Mexx

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cica01, az összetevőket feltöltötte: Ent, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

alcyone

2020. július 16.

Kellemes, üde, nem túl tolakodó illat, könnyen beleidomul az ember saját illatába, így nem "üvölt", ami számomra kimondottan fontos volt. Az illat hajlékonysága, finomsága ugyanakkor valahol a hátránya is,mivel gyorsan elillan, nehezen észrevehető. Épp ezért kicsit a hajamra is szoktam parfümöt fújni, mert ott jobban megmarad az illat és kellemesen körbeleng - hosszabb ideig, mintha csak a megszokott pontokra fújok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Layla88

2020. július 16.

Az illata tényleg nagyon kellemes, a tartósságára viszont teljesen igaz, amit előttem is írtak, nagyon hamar elillan. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

heni91

2020. július 1.

Üde illat, nagyon szeretem használni. Mióta megvan legtöbbször ehhez nyúlok. A tartóssága az a megszokott Mexx, nem túl tartós, de az illat kárpótol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

dzsungelszem

2020. július 1.

Az egyetlen parfüm amit újra vettem, annyira bejön ez az illat! Nem tolakodó, diszkrét illat, mégis ha valaki a közelemben van egyből megdicser hogy de fincsi illatom van! Hétköznapokra a legjobb! Én használom télen nyáron!

molniniki5

2020. június 23.

Fiatalos, üde illat. Évek óta a kedvencem. Tartósságát tekintve nem 100%-os a parfüm- ezért a minusz egy csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

lacrymosa88

2019. augusztus 25.

Kellemes, könnyed kis virágos-gyümölcsös, mégis inkább amolyan zöld illatnak mondanám. Sajnos a tartósságával nem vagyok megelégedve, ezért mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

haszi79

2019. július 6.

Szuper üde, nyári illat, ugyan édeskés, de nem fojtóan. Én inkább gyümölcsönek érzem,elsőre barack-citrom jellegű illat csap meg, és csak aztán az édeskés lecsengés. Két fújás a nyakra és egész nap érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

miskvx

2019. július 1.

Finom fás-virágos illata van rajtam de hideg időben nem működik. A legjobb amikor kicsit esős de meleg az időjárás (ezek szerint nekem kell egy kis pára ehhez az illathoz) és akkor tökéletesen finom tisztaságillata lesz. Rajtam hasonlít egy másik ilyen fás-virágos-vizes parfümre - MOЙ (Stefanie Giesinger - dm).
A tartóssága nekem 4+ óra - de újrafújom mert nem szeretem a "múlós" illatát - az kifejezetten édeskés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 1.

skin

2018. május 9.

Az eleje nagyon ígéretes volt ,de amit kb.5 perc után produkált rajtam azt konkrétan szégyelltem.
Büdös lett amolyan édeskés büdös. Kegyetlen illat ez nekem.Még pénzért sem fújnám magamra . Őszintén csodálkozva olvastam a véleményeket róla ,én nem tudom miért viselkedett rajtam így ,bomló állat tetem szaga lett a csuklómnak . A szappanos víz sem segített én biztos hogy elkerülöm messzire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 9.

gabrielladunai

2018. március 18.

Imádom! Ajándékba kaptam, de azt kell mondjam, hogy tökéletes választás volt! Ez egy nagyon könnyed, kicsit virágos illat, amelyet bármikor szívesen érezne magán vagy máson az ember. Egészen tartósnak is mondható, még fürdés után is érzem sokszor magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színező anyag. (Zöld)