Mercedes-Benz

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Marionnaud, Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cocco, az összetevőket feltöltötte: zoszt, Módosítva: 2019. április 16.

Ár:   11 500 Ft
Lelőhely:   Marionnaud, Müller

Illatcsalád: chypre - fás

Fejjegyek: bergamot, feketeribizli

Szívjegyek: alma, menta

Alapjegyek: ambroxan, pacsuli, pézsma

Ár: 1000 Ft, 1600 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Cocco

2019. március 6.

Ő egy újabb Aventus inspirálta illat, az eredeti árának majdnem egy tizedéért. A parfümőr a nem kispályás Olivier Cresp.
Igazából már tavaly óta szaglászgatom, de még nem vettem meg, viszont tervben van. Engem személy szerint soha nem győzött meg annyira az Aventus, hogy kifizessem a 100-asat. Az egyik közeli barátomat viszont igen, ő a 3. üveget fújja most szerintem, szóval ismerem eléggé az illatát. Meg lettem többször "fürdetve benne" :D, hogy na majd most, de nekem kerek perec nem ér majdnem 100K-t az az illat és pont. Annak ellenére, hogy nagyon jó illatnak tartom.
És akkor itt van ez a Select srác. Kifújás után az ananász helyett itt fekete ribizli van a fejjegyek között, így hajszállal más, de nagyon nagyon hasonlít. Jelen van a füstösség is és az is nagyon hasonló. Almát, mentát és pézsmát érzek még erősen, illetve bergamottot.. Az összetevők minőségét illetően mindenképpen hangsúlyoznám, hogy azért nem egy ligában játszanak. Azt viszont nem tudom mondani, hogy a Mercedes bántóan szintetikus lenne.
És akkor a legnagyobb hibái: elég hamar elillan (kb 2 óra amíg terjeszkedik rendesen és kb 4-5 óra után eltűnik teljesen). A hatótáv is inkább visszafogott, de rossznak nem mondanám. Viszont egész évben fújható ez is, rövidnadrághoz, de öltönyhöz is passzol. Ha össze kéne foglalnom azt mondanám hardcore Aventus fanokat ez sem fog kielégíteni, meg se próbálják. De aki már Club De Nuit-ig elment megpróbálhatja, mert ez árban még annak is a fele. Én úgy gondolom ez egy remek illat, ami néhol nem 100 százalékban természetes és nem a legtartósabb, de a jelenlegi ár érték arány nagyon jó. Ha az eredeti illatot nem ismerném, akkor is azt gondolnám, hogy ez kellemes és érdekes. Hamarosan night verzió is érkezik belőle.Próbáljátok ki.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.