Micro Cell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rata.sum, Módosítva: 2013. március 27.

Lelőhely:   parfümériák
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A körömerősítő lakkot kifejezetten a gyenge és törékeny körmök megerősítésére fejlesztették ki. Egyedülálló hatása a fehérje-molekulák szarurétegbe történő beépítésén alapszik.

Ezáltal a sérült körmöket megerősíti és a körmök végeit megvédi a berepedezésektől és a töredezettségtől. Már rövid alkalmazás után érezhető, hogy a körmök erősebbé, ellenállóbbá válnak és gyorsabban nőnek.

A körömerősítő lakk fényes, matt és light változatban is megvásárolható.

• Megerősíti a töredezett, törékeny körmöket
  • Belülről állítja helyre a körmöket
  • Megakadályozza a körmök töredezését és beszakadását
  • Gyorsítja a körmök növekedését
  • Aktiválja a protein-molekulák beépítését a köröm rétegeibe.
  • Kapcsolódik a szaru-rétegekhez, és erősíti a köröm törzsét

Kiszerelés: 12 ml

juditkaa70

2016. május 15.

Nekem sajnos gyenge,és hamar töredezik a körmöm. Ezt a márkát ajánlották. Hosszú hónapokig használtam mindennap,és lám csodát tényleg sokkal erősebbé tette a körmeimet. Igazi csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 15.

Illa

2016. január 10.

Nekem nagyon bevalt. Alapbol betoneros kormeim vannak, de ritkan lemezesen toredezik. Sokszor segitett a kalcium tabletta, de tavaly egyszeruen semmi sem hasznalt. Sem belulrol (viaminok), sem kivulrol (kulonbozo koromerosito lakkok). Akkor vettem meg ezt. 2 het alatt teljesen rendbeszedte a kormeimet (eloiras szerint hasznaltam). Azota sincs semmi panaszom. Ja, es valoban jol teljesit alapozo lakkent is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 10.

Lilla91

2015. február 11.

Update: kicsit sokára írok de így százszázalékos magabiztossággal állítom hogy amilyen pofátlanul drága olyan pofátlanul jó :) 2 üveggel elhasználtam és amíg használtam gyönyörűen hosszú és szép körmeim voltak. Viszont amint abbahagytam használni visszatért a régi állapot: lemezesen felváló, hajszálvékony körmök. Összesítve ha valaki nem sajnálja rá a 12-14 eurót akkor megéri megvenni.

Hát ez lakk valami isteni :) ha nem is erősítene (még nem tudom, mert 2 hete használom) akkor is újraveszem mert eszméletlen jó alaplakk. Felkentem és rá a színes lakkot, és így 1 hétig rajta volt a körmömön pattogzás nélkül :)

Kúraszerűen is kipróbálom, ahogy eredetileg rá is van írva és majd updatelek :) de eddig nagyon imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

kea

2014. december 17.

Nincs szükségem körömerősítésre, alaplakknak használom két rétegben. A legsilányabb lakk is legalább 4 napig tökéletesen mutat rajta. Tuti újraveszem.

Update: december 12.
Foszladozik a mítosz :( Vannak lakkok, amivel egyszerűen mintha összenőne, matricaként le tudom húzni a körmömről. Sajnos pl. a Sally Hansen is ilyen és a Bourjois, amely mindkettő önmagában is minőségi.
Szóval a korábbi 5 csillagból egyet visszavonok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 17.

Update: december 12.
Szóval a korábbi 5 csillagból egyet visszavonok.

Oraculum

2014. február 7.

Mindenre jó, csak arra nem, amire kifejlesztették, szuper alap-és fedőlakknak, de körömerősítőnek egy nagy 0 ...
Ennyi pénzért 3 alap, vagy fedőlakkot tudtam volna venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 7.

Ennyi pénzért 3 alap, vagy fedőlakkot tudtam volna venni.

feilixia

2013. október 4.

Ajándékba kaptam egy ilyet, és sajnos kevésbé okosan használtam, meg is lett az eredménye.
Először a kis feliratot nem vettem figyelembe, hogy használat előtt kenjük be a körömágybőrt olajjal/krémmel/valamivel, mert száríthatja. Egy-két hét után meg már hiába kenegettem bármivel, sebesre hámlott szinte az összes ujjam körül, a hüvelykujjaimnál pedig duzzadt volt, vörös és viszketett egész nap. Meg kell jegyezni, hogy közben gyönyörű erős körmeim lettek, de egy tropára szárított környékkel ugye annyira nem érvényesül...
A másik okos dolgom az volt, hogy alaplakknak használtam, nem pedig kúraszerűen, és egy hónap után már azt vettem észre, hogy rosszabb állapotba kerültek vissza körmeim, mint előzőleg, a környékük meg egyre jobban rohad le, és ezen semmiféle balzsam nem enyhít még átmenetileg sem.
Ez volt az a pont, amikor letettem a polcra pihenni, és inkább visszatértem az 500 Ft-os csodalakkomhoz. Az nem erősít ennyire, de nem is tesz tönkre semmit, és akármeddig használhatom. Én csak nagyon indokolt esetben próbálnám ezt újra, százszázalékos körültekintéssel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 4.

lina

2013. június 17.

Beton gyorsabban köt...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 17.

Beton gyorsabban köt...

rata.sum

2013. március 16.

Nem úgy használom, ahogy "kellene", hanem mint egy akármilyen körömerősítőt. Felkenem, 5-6 nap múlva lemosom és újrakenem. Ez idő alatt nem pattog le, legalábbis nem vettem észre, hogy baj lenne vele. A körmeim átlagosnak mondhatóak, nem túl gyengék, de azért lehetnének erősebbek is. Eddig még csak kétszer használtam ezt a lakkot, de máris érzem a hatását. Persze hosszabb távon dől majd el, hogy mennyire jó, de egyelőre teljesíti, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 16.

Alkoholok: Isopropyl Alcohol
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol, N-Butyl Alcohol
Színezékek: CI 77120, Titanium Dioxide / CI 77891, CI 60725
Tartósítószerek: Formaldehyde

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

A formaldehid szerves vegyület, szén-, hidrogén- és oxigénatomokból épül fel, a legegyszerűbb aldehid. Nagyon reaktív, számos vegyülettel lép kondenzációs reakcióba, metilol- v. metilén származékokat eredményezve. A formaldehidet az Egészségügyi Világszervezet Nemzetközi Rákkutatási Hivatala 2004-ben emberi rákkeltő hatású anyaggá minősítette, európai besorolása szerint: „A rákkeltő hatás korlátozott mértékben bizonyított”. Sósavval reagálva a formaldehidből bizonyítottan humán daganatkeltő bisz(klorometil)-éter keletkezik. Az összetevővel általában körömlakkokban találkozhatunk, ahol kötőanyagként szolgál.

Szintetikus színező anyag. (Lila)