Mesotica

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Fanni85, az összetevőket feltöltötte: Leti01, Módosítva: 2021. február 25.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Mesotica Active Clean Gel arclemosója nagyon gyengéd tensideket tartalmaz, így nem szárítja túl a bőrt. A benne lévő Panthenolnak, Sodium PCA-nak és bőrazonos zsírsavaknak köszönhetően azonnal kiegyensúlyozza a bőrfelszín emulzióját. Hatásukra a bőr tapintásra selymesen puha, hidratált, megfelelően fel lesz készítve a további bőrápolásra.Szemvidítófű tartalma hajszálér összehúzó hatású, így nyugtatja az érzékeny bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

biondi

2022. május 25.

Szerintem ez a legjobb arclemosó, amit eddig próbáltam! Nagyon szép tiszta, egységes bőrképet eredményez, amióta használom, és árban is nagyon jó. Sokáig elég, egy-két pumpálás elég egy lemosáshoz, de alapozót, sminket azért letörlöm egy krémes, natúr lemosóval előtte. Nagyon szeretem, és nagyon örülök, hogy végre megtaláltam a legjobb lemosót! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

LadyBianka

2022. január 28.

Drága kozmetikusomtól kaptam karácsonyra, előtte nem ismertem a márkát!
Az illata nagyon finom, púderes-citrusos, tiszta. Az állaga kicsit híg, de teljesen jól kezelhető. Csak reggel használom, este más a rutinom, oda már sok lenne 3. lemosónak. ELtávolítja az esti krémmaradékot, hidratál, nem húzódik utána a bőröm, puhává varázsolja. Engem teljesen meggyőzött, nagyon szeretem.
Egyetlen zavaró tényező, hogy a pumpájaba beleszárad a termék, így van, hogy nehezen/spirccelve jön az adag, de ezért pontot le nem vonok.
Fokozatosan tervezen több termékét is kipróbálni a Mesotica-nak, izgatottan várom!!
5 csillag

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 28.

Drága kozmetikusomtól kaptam karácsonyra, előtte nem ismertem a márkát!
5 csillag

hajkedvelo

2021. október 27.

A kozmetikusom ajánlotta így tőle meg is rendeltem, nagy kedvenc lett! Előtte a PC habzó lemosóját használtam, ez annál 100x jobb az ár töredékéért. Gyengéd, nem csípi a kontaktlencsés szemem, de alaposan tisztít, nekem a szemsminket is gond nélkül lehozza. Nem habzik de engem nem zavar, kellemes használni. Nagyon praktikus a pumpás kiszerelés, sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 27.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Sodium PCA, Honey
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid