MicroCell

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: oroszdetti, Módosítva: 2013. március 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Körömápoló, matt hatású körömerősítő lakk.

Az eredmény egy hét után látható.

2-3 hét alatt körmei határozottan megerősödnek, ezután elegendő heti egyszer alkalmazni a körömápolót. Alkalmazásakor a köröm körüli bőrt krémezze be, hogy megvédje a kiszáradástól.

2% formaldehidet tartalmaz

MicroCell 2000 Nail Repair körömerősítő 4,5 ml
Ár: 1500 Ft + postaköltség , Eladó: parfumvilag
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp. (Kőbánya-Kispest metróállomás), vagy posta
Gemma25

2019. október 10.

Körömtöredezésemet szüntette meg a Nail Vital Care változata. Ismerős ajánlása alapján vettem meg, bár nagyon húzós az ára, körömlakk lemosójával együtt sikerült kedvezőbb áron hozzájutnom. Nem bántam meg, tényleg hatásos, de nyitott ablaknál használom a formaldehid tartalma miatt. 4 csillagot is csak a formaldehid tartalma miatt kap, különben 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 10.

n.andrea

2013. szeptember 16.

Nagyon jó, megerősíti a körmöket, nekem egyáltalán nem szakadt be miután elkezdtem használni, viszonylag sokáig elég

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 16.

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Nem kúra szerűen alkalmaztam, hanem minden körömfestés alá, alaplakként, de nagyon bevált. Ha épp nem kentem föl semmilyen színes lakkot, akkor is használtam, mert szép, egészséges, matt körmöket eredményez. Alaplakként pedig szuper, az én vékony, gyenge körmeimet is megerősítette, így nem törtek le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Formaldehyde

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!