Milani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csill87, Módosítva: 2013. január 31.

Kategória:   Körömlakkok, lemosók

DBP, Toluene & Formaldehyde mentes.

claudia.nyilas

2014. július 12.

Több milani lakkom van, mindegyik más családból, a többi effekt meg csillámos fedőlakk, őket nagyon szeretem, gyakran használom is, de ez a fajta nagyon gyengusz. Nagyon hamar kopik. Bár a színe nagyon szép, az enyém szép ezüst szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

csill87

2013. január 23.

A rózsaszín volt meg, 1 év alatt el is használtam szinte teljesen, pedig 13ml-es. A színe gyönyörű volt, nyáron volt a legszebb a holografikus hatás, télen annyira nem volt látványos. Elég híg volt az állaga, már két réteg is elég volt, de én inkább 3-at kentem, úgy még szebben csillogott. Gyorsan száradt, így annyira nem volt macerás. Nekem kedvenc körömlakkom a színe miatt. Biztos hogy újra fogom venni, pedig körömlakkal ilyen még nálam nem gyakran fordult elő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 23.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Acetone 0 0