Mexx

Ár:   6999 Ft és 8999 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   20 ml és 40 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. június 10.

Ár:   6999 Ft és 8999 Ft

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Brigusz

2020. július 28.

Én nem tudom, kinek mi a titka, hogy marad meg olyan sokáig az illat.. de reggel fél 9-kor befújom magam és délre SEMMIT nem érzek. Hajra fújva talán kicsit tartósabb. Az illata isteni amúgy, elfújkálom, még jó, hogy nem a nagyobb kiszerelést vettem meg. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

Vujka

2020. június 25.

JOY kuponnal vásároltam meg. Egy igazi nyári illatot kerestem és meg is találtam, meglepően tartós. Biztos, hogy újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

fokyandi

2020. június 12.

DM-ben teszteltem a csuklómra fújva. Az elején édeskés, gyümölcsös illat, majd jönnek a virág illatok. Elég intenzív, csak úgy húztam magam után az illatcsíkot. Kb. 5 órát bírt ki rajtam miközben azért többször is kezet mostam.
Nekem nagyon nyári, trópusi, meleg illat, beleszerelmesedtem. Szerintem megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 12.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.