Michael Kors

Ár:   11 900 Ft, 17 900 Ft és 25 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2019. szeptember 26.

Ár:   11 900 Ft, 17 900 Ft és 25 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

2016-ban megjelenő virágos-fás parfüm.

Fejjegyek: lime, uborka, tavirózsa

Szívjegyek: jázmin, vad orchideák

Aljegyek: cédrus, pézsma, ambrox, fleur de sel

Ár: 1800 Ft / 3000 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Bátonyterenye (Kisterenye), fizetés: Posta, MPL, foxpost

vanillacaramella.sweet

2021. március 10.

Hm, érdekes, mert nagyon hajaz rajtam vmelyik Kenzo női illatra (talán Kenzo: L'Eau par Love, vagy L'Eau par Wild-ra, esetleg L'Eau par-ra, nem tudom már, halványkék, átlátszó, szögletes üveges volt) nyilván eleve hasonlóak, egyszerre teszteltem őket, de a Kenzo-t csak papíron.

Ez egy üde, vizes-virágos-fás, könnyed illat, és nagyon enyhén, de én frissen felszeletelt uborkát érzek rajta. Nem rothadt és nem savanyított, hanem frissen vágott, nyers, zöld, ropogós. A virágos-pézsmás-fás (cédrus) jegyei is jelen vannak, nekem kissé maszkulin. Egyértelműen üdítőleg hat nyáron. Én a jázmint úgy nem érzem kiemelkedően benne, inkább elbújik. Üvege és színe kiváló hozzá, az tetszik. Nem venném, annyira nem fogott meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 10.

kvin

2020. június 24.

Ne keressünk uborka-szagot. Aki az uborka miatt próbálja, nem fogja megtalálni a DKNY zöld almás uborkáját. Annyira nem domináns, hogy ha valaki kiérzi a "rohadt-uborka" szagot ebből, akkor valószínű, hogy romlottba futott bele az illető.
Ez alapvetően vizes (aquás) tengeri fuvallatú kellemes fehér virágos illat. Vízi liliom és lágy jázmin, úszkálva, sőt lebegve egy azúr öböl felszínén.
Friss zuhanycseppes tusfürdő, ami átmegy virágos szappan illatba, de még így is abszolút kellemes. Számomra ez olyan kis kedves, ártatlanul üde illat.
Egy hancúros éjszaka után, szállodai törölközőbe csavarva, vizes hajjal tuti ezt fújnám fel, mielőtt felébresztem a kedvest a szobaszerviz által felszolgált osztrigával, hogy utána a teraszról együtt gyönyörködjünk a türkiz látványban.
Egyszerű, tiszta és szerethető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 24.

Egyszerű, tiszta és szerethető.

Szepis

2019. június 19.

Nem olyan régen sikerült jó áron ;) hozzájutnom és azt kell, hogy mondjam ismeretlenül, de örülök, hogy összehozott minket a sors! Illata finom tartóssága nyári 30 fokban olyan kb. 5 óra...és mindenkit megnyugtatok NINCS uborka"szag" :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 19.

Lexi99

2019. május 27.

Én ezt a “rohadt uborka szag” hozzászólásokat egyeszűen nem értem. Szaküzletben vagy a Douglasban szagolták?
Az utóbbinál előfordul a több éve megromlott termék a polcokon.
Szaküzletben vásárolt parfümöm van és meglepően friss és édes a bőrömön. Csodaszernek nem mondanám, de egyáltalán nem undorító és nem rohadt szagú. Van benne fantázia, inkább fiatalabb korosztálynak ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Az utóbbinál előfordul a több éve megromlott termék a polcokon.

Daisyyy

2017. május 26.

Első szaglásra kellemes, friss, másodikra pár perc múlva már kezd savanyodni, 1-2 óra múlva meg émelyítő pézsmás borzalom, pont olyan hányingerem lett tőle, mint amikor buszon ülök már 3 órája vagy a 40 évvel ezelőtti Zsiguliban ültem gyerekkoromban és behánytam az erős bőrszagtól. Egyszerűen felfoghatatlan, hogy 2017-ben miért tesznek még mindig pézsmát, meg ámbrát a parfümökbe, főleg ilyen mennyiségben??? A torkomban éreztem a gyomrom tőle konkrétan, fúúú de rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 26.

Sophieka

2017. május 25.

Nem is tudom, mi is írná le legjobban ezt az illatot...az is lehet, hogy a bolti teszter nem volt már annyira friss, nekem jellegében hasonlít nagyon a Cavalli Acqua-jára, de mintha sokat állt volna a szekrényben.. Még meg kell néznem máshol is, hátha jobb benyomást kelt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 25.

Mrsvecsey

2017. február 22.

Én teljesen parfümfüggő vagyok, gyűjtöm őket és folyamatosan figyelem a nagyobb márkák újdonságait. Így a Michael Korst is, eddig 2 parfümöm volt , ez a harmadik Kors termékem és kijelenthetem hogy a többi (coral, gold) a nyomába se ér, friss, üde, tartós és soha össze nem téveszthető más illattal. Imádom, ha kifogy biztosan újra veszem!!:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 22.

nyarigabi

2017. február 15.

Szerintem nem jó, aki nem hiszi járjon utána. Inkább vizes lenne talán, mint virágos, uborka megvan az elején, aztán semmi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.