Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2017. július 20.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegy: vizes jegyek, bors, mandarin

Szívjegy: vizililiom, virginiai cédrus

Alapjegy: szantálfa, pacsuli, ámbra

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Khyira

2021. szeptember 5.

A paromnak hozta a Mikulás ugy egy evvel ezelott, mert bementünk valamelyik drogériában, es azt mondta, régen volt egy baromi jo parfumje, es ez emlékezteti ra a leginkabb. Hat bevallom töredelmesen, hogy ez az illat engem akkor nem nyűgözött le. Sot, ereztem mar hasonlot, mas férfiakon es rajtuk sem tetszett, mert olyan edes .. olyan nem is tudom milyen, egyszeruen ez a típusú illat nem tetszik es nyaff. Aztan csak megvettem, odaadtam ajandekba es szep lassan elkezdtünk barátkozni egymással. S parom nem az a locsolos tipus, csak harom fujast enged meg maganak, azonban az a harom fujas eleg volt ahhoz, hogy megszeressem. Valami hihetetlenül jol mukodik a borevel!! Annyira rasimul, mint egy masodik bor, es teljesen eggyé válik vele, hogy egyszer csak azon kaptam magam, hogy nem tudok betelni az illattal es nem tudom abbahagyni a parom illatolasat. Es a legjobb h a reggeli ölelése sokaig velem marad, mert ez a kis galád ez bekuszik az orromba es nem ereszt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 5.

Burya

2021. augusztus 18.

Bevallom, én nő létemre ezt magamnak vettem. Eleinte a női verzióval szemeztem, de aztán kifújtam ezt és el is dőlt a dolog. Nagyon hasonlít a női verzióra, annyi különbséggel, hogy ez kevésbé édes, kicsit citrusosabb és sokkal fásabb, ami nekem nagyon tetszik. Szívesen fújom napközben is, vagy fürdés után elalváshoz. Szerintem simán elmegy uniszex illatnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 18.

Berill23

2020. november 29.

Az illata nagyon jó lenne,de a tartóssága katasztrófa.
A párom magára fújja és 10 perc múlva már nem érezni sajnos. Kár érte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 29.

Az illata nagyon jó lenne,de a tartóssága katasztrófa.
A párom magára fújja és 10 perc múlva már nem érezni sajnos. Kár érte.

Rannek111

2020. szeptember 26.

Legelső parfümjeim között volt :) Így már vicces visszagondolni, de most vettem egy üveggel, mert az ára se drága. Most már reformulálták egy kicsit azt érezni rajta, már nem annyira szintetikus a bors illat benne(régen nagyon az volt). Nekem tetszik, nyilván ne várjon senki tőle komolyat, de olcsó is. Tiniknek szerintem jó :) Első parfümnek is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

biju94

2019. március 2.

Barátom ezt használja és rajta nagyon-nagyon jól működik. Imádom rajta szaglászni, ad valami pluszt neki ez az illat, leginkább ellenállhatatlan vonzerőt, szexis magabiztosságot (Amik egyébként is megvannak neki, de ez a parfüm csak felerősíti ezeket a tulajdonságokat). az illat maga szexis fiatalos, valahogy 40 fölött már nem tudnám elképzelni, hogy működne.
A tartósságával meg egyáltalán nincs baj sőt, egész nap érződik a bőrén/pólóján.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

edinalencses

2019. január 4.

A párom illata, szantálfa és ámbra érezhető a legjobban rajta és eléggé tartós véleménye szerint. Szerintem férfias, mégsem az ami a tipikus férfi parfümökre jellemző lenne. Nem sportos, nem gyümölcsös/citrusos. Egy szóval egyedi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Anheszenamon

2018. július 4.

Imádom ezt az illatot a férjemen. Férfias, vonzó, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Imádom ezt az illatot a férjemen. Férfias, vonzó, tartós.

born86

2018. május 29.

Hm.....Mennyi pozitív értékelés,,,hát akkor én leszek az első aki lehúzza sajnos...
Férjem használt el belőle egy üveggel ,de többet nem veszem újra ,egyszerűen a hatósugara a nullával egyenlő rajta és a tartóssága is kiábrándító .
Lehet a férjem bőrével van a gond ,egy szóval se mondom.
Az illata amúgy szerintem egy nagyon jó kis hétköznapi illat.Kár hogy nálunk nem vállt be ,így 3 csillagot adok neki az üvegért mert szerintem nagyon férfias ,szép .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Lehet a férjem bőrével van a gond ,egy szóval se mondom.

unicornlady

2018. május 8.

Hmm..vagy inkább khm. :$ Ez a parfüm nálam afrodiziákum!
Egy tini szerelem,(talán inkább futó amour)alkalmával ismertem meg. Azóta sok év eltelt,utoljára már a férjemnek vettem ajándékba. Egyszerűen nem bírtam kimászni a nyakából ha be volt fújva vele.
Fiúk,pasik,férfiak! Vegyétek és locsoljátok ha a hódítás a cél! :D Engem megvett kilóra :$
Tartós illat, a férjem nem az az újrafújós típus,egyszer használja fürdés után,de ez az illat egész nap körüllengi,sőt még a levetett pólói nyakán is ezt szimatoltam ha épp nem volt itthon. Addiktív!
Női párja tesztelése tervben van,csak most sok előtte a kívánságlistás,de majd jön a vélemény arról is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Hmm..vagy inkább khm. :$ Ez a parfüm nálam afrodiziákum!

radioaktiva

2018. május 6.

Megjelenése első pillanatától tetszik, a női párjával együtt, de valahogy egyik sem került még haza, egészen mostanáig. A fiam most megvette magának én meg boldogan szaglászom :) Tény, hogy valóban nem túl tartós, de azért az árért, amibe kerül nem is várunk többet. Úgyhogy emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 6.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.