Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: veronika21, Módosítva: 2012. január 14.

Kiszerelés:   15 ml, 30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: fás-aromás (mandarin, narancs, vizililliom, cédrus)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

musicallover888

2022. augusztus 15.

Sok évvel ezelőtt használtam, és elképesztően kellemes illata volt, nagyon szerettem, mindennapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 15.

nora.szorenyi

2020. december 11.

Számomra ez a parfüm az alap. Már többször tértem vissza az illatához, friss, finom, nőies. Ár-érték arányban is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Dori1976

2020. június 18.

Egyszer éreztem valakin ezt az illatot, és annyira tetszett, hogy hiába volt ismeretlen megkérdeztem, hogy mit használ. Aztán közel 10 év múlva vettem is egyet. Nem bántam meg, de rajtam semmi különös, nyári friss illat, nem túl tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 18.

SanniElf

2019. augusztus 8.

Ez számomra A Parfüm!
Az illata karakteres, frissítő és nőies. Amikor ezt fújom magamra, mindig ad egy kis önbizalomlöketet! Nagyon szeretem a mindennapokra használni, megunhatatlan.
A tartósság terén is az élvonalban van, főleg ha az árát tekintjük, még a nap végén is érzem azokon a területeken, ahol befújtam vele magam, még ha nem is leng teljesen körül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Ez számomra A Parfüm!

ocseszter

2018. október 12.

Nagyon jó áron lehet hozzájutni és nagyon kellemes illat. Nagyon szeretném, hogy ez legyen az én illatom, mert nagyon szeretem az illatát, de sajnos rajtam nem tart ki elég ideig. Maximujm fél óra és elillan, persze az is lehet, hogy csak az én orrom szokja meg nagyon hamar, de kétlem. Sajnálom, hogy nem vált be, pedig nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

wildrose

2018. május 5.

Nagyon könnyű, friss, nyári illat, hétköznapra tökéletes. 3-4 órán át érezni, szerintem ez így rendben is van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 5.

findingdory

2018. február 11.

Nálam ez az ILLAT! Nagyon friss, könnyed, fiatalos. Imádom! Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

buzavirag

2017. november 26.

Kb. másfél hónapja szagoltam meg először a boltban, akkor fújtam is a csuklómra, aznap nem győztem szaglászni. Akkor a rossmannban 1600ért volt féláron a 15ml, és megbántam, hogy nem vettem meg. Viszont most a karácsonyi akciózások miatt ismét féláron kapható, hat persze, hogy megvettem! 😀 Egy mindennapi illatnak tökéletes, különleges alkalmakra más jellegűt szeretek magamra fújni. Rajtam viszonylag tartós, enyhén edeskesnek mondható, de nagyon könnyű finom illat. Ez a 15ml hamar el fog fogyni.
Egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

Egyszerűen imádom!

jnka

2017. július 27.

Szeretem, friss illat. Egyébként is a könnyed illatokat kedvelem. Viszont nem túl tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 27.

Erina

2017. július 3.

Ismeretlenül cseréltem itt az oldalon, de most jól sült el 😊 Tökéletesen passzol ehhez a nagy nyári forróság hoz, amióta megvan, szinte csak ezt használom. Kellemes, frissítő, üde illat, kényelmes, táska barát kis üvegben. Ha elfogy, biztosan újra veszem. Tartóssága lehetne kicsit jobb, de mivel nem horror áron adják, és két fújás elég belőle, így teljesen megéri. 😉

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Más néven Uvinul A. Új generációs, szintetikus kémiai fényvédő, mely az UVA-sugarak ellen nyújt védelmet (a csúcsa a 350nm-es régióban van, viszont védelmet nyújt a 320-340 nm-es területen is). Viszonylag nagy stabilitású és kiválóan kompatibilis más fényvédő- és kozmetikai összetevőkkel is. Jelenleg az FDA által nem jóváhagyott fényvédő szer az Egyesült Államokban.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.