Mexx

Ár:   6499 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cica01, az összetevőket feltöltötte: Ent, Módosítva: 2014. április 11.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Ár: 2800 ft postával (postán maradó, ajánlott) , Eladó: anett8820
Állapot: Néhányszor próbált , Helyszín: --, fizetés: Előre utalalás után postázom
Ár: 1500 , Eladó: Nora85
Állapot: 2* próbált, Helyszín: Budakeszi, fizetés: Személyesen Budakeszin vagy postázom előre utalás után.

vanillacaramella.sweet

2021. március 8.

Eleinte nagyon kellemes, hogy gránátalmás, friss, lótuszos üdeség, kis fehér virágossággal, de rajtam nem édesedik be, hanem cédrusos, szúrós, vmilyen fás lesz leszáradáskor, ami nem tetszett így önmagában, hogy csak azt érezni bőrközelien. A vanília és szantál nem jött elő rajtam, ami engem is meglepett. Nem tartós, 2-3 órán át érezni összesen. Színe, üvege jó, félig tetszik az illat is. 3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

Meszti

2021. február 4.

- kellemes
- nem tolakodó
- friss, finom, könnyű
- üde, tiszta illat 💚

Tavaszra tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

- kellemes
- nem tolakodó
- friss, finom, könnyű
- üde, tiszta illat 💚

Tavaszra tökéletes!

Agneslaura

2021. január 29.

Sok parfüm közül egyik abszolút befutó, isteni légies, könnyed, simogató illat, nem erőszakos vagy molesztál úgy, mint sok mostanában népszerű divatmárka... Én imádom, újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 29.

alcyone

2020. július 16.

Kellemes, üde, nem túl tolakodó illat, könnyen beleidomul az ember saját illatába, így nem "üvölt", ami számomra kimondottan fontos volt. Az illat hajlékonysága, finomsága ugyanakkor valahol a hátránya is,mivel gyorsan elillan, nehezen észrevehető. Épp ezért kicsit a hajamra is szoktam parfümöt fújni, mert ott jobban megmarad az illat és kellemesen körbeleng - hosszabb ideig, mintha csak a megszokott pontokra fújok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Layla88

2020. július 16.

Az illata tényleg nagyon kellemes, a tartósságára viszont teljesen igaz, amit előttem is írtak, nagyon hamar elillan. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

heni91

2020. július 1.

Üde illat, nagyon szeretem használni. Mióta megvan legtöbbször ehhez nyúlok. A tartóssága az a megszokott Mexx, nem túl tartós, de az illat kárpótol. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

dzsungelszem

2020. július 1.

Az egyetlen parfüm amit újra vettem, annyira bejön ez az illat! Nem tolakodó, diszkrét illat, mégis ha valaki a közelemben van egyből megdicser hogy de fincsi illatom van! Hétköznapokra a legjobb! Én használom télen nyáron!

molniniki5

2020. június 23.

Fiatalos, üde illat. Évek óta a kedvencem. Tartósságát tekintve nem 100%-os a parfüm- ezért a minusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

lacrymosa88

2019. augusztus 25.

Kellemes, könnyed kis virágos-gyümölcsös, mégis inkább amolyan zöld illatnak mondanám. Sajnos a tartósságával nem vagyok megelégedve, ezért mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

haszi79

2019. július 6.

Szuper üde, nyári illat, ugyan édeskés, de nem fojtóan. Én inkább gyümölcsönek érzem,elsőre barack-citrom jellegű illat csap meg, és csak aztán az édeskés lecsengés. Két fújás a nyakra és egész nap érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 6.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színező anyag. (Zöld)