Michael Kors

Ár:   17 990 Ft és 25 090 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Marionnaud   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Atlantide, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2019. április 4.

Ár:   17 990 Ft és 25 090 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 50 ml
Lelőhely:   Marionnaud

Kiadás éve: 2018

Fejillat: bergamott, licsi, körte, rózsabors

Szívillat: magnólia, jázmin, frangipáni, rózsa, liliom

Alapillat: borostyán, vanília, szantálfa, vetiver

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

fannivea

2021. szeptember 8.

Sajnos nem tudok max csillagot adni, pedig nagyon szerettem volna szeretni.
Tesztert kaptam belole talan egy Notino rendeleshez es mar akkor megtetszett, be is szereztem a Mullerben (igy biztosan eredeti).
Nagyon finom illat, szerelem volt elso szippantasra is, viszont nem tartos, amit egy ilyen arkategoriaju parfumnel elvarnek.
A tartossagat kb 1orara becsulom…
Ha megfurdik benne az ember, talan 2-3ora
Igy a 30ml nagyon hamar elfogy:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 8.

Sajnos nem tudok max csillagot adni, pedig nagyon szerettem volna szeretni.
A tartossagat kb 1orara becsulom…
Ha megfurdik benne az ember, talan 2-3ora
Igy a 30ml nagyon hamar elfogy:(

gmc300

2021. augusztus 3.

Az illata kellemes és nőies, viszont nem tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Az illata kellemes és nőies, viszont nem tartós.

Csillampor26

2021. május 15.

Update2: ahogy jön a jobb idő, egészen sokat használom. Tényleg szignifikáns mennyiséget kell magamra tenni és sokszor napközben is újra fújkálom, de eddig erre a parfümömre kaptam szerintem a legtöbb bókot. Most valamiért kimondottan finomnak érzem, édes, nem fullasztó, csak úgy pezseg. Tényleg nem olyan összetett, de nagyon kellemes. Nem az a szúrós, erőteljes “tessék, virágos parfüm”, hanem inkább a csajos kategória. Továbbra is szeretem, használgatom, és a korábbi véleményemet felülírva többet érdemel, mint 3 csillag. A tartóssága miatt kell levonnom azt az egyet, az azóta is elég gyatrácska. Ha az újravevés kerülne szóba, kapható lennék rá, de a Douglasos teljes árát egészen biztosan nem adnám ki érte.

Update: igen, kellemes, fiatalos. Ennyi. Kizárólag meleg időre való, ugyanis kimondottan friss illat. Ha megfürdök benne (kb 8 fújás ami nálam soknak minősül) akkor lehet értelmesen érezni, páran meg is jegyezték, hogy finom az illatom. Valóban finom, de a jelenlegi ízlésem szerint nagyon semmitmondó. Felfújáskor friss, utána pedig teljesen ugyanaz az illat minimális púderességgel. Semmi fordulat, semmi kifinomultság, hatósugár a negatív oldalról közelíti a nullát. Ahogy kicsit jobban belevetettem magam a parfümök világába, rá kellett jönnöm, hogy ez egy igazán felszínes kis illat. Jobban szeretem, ha tartósabb, nagyobb a hatósugara, kicsit bonyolultabb, eredetibb, fűszeresebb és talán édesebb is. Magyarul kb semmi jelenlegi elvárásomat nem teljesíti. Nem kellemetlen, szó se róla, de a 100ml-es üvegem tartalma kínos lassúsággal csökken még így is, hogy nem kell szégyellősködni az adagolással. Csodát nem vártam, de annyira nem olcsó, hogy testpermetnek használjam.

A Wonderlustom elfogyott, így kerestem valami hozzá hasonlót de mégsem ugyanazt. Pár alkalom használat után jöttem rá, hogy mégsem hasonlítanak túlzottan, de ennek ellenére tetszik. Frissebb, édesebb, könnyebb illat mint a Wonderlust, de kevésbé tartós. Ezzel nekem nincs problémám, számítottam rá, hogy nem bír ki teljes napokat. Nem tolakodó vagy fullasztó, kellemes illat, de nem mondanám kimondottan különlegesnek. Mivel nem vagyok híve a magam után erős illatfelhő húzásának, számomra ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

laracroft

2020. november 30.

A mai trendekbe abszolút beleillő, belesimuló, de kellemes, és harmonikusan összeállított, rózsaszín kis illatocska. Nem mondanám karakteresnek, sőt, inkább amolyan tucatillat, amin érezni, hogy finom, hogy kellemes, de hiába ismerem - fel nem ismerném, az biztos.
Rajtam gyümölcsösen indít, a virágos rész abszolút kimarad, mert a fújás után nagyjából egy órával átvált a sajnos nagyon bőrközeli, alig érezhető (pedig kifejezetten finom) szantálos-vetiveres leszáradásba.
A tartósságával nem lenne baj, de ilyen gyenge hatósugár mellett nem sok értelme van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

vanillacaramella.sweet

2020. augusztus 2.

Nagyon üde, friss, pikáns, virágos-gyümölcsös illat, minden illatjegye jó összhangban van, nagyon tetszett a bőrömön, de sajnos nem tartós, csak emiatt nem kerül kívánságlistára. Üvege masszív, nehéz, jó tapintású, színe is találó hozzà!
Hála égnek a licsi és magnólia alog kivehető, nem nyomja el a többi jegyet. Édeskés-virágos, de nem tömény cukor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Dorothy13

2019. augusztus 17.

nem nem és nem:(
Tavaly hirtelen megtetszett az illat, és meg is kaptam születésnapomra, de sajnos elkövettem azt a hibát akkor, hogy csak papíron szagoltam meg 2x és nem figyeltem úgy rá. Legszívesebben eladnám, mindig nehezen veszem rá magam, hogy fújjak belőle, és mindig csalódottan tapasztalom, hogy még mindig félig tele. Azt hiszem ezzel mindent elmondtam.
Tartósnak sajnos nem tartós, és semmi különleges nincs benne, jobb szeretem a nehezebb, édesebb vagy különlegesebb illatokat.
Szép illat, máson biztos tetszene de magamon nagyon idegen, egyszerűen nem én vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

nem nem és nem:(

Kittens

2019. május 6.

Edes,puderes tartós :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

Edes,puderes tartós :)

csakmoni

Korcsoport: >54
2019. április 1.

Gyümölcsös, édes, friss kezdés után édeskés leszáradás. Nem rossz, de nekem nem kellene, ettől nehezen tudok elvonatkoztatni, ezért 3 pont.

Újra: mégiscsak rossz (nekem) egyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. április 1.

Újra: mégiscsak rossz (nekem) egyes.

almafa324

2019. március 23.

Most vásároltam, bőrön is már jól kijött a meleg édeskés illat,megvettem, azóta is szeretem, nem csalódtam benne.Reggel befújom magam, és még délután is érezni hogy finom illata van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Antioxidánsok: Dilauryl Thiodipropionate, BHT

Színezék. Lilás piros.