Mexx

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bettica69, az összetevőket feltöltötte: sephora, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Parfüm összetevők: körte, málna, frézia, szantál, mósusz, vanília

klau810614

2015. március 7.

Könnyed,fiatalos illat.Tavaszra tökéletes. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 7.

Könnyed,fiatalos illat.Tavaszra tökéletes. :)

kn880902

2014. május 1.

Szerintem tök jó volt, anno. Nagyon tetszett, nagyon erős volt, tartós is volt. 20-22 éveseknek vagy tiniknek tuti. Könnyed gyümis. A maga kategóriájában egyáltalán nem rossz, pl. én mindig dobok egy hátast,ha a fiatalokon megérzem a rózsaszín pumát stb. Az valami okádat elnézést kérek. Ez még mindig jobb választás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. május 1.

sephora

2013. március 4.

Poppy, jót mosolyogtam a bejegyzéseden! Valóban kiérződik egy kis sör szag. Nálam ez kb. 1 óra elteltével érződik, olyan fülledt, nyári citromos sör szagra emlékeztet.
De azért el fogom használni, nincs szívem kidobni, jóllehet akciósan vettem - bevásárláshoz elmegy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

poppy

2013. február 25.

Többszöri kipróbálás után bátran állíthatom, hogy konkrétan SÖR szaga van. :) Amit egyébként szeretek, de elég, ha a páromnak van olyan szaga péntek esténként. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

devcat

2013. január 28.

Le volt árazva, megvettem, miután a csuklómon kipróbáltam. Nem csalódtam, finom, édes virág illatra emlékeztet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

PiciBia

2012. november 21.

Rögtön megtetszett az édeskés, virágos illata. Nem sokkal ezután meg is leptem magam egy 20ml-s üvegcsével és azóta már kétszer újra kellett vásárolnom :) Télen szoktam használni, mivel nyáron elviselhetetlenül édes rajtam, a hidegben azonban pont jónak bizonyult, imádom ahogy átjárja a sálamat az illata :) Mindennapokra egyértelműen tökéletes :) Ezzel az illattal a barátom is kifejezetten elégedett, mindig megdícséri, pedig ilyen téren nehezen tudunk egyetérteni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 21.

nyuszkoo

2012. szeptember 17.

Ajándékba kaptam, nem szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 17.

Ajándékba kaptam, nem szeretem.

Seiza

2012. augusztus 30.

ma kipróbáltam a Müllerben, le volt árazva 4000 Ft körüli árra, gondoltam, meglepem magam vele...
az üvegcsében még tetszett, picit fura volt, ráfújtam a csuklómra, aztán elmentem nézelődni, hadd forrja ki magát az illat. 2 órát volt rajtam, a végére valami csípős, furcsa szagot éreztem, enyhe virágos beütéssel. kedvelem a Mexx illatokat, de ez egy nagy csalódás volt, nem vettem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

liltournier

2012. február 16.

Könnyű, nappali illat, nagyon szeretem, és mások is kedvelik rajtam. Ha véletlenül sikerül a sálamra fújni a reggeli rohanásban, akkor még napokkal később is érezhető, pedig nem egy nagyon tartós illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 16.

Antioxidánsok: BHT

Színező anyag. (Piros)