Michael Kors

Ár:   17 990 Ft és 25 090 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Atlantide, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. április 4.

Ár:   17 990 Ft és 25 090 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Kiadás éve: 2018

Fejillat: bergamott, licsi, körte, rózsabors

Szívillat: magnólia, jázmin, frangipáni, rózsa, liliom

Alapillat: borostyán, vanília, szantálfa, vetiver

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 2.

Nagyon üde, friss, pikáns, virágos-gyümölcsös illat, minden illatjegye jó összhangban van, nagyon tetszett a bőrömön, de sajnos nem tartós, csak emiatt nem kerül kívánságlistára. Üvege masszív, nehéz, jó tapintású, színe is találó hozzà!
Hála égnek a licsi és magnólia alog kivehető, nem nyomja el a többi jegyet. Édeskés-virágos, de nem tömény cukor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Dorothy13

2019. augusztus 17.

nem nem és nem:(
Tavaly hirtelen megtetszett az illat, és meg is kaptam születésnapomra, de sajnos elkövettem azt a hibát akkor, hogy csak papíron szagoltam meg 2x és nem figyeltem úgy rá. Legszívesebben eladnám, mindig nehezen veszem rá magam, hogy fújjak belőle, és mindig csalódottan tapasztalom, hogy még mindig félig tele. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.
Tartósnak sajnos nem tartós, és semmi különleges nincs benne, jobb szeretem a nehezebb, édesebb vagy különlegesebb illatokat.
Szép illat, máson biztos tetszene de magamon nagyon idegen, egyszerűen nem én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

nem nem és nem:(

Kittens

2019. május 6.

Edes,puderes tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

Edes,puderes tartós :)

Csillampor26

2019. május 6.

A Wonderlustom elfogyott, így kerestem valami hozzá hasonlót de mégsem ugyanazt. Pár alkalom használat után jöttem rá, hogy mégsem hasonlítanak túlzottan, de ennek ellenére tetszik. Frissebb, édesebb, könnyebb illat mint a Wonderlust, de kevésbé tartós. Ezzel nekem nincs problémám, számítottam rá, hogy nem bír ki teljes napokat. Nem tolakodó vagy fullasztó, kellemes illat, de nem mondanám kimondottan különlegesnek. Mivel nem vagyok híve a magam után erős illatfelhő húzásának, számomra ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

csakmoni

2019. április 1.

Gyümölcsös, édes, friss kezdés után édeskés leszáradás. Nem rossz, de nekem nem kellene, ettől nehezen tudok elvonatkoztatni, ezért 3 pont.

Újra: mégiscsak rossz (nekem) egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 1.

Újra: mégiscsak rossz (nekem) egyes.

almafa324

2019. március 23.

Most vásároltam, bőrön is már jól kijött a meleg édeskés illat,megvettem, azóta is szeretem, nem csalódtam benne.Reggel befújom magam, és még délután is érezni hogy finom illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, BHT

Színezék. Lilás piros.