Memo Paris

Ár:   65 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. október 12.

Ár:   65 000 Ft

Megjelenés éve: 2014.

Illatjegyek: boróka, cédrus, fehér pézsma, gyanta, limett, rózsabors, rózsavíz, velúr, vetiverfű, zsálya

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Milka71

2021. február 6.

Szerettem volna érezni a velúrbőr illatát, de nem bújt elő...
Rajtam rózsaillat pézsmás leszáradással. De ha rózsaillatra vágyom, inkább a Delináért fogok nyúlni.
Tartóssága is igen csekély, 2-3 óra múlva eltűnt a bőrömről.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 6.

Szerettem volna érezni a velúrbőr illatát, de nem bújt elő...
Tartóssága is igen csekély, 2-3 óra múlva eltűnt a bőrömről.

noncsi1992

2020. december 3.

Rajtam nagyon szépen érezhető a bőrösség, de csak pont annyira amennyire kell. Nem hivalkodó illat, de egész nap jelen van. Télen- nyáron hordható. Az italian leather már inkább csíkhúzós nagyvad :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

GNóri

2020. szeptember 9.

A bőrös illatok a kedvenceim, így nagyon vártam, hogy kipróbálhassam a Memo Paris Leather illatait. Hát, a bankkártyám megnyugodhat, nem ülök fel a Memo vonatra sem. A French Leather tényleg egy szikrázó, roppanós, energikus, vidám illat, rajtam rózsa és lime - és sajnos ennyi. Az imádott velúrbőr annyira minimális, hogy csak akkor érzem, ha nagyon bele akarom magyarázni-érezni, de ha nem tudnám, hogy milyen illatjegyeket kell várni, biztos nem gondolnám, hogy ez egy velúrbőrös illat szeretne lenni. Nekem sajnos nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

lazolkov

2020. május 13.

A French Leather az új olfaktorikus titkos szuperfegyver, magabiztos érzékiséget sugárzó vajpuha velúrbőr elbűvölő násza a zamatos rózsával, mely a lime-mal és fűszerekkel, zsályával kacérkodva eredményezi ezt a puritán szépségű tündöklő illatot a párizsi naplementében...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 13.

stylo

2020. február 14.

Nagyon jo!!!
Udito, friss, roppano illat. Nem lesz edes, nem lesz savanyu. Laza, vonzo, bohem, de veletlenul sem butuska parfumocske. A hozza tartozo leiras a nerolin annyira talalo, mint meg soha. Nem szoktam igazan komolyan venni a hasonlo impressziokat, es csak elvetve hagyatkozom rajuk, de most azt gondolom, h senki nem tudna jobban leirni azt az eleterzest, amit ez az illat kelt bennem. Szeretem Franciaorszagot, Parizst es a videket. Egyszerre elevenedik meg bennem megannyi emlek. Tetszik es tetszik. Koszonet erte, barki is keszitette!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

Nagyon jo!!!

Alkoholok: Alcohol Denat., t-Butyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, t-Butyl Alcohol, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Cinnamyl Alcohol, Citral, Eugenol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Farnesol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.