Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. február 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatösszetevők: golgotavirág, szerecsendió, koriander, borostyán

csakmoni

2017. szeptember 2.

A fiam választotta,első parfümnek tizenhat évesen. Nagyon szerettem rajta. Sajnos nem tartós, de tőlem akkor is megkapja az öt pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Sebi

2017. szeptember 2.

Feleségemtől kaptam egy üveggel. Nekem kicsit édes az illata, és nem túl férfias. Ettől függetlenül szerettem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Carlito

2017. június 6.

Nem rossz.csak azt nem értem ha Fresh nevet miért kapta ?!.....inkább édes mint friss...az ára miatt 3 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Linda0222

2015. március 27.

Szeretem a páromon ezt az illatot sztem ez a válozat tartósabb, mint a női.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 27.

Szeretem a páromon ezt az illatot sztem ez a válozat tartósabb, mint a női.

nyarigabi

2014. augusztus 29.

Könnyű, friss illat, kevés "maszkulin" vonással, nem elegáns, de hétköznapokra farmeres-pólós srácoknak 40 alatt jól állhat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 29.

Dayanara

2013. december 1.

Kíváncsiságból fújtam magamra, azt hittem valami extra férfias illat lesz (amivel nőként emberek között kicsit "bajban" leszek a nap folyamán), de kellemes meglepetés ért, mert nagyon finom, édeskés, gyümölcsös, egy leheletnyi férfias hatással.
A leírás alapján (meg egyébként is) ez elég meglepő, de direkt fel is írtam a nevét az illatcsíkra és magamra is fújtam és az üveget is jól megnéztem stb. És elvileg a teszternek kikiáltott parfümmel is minden rendben volt. Na mindegy.
Az illat egész finomnak tűnt, talán kissé narancsos-gyümölcsös is, mégsem az a citrusos vonal, hanem édeskés (de épp csak annyira, hogy kellemes viselet legyen, nem émelyítően). Talán ez is megfelelő télre és nyárra is. Lehet, hogy egyszer végül még meg fogom venni, de az biztos, hogy később majd újra tesztelem, mert tényleg kissé meglepő, kellemes illat. Mintha nagyon kis mértékben virágos is lenne, nem tudom, lehet a golgotavirágot éreztem ennyire gyümölcsösnek? :D
Természetesen férfiaknak is tudom ajánlani, én kifejezetten szeretem, ha szeretnek/mernek olyan illatokat viselni, amik nem az "übermacsó" vonalba tartoznak, hanem finomak és kicsit lágyabbak.
A tartóssága sajnos nem kiemelkedő, rajtam kicsivel az átlagos alatt teljesített ezen a téren. De az illata miatt mindenképp lecsapok majd rá újra, kíváncsi vagyok, akkor is ugyanilyen lesz-e. Ami egyébként nekem megint csak egy hétköznapokra való illat lenne, talán annyi benne a csavar, hogy édeskés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 1.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lila színű.