Mexx

Ár:   3 910 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Barabell, az összetevőket feltöltötte: Lexy00, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Ár:   3 910 Ft
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Friss és szexis illat, mely az őszinte városi nőknek készült, akik meg akakrják mutatni valódi énjüket és készek engedni a pillanat csábításának.

Melani79

2018. szeptember 24.

Ma vettem át, csereparfümként érkezett a mexx fresh womannal együtt.Szuper finom illat, jobb mint a kék. Igaz az összes Mexx illatot nem ismerem, de kétlem, hogy van ennél jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Normika

2017. augusztus 4.

Akciósan vettem 2ezerért. Nagyon szeretem az illatát, több éve használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Akciósan vettem 2ezerért. Nagyon szeretem az illatát, több éve használom.

Nikosia

2017. július 17.

A héten a Rossmannban lehet kapni 1999 Ft.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 17.

A héten a Rossmannban lehet kapni 1999 Ft.

Krin003

2017. április 18.

Sajnos felkutathatja érte az ember leánya a drogériákat, nem talál már belőle sehol sem. Egy kevéske, múzeális értékű mennyiséget megartottam belőle. Kellemes, picit fűszeres, de mégis könnyű, igazi tavaszi illat, de sajnos nekem egyáltalán nem tart, maximum addig, amig elérek az első útkereszteződésig. Hogy nem annyira tolakodó, az néha nem is gond, de ha már parfüm, nem ártana érzédnie. Nyári estékre, laza programokra kimondottan Az Illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Babooca

2017. március 5.

2013.jún.28.

Tavaly folyton ezt fújtam magamra a DM-ben, hátha megunom végre, és akkor nem akarom birtokolni, de sosem sikerült, még akkor sem, amikor egyszer egy lejártat sikerült magamra pancsolnom. (felmelegedett a mögötte lévő megvilágosítástól, nem egy parfüm melegedett fel így és romlott meg, elszomorító :( plusz az erős fény sem tesz neki jót) Nagyon tetszik ez az illat a mai napig, az illatától meg tudnék veszni. A másik nagy kedvencem a Black Woman, de az inkább télies. Ez kifejezetten tavaszi-nyári illat, és bár én nem szeretek nyáron parfümözni, ez az illat mégis arra ösztökélne, h megtegyem. Csodálatos illatkompozíció, kár, h nagyon illékony. :(

2017.03.05.

Ősszel le volt árazva 2000 Ft-ra így hazajött velem. Ennyi pénzt már nem sajnáltam rá, és zöld címkés volt, így tudtam, hogy most kell lecsapnom rá, vagy többé már csak vágyálom marad. Sajnos romlottat sikerült kifognom, ezért mindennapi rohangálós illatnak használom. Kár, mert azóta sem tudtam megunni, szerintem a legjobb Mexx illat ő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

2013.jún.28.

2017.03.05.

PETRA820718

2016. szeptember 1.

Friss, fiatalos, picit édes csak. Nem tucat illat, közepesen tartós, legalábbis rajtam.
Tusfürdővel, és testápolóval volt szettben így jobban megérte.
Szeretem, de nem a kedvencem, mindenesetre van, hogy napokig őt fújom :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Tusfürdővel, és testápolóval volt szettben így jobban megérte.
Szeretem, de nem a kedvencem, mindenesetre van, hogy napokig őt fújom :-)

Piscinke

2016. augusztus 31.

Nagyon kíváncsi voltam már rá, tetszettek az illatjegyei is, ma végre volt belőle teszter a D.-ban, hurrá. Papírcsíkra fújtam, és valami borzasztó kellemetlennek találtam. El is dobtam a papírt, olyan szinten borzasztó volt elsőre, hogy egyszerűen nem érdekelt, mi jöhet utána. Lehet, hogy bőrön másmilyen, illetve az aktuális pollenallergiám is bezavarhat a tesztelésbe, de most ez nagyon nem jött be. Lehet, hogy majd később próbálkozom még, ha jobbak lesznek a körülmények, de ez most...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 31.

Monaaaaa

2016. január 24.

Szerelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

Szerelem :)

palotaizs

2016. január 3.

Számomra AZ illat! Telitalálat volt ez a parfüm. Ezt is mint minden más parfümömet apukámtól kaptam. Nos igen, apunak nagyon jó ízlése van parfümök terén. Már nem tudom megmondani hanyadik üveggel használom, imádom hétköznapokra használni, illetve nekem tipikusan tavaszias/nyárias illat. Még mindig nagy szerelem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

Piri11

2015. október 6.

Egész kellemes kis illat, olyan szaladgálós. Szerintem egy kicsit túlzás a leírása, annyira nem dögös, de egynek megteszi. Tartóssága rajtam gyenge.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. október 6.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Lila színű.