Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vanillacaramella.sweet, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád:virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők:narancs, alma, görögdinnye, guava, rózsa, fehér fás jegyek, pézsma, borostyán

Foglalt! Mexx Energizing Woman ~ 3300Ft
Ár: 3300Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz
Mexx Energizing Woman ~ 30ml
Ár: 6000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás / készpénz

senskin

2017. június 4.

Gyümölcsös, energikus illat. Az Ice touch után az egyetlen MEXX ami kellemes és finom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 4.

pomme

2015. november 26.

Az elején éles, szúrós citromos vodka szaga van, majd friss narancsos-gyümölcsös trópusi illat lesz. Kb fél óra után pedig egy egészen fáradt, puha, meleg és tompa púderes illattá válik, ami minden, csak nem energikus. Először azt hittem, hogy egy jó kis nyári illatot találtam, de ez nekem inkább őszi-téli, pulcsiba bújós lett. Nem rossz, csak éles a váltás. A tartóssága nem valami jó, de nem is vártam tőle. A rózsát nem szeretem a parfümökben általában, ebben viszont egyáltalán nem zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

Zsildom

2015. április 16.

A görögdinnye, alma, narancs koktél kezdet miatt érdekelt, amit szeretek úgy általában, úgyhogy merészen rögtön magamon próbáltam ki. Juhuhuhúúúú, de rettenetes, büdös, szúrós szaggal rohangáltam órákig. Majd egyszer csak egy rendkívül kellemes, üde, számomra meghatározhatatlan narancsos, virágos felhővé változott át. Eszméletlen tartós, ez biztos. Hogy milyen az illata... Rejtély maradt, mert nem gondolom, hogy a tervező azt a viccet álmodta meg, ahogy rajtam viselkedett. Legyen négy csillag, mert elhiszem, hogy más bőrén lehet szép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 16.

Viky91

2014. december 21.

Nagyon kellemetlennek találtam az "illatát" Semmi pénzért nem használnám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 21.

Nagyon kellemetlennek találtam az "illatát" Semmi pénzért nem használnám.

nta2

2014. szeptember 17.

Nagyon jó hétköznapi illat, könnyű, friss, gyümölcsös, egy kis csavarral. Megfelelő egyéniséghez illik csak, az én esetemben pl. párom nem is engedi hogy mással kísérletezzek, csak ezzel és hasonló citrusos illatokkal. Nem az a lényeg mi mit érzünk (egy jó illatot bizonyos idő eltelte után nem is szabad éreznünk, de ha mégis, akkor túl sokat fújtunk), hanem más mit érez rajtunk! nagy a különbség! És tartós: ha reggel fújtad be magad, este vedd le a ruhád és szagold meg! Azon érezni fogod az illatát, amit magadon nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

bogibooo

2014. június 11.

Megvettem, nagyon kapkodva, de bízva a márkában. Sajnos csalódtam. Nem tudom leírni milyen illatot érzek amikor magamra fújom..mintha egy egy befejezetlen "kreáció" lenne. Még kommersznek sem tudom mondani, egyszerűen szinte nem is érzek illatot. Ilyen még sosem fordult elő vele...fucsa.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 11.

geszter

2014. április 26.

2014. januárban vettem. Bedőltem a reklámnak, és első szaglásra kellemes, gyümölcsösnek tűnt. Akciós is volt, és fellelkesedtem, hogy az ára töredéke az eddigi illataimnak, hát megvettem első felindulásból.

Kár volt, bőrön nem működött: a kellemes első percek után bebüdösödik. Megszűnik a könnyedsége tömény és édes lesz, a narancs teljesen eltűnik, és valami semmihez sem hasonlítható szintetikus szag jelenik meg. Nem tetszik.
A párom szerint ez inkább olyan kamaszlányos első parfüm, mintsem felnőtt nőé.
A reklámfilm viszont isteni még mindig!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 26.

A párom szerint ez inkább olyan kamaszlányos első parfüm, mintsem felnőtt nőé.
A reklámfilm viszont isteni még mindig!

meaviolet

2014. február 1.

A gyümölcsössége tetszik, viszont sok idő elteltével van benne valami olyan mellékillat, ami miatt teljesen taszítóvá válik végül.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 1.

Babooca

2014. január 9.

2013.09.08.
Szerintem nagyon kis kellemes, gyümölcsös és tartós illat. A Black Woman után ez az első olyan illat a Mexxtől, amit szívesen viselnék.

2014.01.09.
Nem, nem és nem. Nem tartós, túl édes és karcol. Nem viselném szívesen.. A 4-5. tesztfújás után teljesen meguntam, és jellegtelenné vált. Kedves nagyon nem szereti ha tesztelésből is akár felfújom, szinte menekül... Nem tartós (ez esetben szerencsére). A mai cukorkaőrület kedvelőinek biztosan tetszeni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 9.

2013.09.08.

2014.01.09.

Doorci

2013. december 29.

Imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Imádom :)

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.