Mexx

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Danina9592, az összetevőket feltöltötte: LathatatlanOzike, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Kiadás éve: 2016

Fejjegy: körte, barack, szeder

Szívjegy: tubarózsa, gardénia, jázmin

Alapjegy: szantálfa, cédrus, vanília

wildrose

2019. október 5.

Kifújáskor üde barackos, aztán krémes gardéniás, leszáradáskor pedig meleg vaníliás egy pici friss cédrussal. Könnyed, hétköznapi illat, közepesen intenzív és közepesen tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 5.

k.boglarka

2018. december 1.

Illata kellemes nyárias, viszont egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Illata kellemes nyárias, viszont egyáltalán nem tartós.

NikolettaP

2018. július 11.

Nagyon szeretem, kellemes virágos, gyümis, nőies illat 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Nagyon szeretem, kellemes virágos, gyümis, nőies illat 😊

Mimik

2017. szeptember 23.

Nagyon szeretem a Mexx illatokat ezért ezt is kipróbáltam. Édesebb/gyümölcsösebb mint amihez hozzászoktam, de nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

Feketemacska

2017. július 1.

Könnyed nyári illat. Kellemes viselet meleg időben is. Szeretem magamon, csak úgy érzem hamar elmegy az illata és ezért többet fújok, hamar elfogy az üveg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

Deep1982

2017. február 13.

Cseréltem egy másik oldalon.
Szeder illatom van tőle,de tetszik :)
Lehetne kicsit tartósabb ezért csak 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Cseréltem egy másik oldalon.
Szeder illatom van tőle,de tetszik :)
Lehetne kicsit tartósabb ezért csak 4*

Gina19

2017. február 11.

A DM-ben most akciós egy csomó parfüm, köztük ez is. Egy csomót végigszaglásztam, de egyik se jött be igazán, sajna nagyon válogatós vagyok parfümök terén. De ez... WOW! Rögtön felcsillant a szemem, ahogy megszaglásztam, jó gyümis, talán a barackot érzem ki belőle leginkább. Viszont sajna nem túl tartós, pedig amúgy a legnagyobb kedvencem lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

senskin

2016. december 13.

Sajnos nekem ő sem jött be, hiába is akartam egy MEXX-et magamnak. Az a kedvesség és báj,csak közepesre tornászta fel magát nálam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Danina9592

2016. szeptember 2.

A Müllerben láttam meg a legújabb Mexx párost, és nagyon kíváncsi voltam rá, mert mindig is imádtam a Mexx illatokat. Ez most sincs másképp, könnyed, sportos, virágos, hétköznapokra való egyszerű de nagyszerű illatocska. Várom, hogy webshopokban jó áron hozzájuthassak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 2.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lila színű.

Színező anyag. (Piros)