Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2012. szeptember 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illlatjegyei: kardamom, bors,  paradicsomlevél, tengeri jegyek, fás jegyek, tölgymoha

Nichoca

2019. június 28.

Ma vettük ajándékba Apósomnak. Nagyon telitalálatos illat. Sportos és hmm. Remélem neki és Anyósomnak is tetszik majd.😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

Nina91

2018. november 24.

Iszonyatosan jó illata van..midig ellopom anyutól mikor otthon vagyokXD. Nagyon friss nyárias illata van és tartós. Mostmár ideje lenne beszerezni magamnak is egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 24.

CalMag

2015. augusztus 18.

Rossmann jó áron adta,és,ha már ott voltam,megvettem!
Laci véleményével maximálisan egyetértek,nincs is mit írnom utána :)
Érdemes megvenni,vagy internetes parfümériákban megrendelni,ott jobb áron van ez is,ha épp nem akciós valamelyik drogériában.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Rossmann jó áron adta,és,ha már ott voltam,megvettem!
Laci véleményével maximálisan egyetértek,nincs is mit írnom utána :)

Laci

2013. március 28.

Tegnap akciósan vettem Rossmannban. A tartóssága rajtam nagyon jó, lefekvés előtt befújtam a karomat vele, hogy mi marad meg reggelre, de még mindig érzem. Ez meglepő. Nagyon illik hozzá a neve, valóban tiszta, igazi tavaszi-nyári illatfelhő, mely mindkét nemen szépen domborít, nem fullasztó, igazi nyugalmat árasztó, relax aroma. Engem emlékeztet leszáradásában Pozo On El-jére, kicsit nőies jegyek is előbukkannak rajtam, de nekem nagyon tetszik ez a kis kettősség benne. Ajánlom a zöld szín és a természetes, zöld illatok kedvelőinek.
Update: tegnap hirtelen ötlettől vezérelve a kabátomra fújtam 2x és elindultam. A buszon ülve éreztem valami fenomenális illatot, ami nem hasonlított a Mexx-emre, édeskés, zöldes, aromás volt, de teljesen más összhatása jelentkezett. Ma is használtam, mennyei. Eddig ez a legjobb Mexx számomra, kicsit holtversenyben áll talán a Black-el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

azursatellite

2012. szeptember 11.

Nagyon kellemes, tipikus Mexx a kis drága, komfortos illat a hétköznapokra. Tetszik. A női párja is megér egy misét!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 11.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.