Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Laci, Módosítva: 2017. július 20.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegy: vizes jegyek, bors, mandarin

Szívjegy: vizililiom, virginiai cédrus

Alapjegy: szantálfa, pacsuli, ámbra

Ár: 3000Ft , Eladó: fruzzs
Állapot: vadonatúj, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Bp, foxpost/postán maradó
Ár: 1500+pk , Eladó: Nettuska
Állapot: Használt 30/12-13ml, Helyszín: --, fizetés: Előreutalás után posta

biju94

2019. március 2.

Barátom ezt használja és rajta nagyon-nagyon jól működik. Imádom rajta szaglászni, ad valami pluszt neki ez az illat, leginkább ellenállhatatlan vonzerőt, szexis magabiztosságot (Amik egyébként is megvannak neki, de ez a parfüm csak felerősíti ezeket a tulajdonságokat). az illat maga szexis fiatalos, valahogy 40 fölött már nem tudnám elképzelni, hogy működne.
A tartósságával meg egyáltalán nincs baj sőt, egész nap érződik a bőrén/pólóján.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 2.

edinalencses

2019. január 4.

A párom illata, szantálfa és ámbra érezhető a legjobban rajta és eléggé tartós véleménye szerint. Szerintem férfias, mégsem az ami a tipikus férfi parfümökre jellemző lenne. Nem sportos, nem gyümölcsös/citrusos. Egy szóval egyedi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 4.

Anheszenamon

2018. július 4.

Imádom ezt az illatot a férjemen. Férfias, vonzó, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 4.

Imádom ezt az illatot a férjemen. Férfias, vonzó, tartós.

born86

2018. május 29.

Hm.....Mennyi pozitív értékelés,,,hát akkor én leszek az első aki lehúzza sajnos...
Férjem használt el belőle egy üveggel ,de többet nem veszem újra ,egyszerűen a hatósugara a nullával egyenlő rajta és a tartóssága is kiábrándító .
Lehet a férjem bőrével van a gond ,egy szóval se mondom.
Az illata amúgy szerintem egy nagyon jó kis hétköznapi illat.Kár hogy nálunk nem vállt be ,így 3 csillagot adok neki az üvegért mert szerintem nagyon férfias ,szép .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

Lehet a férjem bőrével van a gond ,egy szóval se mondom.

unicornlady

2018. május 8.

Hmm..vagy inkább khm. :$ Ez a parfüm nálam afrodiziákum!
Egy tini szerelem,(talán inkább futó amour)alkalmával ismertem meg. Azóta sok év eltelt,utoljára már a férjemnek vettem ajándékba. Egyszerűen nem bírtam kimászni a nyakából ha be volt fújva vele.
Fiúk,pasik,férfiak! Vegyétek és locsoljátok ha a hódítás a cél! :D Engem megvett kilóra :$
Tartós illat, a férjem nem az az újrafújós típus,egyszer használja fürdés után,de ez az illat egész nap körüllengi,sőt még a levetett pólói nyakán is ezt szimatoltam ha épp nem volt itthon. Addiktív!
Női párja tesztelése tervben van,csak most sok előtte a kívánságlistás,de majd jön a vélemény arról is :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Hmm..vagy inkább khm. :$ Ez a parfüm nálam afrodiziákum!

radioaktiva

2018. május 6.

Megjelenése első pillanatától tetszik, a női párjával együtt, de valahogy egyik sem került még haza, egészen mostanáig. A fiam most megvette magának én meg boldogan szaglászom :) Tény, hogy valóban nem túl tartós, de azért az árért, amibe kerül nem is várunk többet. Úgyhogy emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. május 6.

Waldez

2018. április 20.

Nem nevezném magam szakértőnek, de mániám a parfümök gyűjtése, és tesztelése, hogy miként reagálnak rájuk az emberek(leginkább a hölgyek :D ) Valahogy, a tartóssága miatt nem tartozik a kedvenc parfümjeim közé, az illatával meg vagyok elégedve, de nálam a "jó de semmi extra" kategória ( talán túlságosan az egyedi parfümök felé hajlok) AZONBAN ez az az illat amit kivétel nélkül dicséretet kap azoktól a hölgyektől akikhez kicsit "közelebb" kerülök.. Igazi beindító kategória, amennyiben tartósabb lenne simán adnék rá 5 csillagot, de elég sokat kell pacsálni magunkra, hogy nonstop érezhető legyen..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 20.

bugeyes

2017. december 12.

A férjem egyik kedvenc illata, én is szeretem rajta, kicsit fűszeresnek hat a bőrén. Ő is hétköznapokon viseli leginkább, de mivel annyira nem karakteres, 4*.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

buzavirag

2017. december 3.

Párom szereti nagyon (én is), mindig visszatér hozzá. Ha van valamilyen alkalom, akkor ez egy olyan ajándék amit fix, hogy kap tőlem. Én nem kategorizálnám be ezt az illatot tini-fiú illatnak, szerintem minden korosztályhoz passzol, egy kellemes hétköznap hordható illat.
A tartóssága nem az igazi, nap végére kicsit veszít önmagából, ezért 1* mínusz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 3.

A tartóssága nem az igazi, nap végére kicsit veszít önmagából, ezért 1* mínusz.

Adam0108

2017. június 19.

18-20éves koromig szerintem vagy 10 30ml üvegcse elfogyott ..:) nagyon szerettem , rajtam nemvolt annyira tartós 2-3ora alatt szétesett az egész ,valószinü ezért is fogytak rendesen nálam :) nemrég megszaglásztam de valahogy unalmas illat jött vissza már nem nekem való . Árba viszont ottvan a szeren ,én hollandiába élek itt 5-10€ ért megy a 30ml kiszerelés :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.