Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: Kanga, Módosítva: 2012. június 2.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 200 Ft

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Ár: 4 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Sziszilady

2019. szeptember 2.

Tényleg mézes illata van,kicsit karcos, emlékeztet az avon TTA illataibol az Amour-ra. Elsőre nagyon furcsa volt számomra, de lehet csak azért, mert nem illik bele a manapság divatos illatfelhőkbe. Ha a boltban fújtam volna egyet, biztos nem veszem meg. Így, hogy lett egy 20ml-sem,adok neki esélyt. Szerintem jó nevet adtak neki, számomra vad ez az illat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

zellerke

2019. július 2.

Nem vagyok egy virágos parfüm kedvelő, de ezt imádom. Engem a meleg mézre emlékeztet az illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 2.

pilleriin

2018. október 28.

Fejfájós, műanyagos tömegpusztító fegyver húgysavas-ammóniás felhanggal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

Fejfájós, műanyagos tömegpusztító fegyver húgysavas-ammóniás felhanggal.

Liana88

2018. június 24.

Imádom! Különleges, ès sokan dícsèrik rajtam!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Imádom! Különleges, ès sokan dícsèrik rajtam!

audrey1990

2018. március 11.

Még novemberben vettem a Rossmann-ban kb. 400 Ft-ért. Szerintem annyit megért ez a 20 ml-es parfüm. Szép csomagolás, táskabarát méret ;) Első fújásnál az illata engem mindig a mézre emlékeztet, olyan édeskés, majd átmegy gyümölcsös vonalba.
Összeségébe véve jó kis télies illat :) 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

Összeségébe véve jó kis télies illat :) 5*

tajmi

2017. január 3.

A neve szerintem egyáltalán nem fedi a valóságot, nem vadnak nevezném, inkább vidám, kedves, bohókás illatnak. Abszolút csak az édes-virágos illat ütközik ki rajta, hiányoznak a fűszeresebb, mélyebb illatjegyek, így max a húszasoknak áll jól. Egy komolyabb nőnek már kevés. Azért nagyon szeretnivaló, kár, hogy már alig-alig található meg valahol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

nikolett

2015. november 9.

Ez nekem már retro. :) Annak idején szerettem, jó erős volt, arra emlékszem. Ennélfogva az illatra is, kicsit túl édes volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 9.

Ella

2015. június 24.

Nagyon megtetszett az illata és gondoltam meglepem magamat vele. Sajnos a bőrömön nincs olyan finom vaníliás-gyümölcsös illata, mint a teszterpapíron, de még így is tetszik. Sajnos nem is túl tartós. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 24.

xszemyx

2015. június 9.

Hirtelen felindulásból csaptam le rá a shopban. Elhamarkodtam. Nagyon. Sajnos nem tudtam átvenni az eladótól, mert ennyire gejl illatra nem számítottam. Túlontúl édes. Nagyon-nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 9.

senskin

2014. július 31.

Nos, egy újabb parfüm amitől a hideg kiráz. A Bruno Banani Pure illatát még szeretem, de ezt egyenest utálom. Ez annyira rossz, hogy fújás után szinte büdös. Olyan semmilyen: cukor -víz. Kellemetlen édes illat, sem virágillata, sem gyümölcs illata nincs.
Rossmanban 2250 körül szórják most, de nagyon sok volt a polcon még belőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Rossmanban 2250 körül szórják most, de nagyon sok volt a polcon még belőle...

Antioxidánsok: BHT

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lila színű.