Meridol

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. június 16.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Ínyvédelem, kíméletes fehérítés, mindennapi szájápolásra.Küzd az ínygyulladás kialakulása ellen és a természetesen fehér fogakért.Tudományos hatékonysága igazolt,balzsam az ínyre.

A baktériumok gyakran telepednek meg az íny szélén, és ezáltal az ínygyulladás fő okozóivá válnak. Ez sokszor párosul fogelszíneződéssel is.
A Meridol Gentle White fogkrém azonnal küzd az ínygyulladás kialakulása ellen, nem csupán a tüneteket kezeli.
A nyugtató formula hatékony és lágy mint egy balzsam, az egészséges és tiszta fogakért és ínyért. Helyreállítja a fogak természetes fehérségét, és segít eltávolítani a felszíni elszíneződéseket.

Segít védelmet nyújtani:
- az ínygyulladás
- az ínyvérzés
- az ínysorvadás
- a fogágybetegség
- a lepedék felhalmozódás és a fogszuvasodás
- a felszíni elszíneződések ellen.

oanita55

2019. július 7.

Nagyon sokat segített a vérző és érzékeny fogínyemen, a szájvízével együtt használom és teljesen elmúlt a fogínyvérzésem. Annyi, hogy fehérítő hatását nem vettem észre, viszont ettől függetlenül tényleg egy nagyon jó fogkrém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 7.

senskin

2019. május 20.

Hogy én még nem véleményeztem? Nekem nagyon is bevált az érzékeny fogaimra, a fognyaki érzékenységen is segített. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 20.

napocska32

2019. február 7.

Évek óta ez az egyetlen fogkrém, a kedvencem lett, amit használni tudtam, sok félét próbáltam már, mert nem bírom a mentolos dolgokat. Nagyon szerettem, kellemesen mentolos íze volt, finom medvecukor illata, mégis jól tisztított, és enyhén friss leheletet adott. Mióta megváltoztatták az összetételét csalódnom kellett benne, erős eukaliptuszos íze lett, hányingert keltő, és kimarja az ínyt is. Többet sose!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

kiralykislany

2018. február 2.

Amióta ezt használom, érzékenyek lettek a fogaim a hidegre, illetve az ínyem is begyulladt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 2.

kvitta.girl

2016. január 18.

Sose vérzett az ínyem, viszont így második trimeszterbe terhesség alatt sajnos nagyon megszenvedem vele, nem elég hogy minden fogmosáskor vérzik de még napközbe is fájdogál sokszor így keresnem kellett erre egy fogkrémet ami nem sós ízű és jó ínygyulladásra és nekem ez a termékcsalád segített a problémát enyhíteni, még ha megszüntetni nem is.
Íze is kellemes borsmentás, és valóban nyugtatja az ínyt, valahol még vérezget olykor-olykor de fogdokim mindig mondja olyankor súroljam határozottan azt a területet, mert csak az fog segíteni a baktériumoknak felszabadulni,így ez a termék és ez a módszer nagyon sokat segített.
Ajánlom ezt a termékcsaládot azoknak akik nem bírják a paradontox sós ízét ( férjem például bírja és neki az is segített az ínyvérzésen).
Fehérítés részéről nem tudok nyilatkozni, nem vettem észre, de hosszantartó friss leheletet ad a borsmenta íz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

Állati eredetű összetevő, egész pontosan az olvasztott marhafaggyúból származik. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és antisztatikus hatású összetevő. Az összetevővel elsősorban fogkrémekben találkozhatunk.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!