Memo Paris

Ár:   $275   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 1.

Ár:   $275

Megjelenés éve: 2016

Illatkategória: virágos-fás-pézsmás

Illatösszetevők: mandarin, narancsvirág, agávé, tubarózsa, ylang-ylang, szantálfa, cédrus, vanília, fehér pézsma

Ár: 57.500Ft , Eladó: balazs12
Állapot: Bontatlan celofános 75ml-es kiszerelés, Helyszín: Budapest III., fizetés: Személyes átvétel elsősorban Budapest III.
Memo Paris 3x minta szett: Marfa, Lalibela és Granada
Ár: 2500 , Eladó: adrienn999
Állapot: kb félig, lsd fotó, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

piroslili

2021. október 11.

Elmentem a Neroliba, hogy megvegyem a Dark Purple-t. Miközben várakoztam, megakadt az üvegen a szemem. Mondom nem számít, megszagolom, a Memo illatokat ismerem és nem fogok beleszeretni.
Hatalmas hiba volt, azóta nem eszem-nem alszom, kell nekem!
Rajtam eszméletlen módon kijön. A kaland után a Zarába mentem, ahol ketten(!!!) állítottak meg, hogy mondjam el, mi van rajtam.
Hatalmas szerelem, következő vásárlásom.
Napközbeni illat, mintha a Blanche erősebb változata lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 11.

Hatalmas hiba volt, azóta nem eszem-nem alszom, kell nekem!
Hatalmas szerelem, következő vásárlásom.
Napközbeni illat, mintha a Blanche erősebb változata lenne.

laracroft

2021. május 25.

Nem érzem túlságosan izgalmas vagy exkluzív illatnak.
Édeskés, gyümölcsös kompozíció, némi kesernyés-zöldes csavarral, ami valójában inkább kommersz gyümölcsös cukorka. Nem tudom, nem értem, hogy nekem honnan jön a málnás keménycukor asszociáció, de jön. Méghozzá a nyári melegben túl sokáig elöl hagyott, kicsit megolvadt, megpunnyadt cukorka. Pedig az jegyek között nincs is málna!
A leszáradása pedig egy nagyon átlagos, jellegtelen, édeskésen virágos illattá szelídül, minimális hatósugárral, és mindössze 3-4 órányi tartóssággal.
Idáig jutottam a véleményezésben, és le is söpörtem a képzeletbeli asztalról, mivel észre se vettem, hogy rajtam maradt - elmentem benne edzeni. Akkor érdekes módon felerősödött, és egy édeskés, púderes, rúzsos illattá alakult. Nálam így sem telitalálat, de azért felpontozom egy picit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

Nem érzem túlságosan izgalmas vagy exkluzív illatnak.

stylo

2020. november 13.

Az elso oraban nagyon izgalmas. Aztan sajnos atalakul egy komfortos, lagy viragos illatta, es elfogy az ereje. Frissiteni kell folyton, hogy erezzem. Kicsit meg is savanyodik. Ez elvesz belole. Mindezekkel egyutt egy nagyon noies, konnyen viselheto parfum, mindenfajta kulonckodes nelkul. Az uveg gyonyoru, de ami meg annal is szebb, az az utazotok. Oszinten szolva, az annyira tetszik, hogy ha elcsabulok vele, az kizarolag emiatt lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 13.

Yeticica

2020. augusztus 19.

Nem tudom mennyire leszek népszerű, de nem is nagyon izgat 😄 Azzal kezdeném, hogy rajtam és az én orromnak ez egy finom, kellemes tubarózsa. Némi édeskés vaníliás alafestessel, de semmi egetrengeto, térdremegtető, ne adj Isten, gyomorforgató sehol. Na most nekem egy ilyen árú niche illathaz altal kiadott, csodálatos csomagolásban orrunk előtt elhúzott mézesmadzagtol en joval többet várok. Tartóssága sem az igazi, bár én nem vagyok mérvadó, mindent felszippant a bőröm (kivéve pár illatot, amik egész nap megorvendeztetnek -- vagy a fekete orchidea eseteben inkabb legöklendeztetnek 🙈).
Két szó: niche parasztvakitas. Sajnálom, de szvsz ez itt bezony annak az egyik legekesebb peldaja. Tanacstalan vagyok csillagugyileg, mert szép illat, jó illat, de ilyesmit 2000 ftos drogerias illatkakrol szoktam nyilatkozni, nem 60ezres nísről! Ilyesli kategoriaban Májköl atyank Majkölje viszi a prímet nálam (Michael Kors csak így egyszerűen).
Egyébként Marfa egy Texas állambeli kicsi porfészek, ahol sok ufo jelenséget eszleltek. Esetleg orosz női utonev, jelentese: tanár. Nem is értem.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Marcsi66

2020. június 19.

Tamarindo jobban tetszik,lehet azt kellett volna megvennem,de ez is szép,csak nem úgy ahogy én vártam .Tubarózsa a mézesmadzag ( Carnal Flower a legjobb amivel találkoztam idáig,öriási a szerelem ami több mint 2 éve lángol) Ez egy csendesebb tűz,simogató kellemes érzet,a biztonság felé húz inkább,de az ízlésem a tubarózsás illatokban nem ez.Azt hiszem szeretni fogják őt mégis,hisz nagyon elegáns krémszín keveredik egy kis zölddel,enyhén édesbe viszi a vanília.A nyitányát kedvelem a legjobban,itt valóban tündököl,tartóssága közepes.frissíteni biztos h kell,,,fiataloknak is jó választás,most 3 csillag,ha esetleg megtartom,akkor lesz majd több.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 19.

szeliger

2020. február 14.

Az aktuális kedvenc és minél többet van rajtam, annál jobban élvezem. Kifújáskor dominál a narancsvirág, édes citrusos illat robban a levegőben. Aztán szépen minden a helyére kerül, krémes, pézsmás alapon illatoznak a fehér virágok. Az illat pulzál, vibrál, végig nagyon intenzív és játékos. A tartósság nagyon jó, kiválóan tartja magát reggeltől estig, csak én nagyon szeretem a nyitányát is, ezért délben és délután is megengedek magamnak egy frissítést. A jó hír, hogy kapható 10 ml utazó kiszerelésben is, mégpedig nagyon elegantos csomagolásban. Van ugye a külső, aranyszínű, szemes papírborító, aztán egy barna, masszív kartondoboz arany felirattal, aztán egy kis homokszínű szütyő, aranyszínű, széles selyemzsinórral és arany M betű felirattal. Love.
Fogalmam nincs egyébként, hogy milyen az agave illata, pedig láttam már agavét virágozni, csak éppenséggel a virág több méterrel a fejem felett volt. Azt tudtátok, hogy sokáig, évtizedekig kell várni az agave virágzására, majd ha végre virágzik, akkor a növény elpusztul?

Akkor most egy kicsit az utazótokról is, mert megér pár mondatot. Valahol ebben a tokban van a közös halmaza az én szépségről való elképzelésemnek és a valóságnak. Csúcsdesign, pontosan simul a kézbe, gyönyörűen lekerekített, a hátoldalán a bőrvarrás finoman és alaposan kidolgozott. A fehér színű bőrön arany minta, kék szem, a fémes részek fénylő aranyként csillognak. A parfümériában rábólintottak, hogy a 10 ml utazóparfümök beleférnek, de sajnos csak a Memo parfümjei. Én ugyanis készültem, és nem voltam rest megpróbálni, hogy más parfümházak utazóival kompatibilis-e? Lehet kikacagni, hogy az egész úgy bolondság, ahogy van, már miért menne bele másik parfüm, de ez a kis darab még akkor is igen drága móka lenne, ha mást is bele lehetne tenni. Szóval az MFK ducibb és alacsonyabb, a Creed nagyjából ugyanolyan magas, de a hasánál szorulni kezd, nem megy tovább (zárójelben: az Avon pedig jóval nagyobb). Marad az, hogy képről megnézegetem, meg ha még majd arra járok és lesz még belőle, akkor a parfümériában kézbe is fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 14.

melike_0817

2020. február 8.

Az első tubarózsás illat, amivel nem csak hogy ki tudtam békülni a sorozatos kudarcok ellenére, de nagyon tetszik is végre! Az illat nyitányában van valami számomra kellemetlen és szúrós, de ennek mértéke egyre tűrhetőbb lett, minél többet próbálgattam a mintámat. Amikor ez a szúrósság elmúlik, egy olyan krémes, kellően és nem émelyítően édes tubarózsás illatot kapunk - amit az én orrom szerint vanília (szintén a tiszta, és nem a cukros változat) és az ylang-ylang kísérnek - amely végtelenül nőies, romantikus és kifinomult illat. Azért különleges ez számomra, mert eddig soha nem tudtak lenyűgözni a virágos illatok, vagy nagyon nyanyás volt amit próbáltam, vagy egyenesen büdös és értelmezhetetlen számomra (sokszor egyetlen oda nem illő akkord miatt), de ez nagyon különleges illat! Szolid, nőies, de azért mégsem az a szimpla jó kislányos illat, talán a mélysége vagy összetettsége miatt mondom ezt, de úgy gondolom, ez az illat anélkül sugall vonzerőt, szexisséget a viselőjének, hogy az nagyon nyilvánvaló lenne, mivel egyáltalán nem "próbálkozik": nem kihívó, nem megy el a végletekig valamilyen irányba, nem erőszakos - egyszerű koncepciót követ remekül megalkotott és kiegyensúlyozott illatjegyekkel, ebben az összetettségben rejlik a különlegessége.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 8.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Ionone, Limonene, Linalool, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Citronellol, Benzyl Benzoate, Benzyl Alcohol, Citral, Cinnamal, Benzyl Cinnamate, Cinnamyl Alcohol, Isoeugenol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.