lulufej

2014. július 21.

Már régóta szerettem volna kipróbálni egy folyékony/krém állagú pirosítót, mert eddig csak por alapúak voltak a készletemben. Erre esett a választásom, mivel láttam, hogy új termék és a kép alapján a színe is nagyon megtetszett. Pár nappal ezelőtt érkezett meg, nyilván azonnal ki is próbáltam és az eddigiek alapján imádom. A termékleírás szerint arca és ajakra egyaránt lehet használni és mivel ez egy tinktúra, beszívódik a bőrbe és megtartja a színét. Na, ez így is van. Arcon nagyon szép és természetes korall-rózsaszín színt eredményez. Nagyon kevés elég belőle: egy-egy vonás az arcra a benne lévő applikátor segítségével, amit aztán jól el kell dolgozni ecsettel (de gondolom az ujjak is megfelelőek erre a célra). Kb. 5 óra után is szépen látszik. A számon is kipróbáltam, de ott nem ragadtatott el az eredmény. Nagyon szépen beissza magát az ajkakba, a színe pedig alkalmazkodik kicsit a szám alapszínéhez, viszont - és ezért adtam csak 4 csillagot - egy pohár víz, vagy néhány perc után el is tűnik a szín sajnos. Arcpírként viszont ajánlom, nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 21.

Hidratálók: Butylene Glycol

Squalane eo 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.